Owoce morza

Podforum dla osób, które uwielbiają gotować lub jeść coś pysznego! To miejsce dla tych, którzy chcą się podzielić z innymi swoimi przepisami kulinarnymi oraz pomysłami na przepyszne dania. Uwielbiasz dobrą kuchnię? To miejsce dla Ciebie!

Moderator: GTW

Re: Owoce morza

Postautor: onerosalia1648 » wt lip 01, 2014 4:03 pm

dla mnie najsmaczniejsze są jednak krewetki, pod każdą postacią: w zupie, sosie, sałatce, szaszłyku, smażone, w cieście, zapiekane. jest tyle smacznych przepisów, że każdy może znaleźć coś na swój pierwszy raz z owocem morza.
onerosalia1648
 
Posty: 8
Rejestracja: sob maja 31, 2014 8:13 pm

Re: Owoce morza

Postautor: Ambrose85 » śr lip 09, 2014 7:45 pm

Owoce morza -rewelacja!!! Tylko jak sobie przypomne pierwszy raz za granicami i na moje urodziny zrobiono tylko owoce morza na różniste sposoby, a ja durak za czymś normalnym sie rozglądałem. Potem było już tylko lepiej a teraz przepadam albo za sałatką krewetkową, albo krewetki na maśle czosnkowym smażone
Ambrose85
 
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 09, 2014 7:40 pm

Re: Owoce morza

Postautor: Miroslawa95 » czw lip 17, 2014 12:46 pm

Ja również lubię i robię krewetki, najczęściej w sosach albo w zupach. Uwielbiam wszelkie zupy tajskie z krewetkami i mleczkiem kokosowym. Ale mój ostatni hit to krewetki na ostro w szynce zawijane. Wyglądają i smakują rewelacyjnie.
Miroslawa95
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 15, 2014 12:34 pm

Poprzednia

Wróć do Kulinarne szaleństwa mieszkańców

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron