owoce morza ;)

Podforum dla osób, które uwielbiają gotować lub jeść coś pysznego! To miejsce dla tych, którzy chcą się podzielić z innymi swoimi przepisami kulinarnymi oraz pomysłami na przepyszne dania. Uwielbiasz dobrą kuchnię? To miejsce dla Ciebie!

Moderator: GTW

owoce morza ;)

Postautor: sewilla » śr cze 03, 2015 8:31 pm

Co najbardziej lubicie z owoców morza? Jedliście kiedys cos wyjątkowego z tego gatunku jedzenia?
sewilla
 
Posty: 3
Rejestracja: pt kwie 17, 2015 5:39 pm

Krewetki smażone w panierce

Postautor: patrycjaolaw » pn sie 08, 2016 12:29 pm

Witam ja lubię krewetki smażone w panierce na tłuszczu oraz kalmary
patrycjaolaw
 
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 08, 2016 11:29 am

Ulubione owoce morza ;)

Postautor: majakafka » czw lut 23, 2017 12:54 pm

Jadlam krewetki, kalmary, kraba, małże i wiele innych. Moimi ulubionymi pozostają jednak krewetki. A najlepsze podsmażene na maśle z czosnkiem, pietruszką i dokiem z cytryny mmmmm........ a do tego swierza bagietka
majakafka
 
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 22, 2017 11:09 am

Owoce morza - krewetki, małże, ośmiorniczki, kalmary, ostryg

Postautor: Jaba » wt lip 25, 2017 8:31 am

Ja uwielbiam chyba wszystkie owoce morza - krewetki, małże, ośmiorniczki, kalmary, ostrygi. Jeszcze muszę spróbować homara kiedyś :D
Jaba
 
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 16, 2015 3:54 pm

Krewetki w białym winie z makaronem

Postautor: Zibi36 » śr gru 13, 2017 3:09 pm

Dla mnie i tak najlepsze są krewetki z czosnkiem w białym winie z patelni z makaronem. Pycha :)
Zibi36
 
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 20, 2017 2:54 pm

Opinia na temat owoców morza

Postautor: Kozaczek » wt lip 17, 2018 6:34 am

Krewetki uwielbiam. kalmary - no zależy jak przyrządzone. mule? zjem ale mam jakiś niesmak. ośmiorniczkę? tak samo jak kalmary. Nie przepadam natomiast za mulami oraz za ostrygami. Próbowałam ale jak dla mnie bez rewelacji.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am


Wróć do Kulinarne szaleństwa mieszkańców

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron