Strona 1 z 1

Bez czego nie wyobrażacie sobie kuchni?

Post: śr sie 28, 2019 12:21 pm
autor: Kozaczek
Bez czego nie dalibyscie sobie rady?

Z jakich produktów oraz sprzetów najczęsicej korzystacie? I co planujecie sobie kupić?

Bez czego nie wyobrażacie sobie kuchni?

Post: śr sie 28, 2019 1:23 pm
autor: monika89
Nie dałabym sobie rady bez kuchenki indukcyjnej :D Jak pomyślę, że znowu miałabym szorować każdy palnik i całą płytę na kuchence gazowej, to aż mnie skręca.... Teraz tylko przecieram i z głowy - w poprzednim mieszkaniu miałam kuchnie gazową. I wtedy byłam z niej zadowolona, jednak teraz w domu przeskoczyłam na kuchenkę indukcyjna i raczej bym nie wymieniła jej ponownie na gazową.

No i w kuchni obowiazkowo powinien znajdowac się porządny okap. Dzieki temu zapachy nie przenikają do innych pomieszczeń oraz w kuchni nie ma tłustych osadów na szafkach... Okap sam w sobie może byc ozdobą pomieszczenia jak tutaj - jest to okap tej firmy https://nortberg.pl

Obrazek

Bez czego nie wyobrażacie sobie kuchni?

Post: wt wrz 24, 2019 12:48 pm
autor: dzessie
Kuchnia jak kuchnia, pogadajmy po trawach. Gdzieś kiedyś usłyszałem fajne powiedzenie, że dla człowiek i cywilizacji znacznie większe znaczenie ma odkrycie nowej potrawy niż odkrycie nowej planety.
I coś w tym jestem.
Czy są tutaj fani ryb? Mamy warunki zarówno na połowy ryb słodkowodnych oraz słonowodnych - jest z czego wybierać :)
Jaki gatunek ryby jest waszym zdaniem najsmaczniejszy?
Najlepiej smakuja moim zdaniem, samodzielnie złowione. Ale do tego trzeba mieć wędki. A spinningowe z tego co tutaj widzę - to wyższa szkoła jazdy.

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie kuchni?

Post: wt mar 10, 2020 8:48 pm
autor: Rolli
Nie wyobrażam sobie mojej kuchni bez piekarnika gazowego spg 67 Solgazu. Idealnie się u nas sprawdza i jest bardzo funkcjonalny. Wygląda też rewelacyjnie. Na tyle pojemny, że każda potrawa spokojnie się mieści. I do tego całkiem oszczędny jest.