PIZZERIE GMINY PIASECZNO

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: Jacenty » pn mar 01, 2010 9:56 pm

No właśnie.

Może forumowo jakoś zrobimy im najście?

Ciekawe czy czytają forum i będą nas wyglądać :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Kucyk » pn mar 01, 2010 10:07 pm

Ja jestem za!!! Zawsze będę mógł dodać wizytę do mojego ulubionego tematu How to cook shit!

To kiedy ktoś się odważy?...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Jacenty » pn mar 01, 2010 11:06 pm

Kiedy tylko chcecie...

Piwa pewnie tam nie mają :x
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Koramina » wt mar 02, 2010 10:46 am

Póki co nie mają, ale zawsze możecie zamówić na wynos i w domowym zaciszu uskutecznić konsumpcję pizzy popijając ją ulubionym piwem;)
So tell me when you hear my heart stop,
You’re the only who knows
Tell me when you hear my silence
There’s a possibility
I wouldn’t know
Koramina
 
Posty: 313
Rejestracja: pt sie 28, 2009 9:26 am

Da Grasso w Piasecznie

Postautor: Kacha » sob mar 06, 2010 12:28 pm

Dawno nie byłam, więc odwiedziłam Da Grasso i byłam pozytywnie zaskoczona, wystrojem oraz smakiem pizzy. Ludzi bardzo dużo i wszystkie stoliki zajęte, co raczej nie spotyka się często przy lokalach w Piasecznie. Pizza dobra i jeszcze ich odwiedzę, żeby spróbować inne smaki.
Awatar użytkownika
Kacha
 
Posty: 666
Rejestracja: pt lis 20, 2009 1:26 pm
Lokalizacja: okolice stolicy

Postautor: Kucyk » sob mar 06, 2010 12:34 pm

A ser jaki mają? Ciągle ten pomarańczowy co po 5 minutach twardnieje i bez przecinaka nie da się jeść tego kotleta?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Re: Da Grasso w Piasecznie

Postautor: ola » pn mar 08, 2010 9:46 am

Kacha pisze:Dawno nie byłam, więc odwiedziłam Da Grasso i byłam pozytywnie zaskoczona, wystrojem oraz smakiem pizzy. Ludzi bardzo dużo i wszystkie stoliki zajęte, co raczej nie spotyka się często przy lokalach w Piasecznie. Pizza dobra i jeszcze ich odwiedzę, żeby spróbować inne smaki.


Da Grasso to moim zdaniem najgorsza pizzeria w Piasecznie, i nie tylko

fuuj

ostatnio najchętniej jadam w Dominium, nawet kosztem Słoneczników
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Da Grasso / Dominium

Postautor: Ivona » pn mar 08, 2010 9:51 am

ola pisze:Da Grasso to moim zdaniem najgorsza pizzeria w Piasecznie
ostatnio najchętniej jadam w Dominium

Porównując pizzę z Da Grasso oraz Dominium, to zdecydowanie lepiej wypada Da Grasso. W Dominium nigdy mi nie smakowała pizza. :? Z pizzerii w Piasecznie najlepsze są Słoneczniki, ale i tak wolę sama sobie przygotować domową pizzę, ze składnikami jakie lubię. :cooking:
Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » pn mar 08, 2010 10:06 am

Ivona pisze:Porównując pizzę z Da Grasso oraz Dominium, to zdecydowanie lepiej wypada Da Grasso. W Dominium nigdy mi nie smakowała pizza. Z pizzerii w Piasecznie najlepsze są Słoneczniki, ale i tak wolę sama sobie przygotować domową pizzę, ze składnikami jakie lubię.



no widzisz kwestia gustu :)
Ja uwielbiałam Słoneczniki, ale ostatnio omijam ich.. pewnie za jakiś czas znów zacznę tam chodzić

ale ostatnio odwracalam sie na pięcie, już w drzwiach :( Chyba zmianili ser (albo zaczeli urzywać zamiennika sero podobnego ) bo smród jest niesamowity i mdli w wejściu

Mam nadzieje ze to jest przejsciowe
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Ivona » pn mar 08, 2010 10:10 am

ola pisze:zaczeli urzywać zamiennika sero podobnego

To jest bardzo prawdopodobne. Niestety sporo pizzerii po zdobyciu klientów tak robi. Dlatego wolę własną pizzę.
Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Spartacus 999 » sob mar 20, 2010 6:05 pm

Polecam Biesiadowo!

--
Już nie polecam 30-06-2010r.
Ostatnio zmieniony czw lip 01, 2010 10:01 am przez Spartacus 999, łącznie zmieniany 2 razy
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: pminnesota » wt kwie 13, 2010 1:25 pm

Dla zainteresowanych: Pizzeria Słoneczniki uruchomiła jakiś czas temu swoją stronę internetową. Wizualnie szału nie robi, ale zawsze to już krok do przodu i na plus!
http://sloneczniki.waw.pl
Awatar użytkownika
pminnesota
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 3:41 pm
Lokalizacja: Ze świata :)

Postautor: stentonik » wt kwie 13, 2010 2:44 pm

Znakomitą margeritę jadłem ostatnio w Małej Italii...Super ciasto, kruche i świetnie wypieczone i pierwszej klasy ser. Słoneczniki czy inne piaseczyńskie pizzerie mogą kucharzowi z MI buty pastować jeśli chodzi o ciasto. Jakość produktów jest na dobrym poziomie, a przede wszystkim jakość sera, który nawet po wystygnięciu nie przypomina plackowatego odcisku zdjętego z zasuszonej pięty 90-cio letniej staruszki tylko jest mięciutki, ciągnący i smaczny. Nie wiem czy każdą pizzę sypią tym samym serem ale wkrótce stestuję i sie przekonam.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: stentonik » wt kwie 13, 2010 2:51 pm

pminnesota pisze:Dla zainteresowanych: Pizzeria Słoneczniki uruchomiła jakiś czas temu swoją stronę internetową. Wizualnie szału nie robi, ale zawsze to już krok do przodu i na plus!
http://sloneczniki.waw.pl



Hehehe, jak pizza szła to nikomu w głowie nie było znaleśc czas na zrobienie strony internetowej, teraz czas "uderzać" w stronę klienta :twisted:

:wazzup:
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: ola » wt kwie 13, 2010 3:08 pm

stentonik pisze:Jakość produktów jest na dobrym poziomie, a przede wszystkim jakość sera, który nawet po wystygnięciu nie przypomina plackowatego odcisku zdjętego z zasuszonej pięty 90-cio letniej staruszki tylko jest mięciutki, ciągnący i smaczny. Nie wiem czy



oj to muszę się tam wybrać
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości