Kurczak z ziemniakami

Podforum dla osób, które uwielbiają gotować lub jeść coś pysznego! To miejsce dla tych, którzy chcą się podzielić z innymi swoimi przepisami kulinarnymi oraz pomysłami na przepyszne dania. Uwielbiasz dobrą kuchnię? To miejsce dla Ciebie!

Moderator: GTW

Postautor: THEPAULENE77 » pn maja 26, 2014 8:09 am

Ja idę na łatwiznę , robię tak aby było jak najmniej naczyń do mycia i posiłek był przygotowany jak najszybciej :) kurczaka obtaczam w mieszance przypraw grillowej do tego cebula w pióra i ziemniaki w ćwiartki i zapiekam w rękawie.
THEPAULENE77
 
Posty: 8
Rejestracja: pn maja 12, 2014 8:11 am

Postautor: ekogeneva2166 » ndz cze 01, 2014 10:21 pm

Mam trochę bardziej pracochłonne ulubione danie z kurczaka z ziemniakami ale jest to przepis Pascala. Kurczaka każdy lubi i każdy upiec umie. Lepiej lub gorzej, ale zawsze jakoś wychodzi. Wg. tego przepisu pascalowego oprócz ziemniaków są jeszcze szparagi.
ekogeneva2166
 
Posty: 9
Rejestracja: ndz maja 18, 2014 10:07 am

Postautor: Renaldo90 » pt cze 06, 2014 2:42 pm

To może podasz ten przepis? może warto go wypróbować? akurat jest sezon na szparagi, więc dlaczego by z tego nie skorzystać, ja osobiście szparagi uwielbiam, dlatego z chęcią wypróbowałabym coś nowego na obiad:)
Renaldo90
 
Posty: 9
Rejestracja: wt maja 27, 2014 8:03 am
Lokalizacja: Wałcz

Re: Kurczak z ziemniakami

Postautor: onerosalia1648 » wt lip 01, 2014 3:58 pm

dla mojej rodziny najlepszy jest kurczak pieczony ( uprzednio całą noc marynuje się w lodówce- marynatę robię no oko ze wszystkich przypraw, musztardy. przede wszystkim na ostro) do tego są ziemniaczki pieczone ( lekko je podgotuję, wystygną, skropię olejem, czasem jakieś ziółko dodam i zapiekam w piekarniku.
onerosalia1648
 
Posty: 8
Rejestracja: sob maja 31, 2014 8:13 pm

Re: Kurczak z ziemniakami

Postautor: kubeczek07 » wt sie 12, 2014 1:33 pm

Bardzo lubię ostre rzeczy, ale z umiarem ;) Polecam przyprawę kamis "skrzydełka z dzikiego zachodu".
kubeczek07
 
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 08, 2014 10:13 am
Lokalizacja: Tarczyn

Poprzednia

Wróć do Kulinarne szaleństwa mieszkańców

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron