American House przy Baletowej

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

American House przy Baletowej

Postautor: 4bery » czw cze 14, 2012 1:30 pm

Byłem i kilka uwag, oczywiście subiektywnych:
- przyjemne wnętrze
- fajny duży ogródek (sporo zieleni) w którym nie słychać ulicy - to dla mnie duży plus bo można sobie swobodnie zapalić w miłym otoczeniu a tego w innych knajpach mi obecnie bardzo brakuje
- porcje restauracyjne tzn. ktoś przyzwyczajony do róznych karczm czy gospod musi być przygotowany na mniejsze porcje; raczej przychodzi sie tam zjeść a nie nażreć ;-))
- menu krótkie co dla mnie jest akurat zaletą i dobrze świadczy o knajpie, ale Ci którzy są przyzwyczajeni do miejsc gdzie jest pierdylion pozycji mogą być zawiedzeni małym wyborem
- jedzenie w porządku choć nie to żebym był w niebie - po prostu ok; chwalono stek, zupka grzybowa w porządku, makaron też ok, kurczak z camembertem już taki sobie, ciasto dnia ok,
- ceny (w przybliżeniu bo z pamięci): kawka, herbata - 5 zł, stek - ok. 55 zł, makarony - coś ok. 20 zł, zupy - ok. 10 zł, kurczak - chyba lekko powyżej 20 zł; ceny dań już z dodatkami; nie piliśmy więc alko nie pamiętam - sorry :-( ; za obiad dla 4 osób, bez alko, z przystawką z deserem i kawką wyszło 200 zł; stosunek ceny do jakości oceniam średnio ale fajny ogródek to rekompensuje wg mnie
- kelner miał problemy z zapamietaniem zamówień, coś tam pomylił ale nadrabia sympatycznością i uśmiechem; pomylone dania wymienia bez problemu; na jego usprawiedliwienie - nie jest Polakiem ale po polsku sie spoko dogaduje ;-))

Wg mnie alternatywa przy Puławskiej dla biesiadowa typu Siwy Dym (i żeby nie było - w Siwym Dymie w Rabce mi sie podobało) i ma szanse przetrwac bo knajpka jest chyba jako dodatek do prowadzonego w tym samym budynku pensjonatu. Rzadko bywam w restauracjach poza tymi typu " w drodze" więc może ktoś inny jeszcze zrecenzuje ;-)
Awatar użytkownika
4bery
 
Posty: 36
Rejestracja: wt mar 09, 2010 12:20 pm
Lokalizacja: P-no

American House przy Baletowej

Postautor: anuleksa » czw cze 14, 2012 8:04 pm

4bery pisze:kelner miał problemy z zapamietaniem zamówień, coś tam pomylił ale nadrabia sympatycznością i uśmiechem; pomylone dania wymienia bez problemu; na jego usprawiedliwienie - nie jest Polakiem ale po polsku sie spoko dogaduje Wink)

:rozpacz:
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

American House przy Baletowej

Postautor: 4bery » pt cze 15, 2012 9:11 am

anuleksa, wiem jak to brzmi ;-) ale naprawdę to nie był problem, głownie z powodu uśmiechu i podejścia obsługi która była przesympatyczna
zresztą, nam pomylił tylko sok dla dzieciaka który dzieciak wypił a potem przynieśli właściwy za który już nie policzyli ale znajomi byli wcześniej i im pomylili dania
Awatar użytkownika
4bery
 
Posty: 36
Rejestracja: wt mar 09, 2010 12:20 pm
Lokalizacja: P-no

American House przy Baletowej

Postautor: Agusia » pt cze 15, 2012 9:12 am

4bery, a wybierzesz się tam jeszcze?
Awatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 256
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 10:13 pm
Lokalizacja: z Wenus

American House przy Baletowej

Postautor: 4bery » pt cze 15, 2012 10:51 am

Agusia, tak jak pisałem, raczej rzadko odwiedzam restauracje; czasem zdarzy sie jakiś obiadek rodzinny (ale wtedy nie ja wybieram miejsce ;-) ) albo z lenistwa ale wtedy preferujemy "włoszczyznę"..... Ale jeśli trafi się okazja to się wybiorę, bo jedzenie było generalnie ok i po drodze z pracy a dla mnie plusem był ładny ogródek...
Awatar użytkownika
4bery
 
Posty: 36
Rejestracja: wt mar 09, 2010 12:20 pm
Lokalizacja: P-no

Postautor: anuleksa » pt cze 15, 2012 8:27 pm

dla mnie plusem był ładny ogródek.


No jak masz takie kryteria oceny lokali to możesz wybrać się do pięknego wszak Ogródka Jordanowskiego w Piasecznie i zamówić coś z Mela Verde (dowożą) ;)
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: argrabi » pt cze 15, 2012 9:04 pm

A co tam typowo "hamerykanskiego" serwują??
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo


Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron