PIZZERIE GMINY PIASECZNO

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Pizzeria Bajka Mysiadło Geodetów

Postautor: lucja » pt cze 27, 2008 12:08 am

lukasz pisze:Czy był ktoś z Was w nowej Pizzerii Bajka przy ul. Geodetów?

Dopiero od ciebie dowiaduję się, że powstała tam pizzeria.
Trzeba będzie ją przetestować.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Pizzeria Bajka Mysiadło Geodetów

Postautor: teresa » pt cze 27, 2008 9:33 am

lukasz pisze:Czy był ktoś z Was w nowej Pizzerii Bajka przy ul. Geodetów?

Nie byłam, ale zapewne wkrótce skorzystam! ;)
lukasz pisze:mają możliwość zapłaty kartą płatniczą przy dostawie do domu

świetna informacja, bo nie raz już musiałam biegać do bankomatu, żebym mogła zapłacić za pizzę.
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Pizzeria BAJKA - Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Mysiadło

Postautor: Kinga Panasiuk » sob cze 28, 2008 5:01 pm

Nie byłam jeszcze w pizzerii Bajka, ale może zamówię sobie u nich pizzę telefonicznie ;)
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » ndz cze 29, 2008 8:23 am

Pizzeria Bajka na Geodetów przetestowana :twisted:

Piątkowy wieczór po pracy, tym razem postanowiliśmy, że na kolację stestujemy nową pizzerię Bajka z Mysiadła. Pierwsze kroki do internetu. Na stronie pizzerii skromnie ale konkretnie. Ceny, zdjęcia i opisy wszystkich potraw. Szybki wybór i telefon. Sympatyczny głos pani przyjmującej zamówienie. Pomoc w doborze, jeszcze raz przedstawiła składniki. Pizza Napoli największa , sałatka z łososiem i pieczywko czosnkowe szybko zamówione. Czas oczekiwania 30 minut.

Po niecałych 30 minutach kurier dzwoni domofonem. Jakoś nie mogłem się zebrać hehe i szybko mnie ponaglił drugim dzwonkiem, czemu się nie dziwię. Pewnie ma jeszcze objechać klientów a tu musi czekać na jakiegoś stentonika co się wygramoli z chałupy :peace:

Smaczne ciasto (cienkie), pizza bardzo dobra, łosoś w sałatce świeży i różowy, pieczywo czosnkowe nie spalone (niestety moje sprawdzone pizzerie nagminnie ostatnio palą pieczywo). Oczywiście smak to kwestia gustu. Dla mnie miła odmiana. Może do słoneczników jeszcze troche brakuje (moje odczucie)ale pizzeria warta polecenia. Ceny nie komentuję, jest odpowiednia do jakości produktów i obsługi.

Polecam.

G.

ps,
zapomniałem zamówić sosu/ketchupu...więc byłem zły na siebie, bo niestety nasze piaseczyńskie lokale nie dodają w standardzie sosu co dla mnie jest niedopuszczalne (pizza bez sosu heh), a w lodówce miałem pustki :oops: . Na szczęście tu dowieźli bez pytania i to dwa rodzaje.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Pizzeria Bajka Mysiadło Geodetów

Postautor: Kinga Panasiuk » ndz cze 29, 2008 8:43 am

stentonik, ze swoją umiejętnością opisywania powinieneś pomyśleć o zrobieniu internetowego przewodnika po piaseczyńskich lokalach. :)

Tak jak wczoraj napisałam, tak zrobiłam i zamówiłam pizzę telefonicznie. Byliśmy po sporym obiedzie, ale z czystego łakomstwa na kolację zamówiliśmy pizzę. Dowóz szybki, miła obsługa, przyjemny zapach. Po otworzeniu opakowania, nie tylko przyjemny zapach, ale także apetyczny wygląd pizzy. Chociaż nie byliśmy aż tak głodni, to łakomstwo wzięło górę i w kilka chwil pizza znikła z naszego stołu. Popatrzyliśmy na siebie i stwierdziliśmy, że jeżeli taki poziom będzie utrzymany, to wkrótce Pizzeria Bajka stanie się najlepszą pizzerią w okolicy.

Polecam i życzę smacznego
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Pizzeria Bajka na Geodetów

Postautor: teresa » pn cze 30, 2008 7:50 am

Pizzeria Bajka na Geodetów przetestowana

W weekend zawsze lubię sama bawić się w kuchni i przyrządzać dobre rzeczy, ale w tygodniu po pracy - mam lenia. Tak więc, zapewne w tygodniu również zamówię i przetestuję pizzę. Zobaczymy czy mi zasmakuje.
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Pizzeria Bajka na Geodetów

Postautor: justynka » śr lip 02, 2008 8:42 am

Wczoraj zamówiłam sobie pizzę w Bajce i podzielam Wasz entuzjazm co do obsługi i co najważniejsze smaku serwowanej przez nich pizzy. Oby tylko utrzymali ten poziom i jakość.
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Pizzeria Bajka na Geodetów

Postautor: Jankes » czw lip 03, 2008 10:22 am

Też już przetestowałem pizzerię Bajkę (telefoniczne zamówienie) i przygotowali mi bardzo dobrą pizzę.
justynka pisze:Oby tylko utrzymali ten poziom i jakość.

Dokładnie. Jak utrzymają poziom, to będzie bardzo dobrze!
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

UWAżAJ ZANIM ZAMÓWISZ W PIZZERI BAJKA...

Postautor: larsson » pn lip 07, 2008 9:19 pm

...możesz nie tylko stracić czas, ale i nerwy. Swoje i dzieci, jeśli je masz. Jeśli są są głodne - nie zamawiaj w Bajce.

BARDZO duże rozczarowanie. Pizzeria pobiła rekord w oczekiwaniu na pizze, choć mieszkamy kilka ulic obok, ostatecznie NIE realizując zamówienia. Czekaliśmy niemal 2 godziny (dokładnie 1h 46min), gdy zdecydowałem się zainterweniować. Dzieciaki ciągle mnie pytały: "Kiedy ta pizza?". Były po prostu głodne. Po zadzwonieniu z interwencją (grzeczną!) usłyszałem, ze są jeszcze dwa wyjazdy przed naszym, a pan zaproponował nam... rezygnację z zamówienia. Oczywiście nie pojawiło się słowo "przepraszam". Gdy zapowiedziałem, że próbowałem u nich pierwszy raz i więcej już u nich nie zamówimy niczego usłyszałem: "No, trudno!".
Nie wiem, czy pizza jest dobra. Być może kucharz jest dobry, ale obsługa z pewnością kultywuje zasady PRL-u i PGR-u, gdzie Klient był najmniej ważny.
Odradzam z pełnym przekonaniem. :rozpacz:
Pzdr
AL
larsson
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 07, 2008 8:45 pm

UWAżAJ ZANIM ZAMÓWISZ W PIZZERI BAJKA...

Postautor: Jakub » pn lip 07, 2008 9:27 pm

Do tej pory wszyscy opisywali tam zamówienia telefoniczne i byli z nich zadowoleni, jednak jak widać osobista wizyta w pizzerii może całkowicie odmienić podejście do tego lokalu. Wychodzi na to, że najpierw obsługiwane są zlecenia telefoniczne, a dopiero klienci, którzy pojawiają się w lokalu. Wychodzi na to, ze w tej pizzerii warto zamawiać pizzę, ale tylko telefonicznie.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: UWAżAJ ZANIM ZAMÓWISZ W PIZZERI BAJKA...

Postautor: stentonik » pn lip 07, 2008 9:52 pm

Jakub pisze:Wychodzi na to, ze w tej pizzerii warto zamawiać pizzę, ale tylko telefonicznie.


Za szybko wyrokujesz. Jedna zła opinia do kilku dobrych nie może psuć całokształtu. Ja obstawiam słabszy dzień, bo byłem znowu, tym razem na miejscu i byłem bardzo zadowolony. Szybko i smacznie podane, ogólnie spoko.
Larsson a jaką pizzerię polecasz w związku z tym? :twisted:

poza tym,

dołączyłeś dopiero co pisząc dwa posty oba negatywne dla dobrze ocenionego lokalu...dla mnie jesteś niewiarygodny i temat usunąłbym do "ściemy"

ps,

Martin, moderatora nie szukacie?? :shock:
pzdr
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Pizzeria Bajka

Postautor: lucja » pn lip 07, 2008 10:01 pm

larsson pisze:Odradzam z pełnym przekonaniem.

Byłeś raz w pizzerii i już odradzasz z pełnym przekonaniem? Szybko zrażasz się do nowych miejsc. Gdyby obrażała się na każdy lokal, czy sklep w którym mnie wkurzyli - to nie miałabym gdzie chodzić ;) To nowy lokal i trzeba dać im szansę. Przejdź się jeszcze do nich i może trafisz na lepszą /szybszą obsługę.
stentonik pisze:dołączyłeś dopiero co pisząc dwa posty oba negatywne dla dobrze ocenionego lokalu

stentonik, ma racje! Dołączyłeś do forum, żeby tylko napisać negatywną opinię o pizzerii? Może jesteś z konkurencyjnej pizzerii?
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Pizzeria Bajka

Postautor: teresa » wt lip 08, 2008 7:15 am

larsson - nie dziw się, że tak podchodzimy do tej opinii, ale jeżeli ktoś napisał jeden post na forum i tylko negatywny, to niestety jest to znak, że osoba przyszła tutaj, aby "pojechać" po tym lokalu. Jeżeli masz złą opinię o lokalu, to nie ukrywaj się pod nickiem, tylko napisz taką opinię pod swoimi prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Pisać negatywne opinie jest bardzo łatwo, jednak trzeba przy okazji zachować godność i nie robić tego anonimowo. larsson, czy tak szybko obrażasz się na wszystkie lokale? Opinię wyrazić każdy może, jednak trzeba uważać szczególnie z tymi negatywnymi opiniami i nie podejmować ich zbyt pochopnie.
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Pizzeria BAJKA w Piasecznie

Postautor: Jankes » śr lip 09, 2008 12:56 pm

larsson pisze:Odradzam z pełnym przekonaniem.

Wcześniej zamawiałem telefonicznie, ale po Twojej wypowiedzi postanowiłem w trakcie pracy wybrać się na obiad do pizzerii BAJKA. Byłem bardzo szybko obsłużony (miła obsługa) i dostałem bardzo dobrą pizzę. Coś mi się wydaje, że trafiłeś na gorszy dzień obsługi, lub na mniej profesjonalnego obsługującego. Ja po dzisiejszej wizycie w pizzerii, nie mam powodów, żeby lokal komuś odradzać. Przekonałem się o tym zarówno telefonicznie jak i dziś osobiście.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Pizzeria BAJKA w Piasecznie

Postautor: maciek » czw lip 10, 2008 9:15 am

Może za bardzo przyzwyczaiłem się do smaku piaseczyńskiej pizzerii Słoneczniki,
bo zamówiłem ostatnio pizzę w Bajce i mi nie smakowała.

Pizzeria Słoneczniki robi najlepszą pizzę
Awatar użytkownika
maciek
 
Posty: 137
Rejestracja: śr lut 28, 2007 6:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron