Klub Scena w Parku przy Chyliczkowskiej w Piasecznie

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Klub Scena w Parku przy Chyliczkowskiej w Piasecznie

Postautor: Martin » pn maja 07, 2012 6:23 pm

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Klub Scena w Parku przy Chyliczkowskiej w Piasecznie

Postautor: Kucyk » pn maja 14, 2012 12:46 pm

O!Gródek dostaje karnego qtasa za serwowanie w sobotę szczyn pochodzących prawdopodobnie z wytwórni wyrobów piwopodobnych w "Jabłonowo".
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Klub Scena w Parku przy Chyliczkowskiej w Piasecznie

Postautor: anuleksa » pn maja 14, 2012 8:05 pm

A to nawet fakt, że Jabłonowo lali, ale przezornie w torebeczce Wareczkę miałam :piwko:
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Klub Scena w Parku przy Chyliczkowskiej w Piasecznie

Postautor: Kucyk » pn maja 14, 2012 8:36 pm

Hehehe! Kto z sobą nosi... :mrgreen:
...ten nie musi się truć spirytusowanym Jabolowem, yyy... znaczy Jabłonowem.Obrazek
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Klub Scena w Parku przy Chyliczkowskiej w Piasecznie

Postautor: lipek » wt maja 15, 2012 6:26 am

Browar Jabłonowo sponsorował sobotnią Wolprezę. Każdy, kto "skalał" się wypiciem płynu z tego browaru wsparł finansowo stowarzyszenie Dobra Wola działające na rzecz osób upośledzonych umysłowo.
Niepełnosprawni umysłowo dziękują za ten szlachetny gest i związane z nim poświęcenie.
Klub Scena serwuje trunki innych marek.
lipek
 
Posty: 32
Rejestracja: pn sty 03, 2011 4:45 pm

Klub Scena w Parku przy Chyliczkowskiej w Piasecznie

Postautor: anuleksa » wt maja 15, 2012 6:49 am

Browar Jabłonowo sponsorował sobotnią Wolprezę. Każdy, kto "skalał" się wypiciem płynu z tego browaru wsparł finansowo stowarzyszenie Dobra Wola działające na rzecz osób upośledzonych umysłowo.


Zatem wsparłam Dobrą Wolę poprzez wypicie dwóch plastików...tyle, ze czułam się jakbym wypiła przynajmniej ćwiarę :)
Robert Duch wsparł akcję sprzątania parku kaszanką, Jarper workami na śmieci i ani kaszanka nie była spleśniała, ani worki dziurawe :)

I tak jeszcze zapytam, ile z zapłaconych 5 zł za owy płyn trafiło do dzieci?
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Klub Scena w Parku przy Chyliczkowskiej w Piasecznie

Postautor: stentonik » wt maja 15, 2012 7:35 am

lipek pisze:Każdy, kto "skalał" się wypiciem płynu z tego browaru wsparł finansowo stowarzyszenie Dobra Wola działające na rzecz osób upośledzonych umysłowo.
Niepełnosprawni umysłowo dziękują za ten szlachetny gest i związane z nim poświęcenie.


Gorszej perfidii dawno tu nie czytałem... :shock:
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Klub Scena w Parku przy Chyliczkowskiej w Piasecznie

Postautor: anuleksa » sob maja 19, 2012 7:54 pm

Miejsce dogodne ogromnie dla pijących rodziców :) Dziatwa zabawia się na placyku i można ze znajomymi pogadać przy stoliku. Znajomi ;) jedli karkówkę i kiełbony i mówią, że dobre. Kasztelan z sokiem za szósteczkę wystarczająco odstrasza wszystkożłopów, których niestety w parku nie brakuje.
Generalnie fajne miejsce.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Ostatnie Takie Trio zagra w Klubie Scena

Postautor: Martin » czw maja 24, 2012 3:55 pm

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Otwarcie Euro 2012 na WIELKIM EKRANIE

Postautor: Martin » śr cze 06, 2012 12:14 pm

8 czerwca mecz Polska-Grecja będzie można obejrzeć w Klubie Scena, na telebimie o wymiarach 325 x 198 cm.

źródło: facebook.com/KlubScena
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wdolinski » pt cze 08, 2012 7:33 pm

Właśnie wróciłem z meczu który oglądaliśmy na dużym ekranie diodowym bardzo dobrej jakości. Atmosfera w ogródku wspaniała, nawet gdy w czasie ulewnego deszczu zanikł na krótko sygnał wszyscy wykazaliśmy się wysoka kulturą bardzo głośno kibicując Naszym piłkarzom.

Obrazek
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: anuleksa » sob cze 09, 2012 9:29 am

Skradziona karkówka Piotrowi K. była pyszna :)
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wdolinski » wt cze 12, 2012 10:18 pm

O mało się nie spóżniłem na mecz ale i tak miałem dużo szczęścia bo trafiłem na dobre miejsce stojące a kibiców non stop przybywało. To dzięki Grzegorzowi Szestowickiemu wiele gardeł zagrzewało naszych do zdobycia jeszcze jednej bramki. Zastanawiam się czy gdyby Go poprosić to nie zorganizowałby też innych imprez bo jak widać to na każdym kroku władze nas mieszkańców wiadomo gdzie mają.
Obrazek
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Krzysztof Dynowski » wt cze 12, 2012 10:39 pm

Nie no, fajnie i w ogóle, ale pamiętaj, że to - od czasu gdy spłonęła wyspa - pierwsze tego typu miejsce w parku. Miejsce, którego brakowało. I nie wiem, ile w tym zasługi Grześka - który wykonuje kawał dobrej roboty - a ile faktu, że udało mu się dogadać z powiatem na podnajęcie terenu.

A co do imprez - na różnych imprezach (czy to teatralia czy koncert cezika w ósemce) potrafi być fajna frekwencja i myślę, że nie ma zbyt wielkiego znaczenia kto jest formalnie organizatorem :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: wdolinski » wt cze 12, 2012 10:46 pm

Krzysztof Dynowski pisze: I nie wiem, ile w tym zasługi Grześka - który wykonuje kawał dobrej roboty - a ile faktu, że udało mu się dogadać z powiatem na podnajęcie terenu.


W sumie Grzegorz ma u mnie ogromny plus za to, że każdy mógł oglądać bez względu czy coś kupował czy nie. Gdyby wprowadził bilety to napewno też wielu byłoby oglądających, bo nie ma to jak kibicować wspólnie.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości