Gospoda w Zalesiu Dolnym

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Gospoda w Zalesiu Dolnym

Postautor: Martin » czw lis 29, 2007 12:07 pm

Gospoda w Zalesiu położona jest u zbiegu Al. 3 Maja i ul. Stołecznej w Zalesiu Dolnym. Gospoda w Zalesiu zapewnia swoim Gościom dobry klimat, smaczne tradycyjne, polskie jedzenie (...)

czytaj więcej: Gospoda w Zalesiu
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gospoda w Zalesiu Dolnym

Postautor: lewin39 » pt lis 30, 2007 2:47 pm

Byliśmy tam kiedyś na spotkaniu klasowym , jedzonko rzeczywiście pyszne i ceny przystępne, ale w związku z tym ,że my przyszliśmy raczej pogadać przy jednym piwku i stosunkowo skromnym posiłku ... pod koniec naszego pobytu właściciel sprzątając ze stołu dal nam wyraźnie do zrozumienia żebyśmy sobie już poszli, bo mu miejsce blokujemy i nie może zarobić ..... nie było to przyjemne .... ale może miał kiepski dzień ??????? :roll: Postanowiliśmy wspólnie już tego lokalu nie odwiedzać!!!!!!! :!: :twisted:
Piaseczno i jego okolice to moja mała ojczyzna .
Awatar użytkownika
lewin39
 
Posty: 65
Rejestracja: wt paź 23, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gospoda w Zalesiu Dolnym

Postautor: Martin » pt lis 30, 2007 4:14 pm

Planuję przetestować Gospodę w Zalesiu.
Zobaczymy jak tam będzie.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gospoda w Zalesiu Dolnym

Postautor: Jakub » pt lis 30, 2007 9:20 pm

lewin39 pisze:pod koniec naszego pobytu własciciel sprzatając ze stołu dal nam wyraźnie do zrozumienia żebyśmy sobie już poszli, bo mu miejsce blokujemy i nie może zarobić

Chyba musiał mieć zły dzień, bo raczej rzadko się spotyka, żeby ktoś tak wyganiał klientów. No chyba, że klient zakłóca spokój w lokalu ;) A może to była kobieta, która miała ten kiepski okres, jakie kobiety przechodzą co miesiąc. Ostatnio trafiłem na taką w kiosku, jak kupowałem gazetkę :lol:
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Gospoda w Zalesiu Dolnym

Postautor: lewin39 » sob gru 01, 2007 3:04 pm

Jakub pisze:chyba, że klient zakłóca spokój w lokalu
nikt nic nie zakłócał , bo większość przyjechała własnymi samochodzikami , więc z alkoholu nici ..... :lol:
Jakub pisze:A może to była kobieta
nie to z całą pewnością był facet ... :lol:
Piaseczno i jego okolice to moja mała ojczyzna .
Awatar użytkownika
lewin39
 
Posty: 65
Rejestracja: wt paź 23, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Koncert w Gospodzie

Postautor: Marcin z Uwielin » śr kwie 16, 2008 10:37 am

Zapraszam na koncert zespołu Ostatnie Takie Trio w składzie:
Paweł Górski-gitara, śpiew;
Piotr Maciejczyk-akordeon;
Marcin Węgrzyński-gitara basowa.
Zagramy piosenki Osieckiej, Grechuty, Cohena, Brassensa, Pod Budą, Starego Dobrego Małżeństwa, Garczarka.
Koncert odbędzie się 18 kwietnia (piątek) o godz.20.00
w "Gospodzie Zalesie" w Zalesiu Dolnym przy Al. 3-go Maja.

Zapraszamy serdecznie
Awatar użytkownika
Marcin z Uwielin
 
Posty: 192
Rejestracja: sob mar 03, 2007 1:05 pm
Lokalizacja: Uwieliny

Koncert w Gospodzie

Postautor: lucja » czw paź 09, 2008 7:33 pm

Na plakatach przy Bazarku w Piasecznie widziałam informację, że w piątek 10 października 2008 roku o godzinie 20:00 w Gospodzie w Zalesiu, odbędzie się koncert piosenek Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Artura Kaczorka (laureat festiwali poświęconych twórczości Kaczmarskiego: Nadzieja i Źródło). Wstęp wolny.
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gospoda w Zalesiu Dolnym

Postautor: lukasz » czw paź 09, 2008 7:42 pm

Uwielbiam Kaczmarskiego, tak więc chyba wybiorę się do Gospody.
Dzięki za informację ;)
Awatar użytkownika
lukasz
 
Posty: 310
Rejestracja: pt maja 16, 2008 5:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gospoda w Zalesiu Dolnym

Postautor: lukasz » wt paź 21, 2008 7:36 pm

W piątek, 24 października 2008 roku zapraszamy na kolejny koncert, tym razem wystąpi zespół "Ostatnie takie trio" - piosenki Pawła Górskiego. Rozpoczęcie planowane jest na godz. 20.00 w Gospodzie w Zalesiu Dolnym przy ul.3 Maja.

26 października 2008 roku (niedziela) o godz. 18.00 w sali kominkowej Gospody w Zalesiu gościć będziemy prof. Magdalenę środę. Osoby zainteresowane problematyką kobiecą, etyką stosowaną i filozofią polityczną zapraszamy do wspólnej dyskusji.

źródło: piaseczno.eu
Awatar użytkownika
lukasz
 
Posty: 310
Rejestracja: pt maja 16, 2008 5:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Gospoda w Zalesiu Dolnym

Postautor: robinchud » pn wrz 28, 2009 7:11 pm

Jakub pisze:
lewin39 pisze:pod koniec naszego pobytu własciciel sprzatając ze stołu dal nam wyraźnie do zrozumienia żebyśmy sobie już poszli, bo mu miejsce blokujemy i nie może zarobić

Chyba musiał mieć zły dzień, bo raczej rzadko się spotyka, żeby ktoś tak wyganiał klientów. No chyba, że klient zakłóca spokój w lokalu ;) A może to była kobieta, która miała ten kiepski okres, jakie kobiety przechodzą co miesiąc. Ostatnio trafiłem na taką w kiosku, jak kupowałem gazetkę :lol:


Ten właściciel tak ma. Jakiś czas temu byliśmy tam z kilkoma osobami, zamówiliśmy jedzenie, drinki i piwa i grzecznie sobie konsumowaliśmy. Pan szukał pretekstu, aby pozbyć się nas o 22:00...wiecie jak się szuka, to się znajdzie...
Awatar użytkownika
robinchud
 
Posty: 44
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 7:39 pm

Gospoda w Zalesiu Dolnym

Postautor: Kucyk » pn wrz 28, 2009 7:44 pm

Taaaa... Obyczaje Pewnego Jerzego były już kilkukrotne komentowane na stronce dotyczącej Gospody
www.powiat-piaseczynski.info/informacja ... e,693.html (przewiń w dół).

Ale, aby nie być zbyt sztywnym opowiem, że wśród pewnej mniejszości piaseczyńskiej utarło się ów lokal nazywać Zagroda Siurawa... :P
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Gospoda w Zalesiu Dolnym

Postautor: Martin » pn wrz 28, 2009 10:17 pm

Odbywają się tam jeszcze koncerty, bo jakoś ostatnio nic nie słyszałem? :roll:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gospoda w Zalesiu Dolnym

Postautor: Tomasz » wt wrz 29, 2009 6:00 am

Czytam komentarze w informacji, do której link podał Kucyk i zastanawiam się jak przy takim właścicielu i takiej opinii ten lokal dalej funkcjonuje?
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 451
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 8:59 pm
Lokalizacja: okolice Piaseczna

Postautor: Kucyk » wt wrz 29, 2009 7:45 pm

W "Siurawie", bodajże w poprzedni piątek, grała kapela szantowo-odpustowa "Bir-Land". Z uwagi na alergię na poziom imprezy niestety musiałem ową rozrywkę kulturalną ominąć szerokim łukiem, wszak w tym roku jeszcze nie szczepiłem się na tandetę.

Co do właściciela, to lubię tego faceta, bo w sumie miły jest. Ale patrząc z boku na jego poczynania zdążające w stronę wojskowej musztry względem klienteli, szczególnie tej nastoletniej (znaczy od rocznika '75 wzwyż), twierdzę, że biznesmeni po czterdziestce są bardziej w jego guście.

Cóż, noł bady is perfekt... (tak zwieśniaczyć na zakończenie musiałem) :P
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Kucyk » czw paź 15, 2009 5:56 pm

Siurawa zaprasza w piątek 16 października na koncert szantowy. Początek godzina 20.00.

Taki mały OT: nie wiecie po ile na targu stoją pomidory??
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Następna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron