Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Postautor: Martin » pt cze 01, 2007 9:18 am

turysta pisze:jedno juz wypuscilem na podany adres tylko nie wiem czy doszlo

O tym dowiem się po południu jak odbiorę pocztę. Spróbuj użyć IrfanView do zmniejszenia rozmiaru zdjęć. Bardzo prosty programik. Linki do programu podałem powyżej.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: turysta » pt cze 01, 2007 9:36 am

Serdecznie dziekuje

Mam prosbe Dobrze skrytykuj to zdjecie bo jak jest to slaba fotka to wiecej nie ma co zawracac Tobie glowy i zawalac poczte. I zanim gdzies umiescisz to daj znac tak tylko z grzecznosci (nie chcialbym sie osmieszyc swoja amatorska robota)

P.S. Bardzo fajne jest to forum a wpadlem zupelnie przypadkowo dzieki za adres servisu - bardzo duzo ciekawych i aktualnych wydarzen
Pozdrawiam i przepraszam ze na prywatnym forum zawracam glowe Adminowi
turysta
 
Posty: 20
Rejestracja: pt cze 01, 2007 8:03 am

Postautor: Martin » pt cze 01, 2007 10:24 am

turysta pisze:Mam prosbe Dobrze skrytykuj to zdjecie bo jak jest to slaba fotka to wiecej nie ma co zawracac Tobie glowy i zawalac poczte.

Dlaczego miałbym krytykować czyjeś zdjęcia? Sam jestem amatorem i bawię się amatorską fotografią, tak więc na pewno nie mogę kogoś krytykować i z chęcią umieszczę Twoje zdjęcia w serwisie.
turysta pisze:Bardzo fajne jest to forum a wpadlem zupelnie przypadkowo

Miło nam to czytać i zapraszamy do udzielania się również w innych postach.
turysta pisze:przepraszam ze na prywatnym forum zawracam glowe Adminowi

Nikt nikomu tutaj nie zawraca głowy. Prywatny Serwis Powiat Piaseczyński jest tworzony przez mieszkańców, dla mieszkańców naszego regionu i każdy może mieć tutaj swój udział i współtworzyć zarówno serwis informacyjny jak i te forum. Każdy może wysłać do nas informację, komentarz do jakiś sytuacji i wydarzeń w naszym powiecie i na pewno mail nie pozostanie bez odpowiedzi a wiadomość, jeżeli będzie na to zgoda autora - zostanie umieszczony w serwisie. Pozdrawiam i zapraszam do współtworzenia tego miejsca promującego nasz region w internecie.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jankes » pt cze 01, 2007 12:10 pm

Witam serdecznie nowego użytkownika na forum: turysta
turysta pisze:Bardzo fajne jest to forum a wpadlem zupelnie przypadkowo

Chociaż nie jestem mieszkańcem powiatu piaseczyńskiego, tylko Warszawy, ale w Piasecznie pracuję, to też mi się tutaj podoba i udzielam się w wolnej chwili. Cenię to miejsce za ciekawe i cenne informacje o rozrywce i sprawach mieszkańców.
Pozdrawiam i przepraszam ze na prywatnym forum zawracam glowe Adminowi

Znam tego admina (Martina) z innego forum webmasterów, gdzie również jest adminem i muszę przyznać, że ma on "anielską cierpliwość" i lubi współpracować z ludźmi. Czekamy więc na Twoje zdjęcia.
:fotograf:
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: turysta » pt cze 01, 2007 12:16 pm

Slicznie dziekuje za bardzo mile slowa tym bardziej ze istnieja takie fora ze jak czlowiek cos sie odezwie to po uszach sie dostaje za bycie nie wielbladem. Jesli dysponujesz (czy dopuszczalna jest ta forma zwracania sie do siebie) lub Pan dysponuje wlasnym numerem GG to na szybko moge podeslac fotke przez tego komunikatora Tak dla zabawy.czy sa troche warte uwagi. Wybacz to jedyny kontakt do Ciebie Adminie juz nie bede zasmiecal forum glupim wywodem Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczow.
turysta
 
Posty: 20
Rejestracja: pt cze 01, 2007 8:03 am

Postautor: kameleon » pt cze 01, 2007 12:26 pm

turysta pisze:Slicznie dziekuje za bardzo mile slowa tym bardziej ze istnieja takie fora ze jak czlowiek cos sie odezwie to po uszach sie dostaje za bycie nie wielbladem.

Potwierdzam to co wcześniej napisał Jankes. Przejrzyj posty na tym forum i zorientujesz się, że tutaj jest naprawdę super. Dawno nie widziałem takiego fajnego klimatu sąsiedzkiego na forum dyskusyjnym. Przyłącz się do rozmów na inne poruszane na forum tematy. Czekamy na Twoje fotki.
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: Loonna » pt cze 01, 2007 2:13 pm

Witam turysto, milo Cie widziec na tym forum :) Zapraszamy serdecznie do udzielania sie i gwarantujemy super klimacik. Ja wprawdzie nie mieszkam w Piasecznie ale tutaj pracuje, wiec staram sie jak moge dorzucic cos niecos od siebie w niektorych tematach ;)

Czekam z niecierpliwoscia na Twoje fotki :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: turysta » pt cze 01, 2007 3:02 pm

Ja bardzo przepraszam ale jestem w szoku, Zawsze kiedy odwiedzalem czyjes forum to spotykalem sie na poczatku z ogromna krytyka a to ze sie nie znam na niczym, bo oni wiedza najlepiej (Ci z forum) albo z ogromna iloscia laciny kuchennej. Dochodzilem do wniosku ze to musza byc typowo "polskie" fora z polskim piekielkiem. i pomalu rezygnowalem z wejsc dyskusyjnych bo zycia szkoda na takie konwersacje. Jestem bardzo wdzieczny za taki Wasz sympatyczny odzew w moja strone Zaczynam wierzyc ze przypadkowo trafilem na (przypuszczam) ogromna rzesze wspanialych ludzi dla ktorych warto zyc i razem z Wami cieszyc sie nim. Jestem zaskoczony i nie wiem jak Wam podziekowac za tak mile przyjecie na tym forum. Jeszce raz bardzo goraco pozdrawiam wszystkich ale to wszystkich forumowiczow (Admina w szczegolnosci ze mnie nie przegonil zanim gebe otworzylem)
P.S. Fotki podesle jak tylko Admin mi potwierdzi ze wybralem dobra metode przeslania (1-na poszla na probe) i nie rozwalam Jego poczty
Ciagle w szoku TURYSTA
turysta
 
Posty: 20
Rejestracja: pt cze 01, 2007 8:03 am

Postautor: Katrin » pt cze 01, 2007 3:05 pm

turysta pisze:Jestem zaskoczony i nie wiem jak Wam podziekowac za tak mile przyjecie na tym forum.

Witam serdecznie. Nie musisz nikomu dziękować. Będzie nam miło jak z nami w wolnej chwili porozmawiasz :)
Awatar użytkownika
Katrin
 
Posty: 184
Rejestracja: czw lut 15, 2007 7:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: turysta » ndz cze 03, 2007 7:57 pm

Pogoda dzis byla nie najgorsza Wyprawa ciuchetka i odpoczynek a raczej relaks na polanie wysmienity.
turysta
 
Posty: 20
Rejestracja: pt cze 01, 2007 8:03 am

Postautor: kameleon » pn cze 04, 2007 7:20 am

turysta pisze:Pogoda dzis byla nie najgorsza Wyprawa ciuchetka i odpoczynek a raczej relaks na polanie wysmienity.

Była jakaś wycieczka w tą niedzielę kolejką wąskotorową?
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: turysta » pn cze 04, 2007 7:47 am

Oczywiscie ze byla Gwizdek do odjazdu o 11-tej a powrot ciut praed 16-ta. Zrobilem kilka fotek ale nie mam jak pokazac. Bylo ognicho i pelny luzik (luzik bardzo kulturalny). Nawet kawalka deszczu nie bylo.Za to pelna frajda.
turysta
 
Posty: 20
Rejestracja: pt cze 01, 2007 8:03 am

Postautor: Jankes » pn cze 04, 2007 8:09 am

turysta pisze:Oczywiscie ze byla

Dlaczego nie było informacji na stronie Kolejki Wąskotorowej??? Skąd dowiedziałeś się o wycieczce kolejką?
turysta pisze:Zrobilem kilka fotek ale nie mam jak pokazac.

Wejdź sobie na www.fotosik.pl i załóż tam konto. Można za darmo udostępniać swoje zdjęcia. Polecam!
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: turysta » pn cze 04, 2007 8:46 am

Dzieki za podpowiedz: Zamieszczam fotke (Zlewej strony przy ulicy stoi reklama Kolejki - na dole zawsze wypisuja termin kazdej nastepnej Na tym zdjeciu widac ze nastepna bedzie 10 czerwca 2007)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9a6 ... f411c.html
turysta
 
Posty: 20
Rejestracja: pt cze 01, 2007 8:03 am

Postautor: Jankes » pn cze 04, 2007 9:03 am

turysta pisze:Dzieki za podpowiedz

To teraz turysta możesz nam udostępniać swoje fotki na swojej stronie: http://turysta1.fotosik.pl/
:fotograf:
turysta pisze:Zlewej strony przy ulicy stoi reklama Kolejki - na dole zawsze wypisuja termin kazdej nastepnej Na tym zdjeciu widac ze nastepna bedzie 10 czerwca 2007

Dlaczego nie umieszczają informacji o wycieczkach na stronie: www.kolejka-piaseczno.com Jestem z Warszawy i nie mam okazji zaglądać i patrzeć na terminy kolejnych wycieczek :( Zaglądam jak głupi na ich stronę, a oni nie informują nas o swoich kolejnych wycieczkach. Szkoda.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron