Pub w Piasecznie

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Pub w Piasecznie

Postautor: barman555 » śr gru 21, 2011 8:59 pm

Witam

Myślałem o otworzeniu nowego pubu w Piasecznie. Przegladalem troche Wasze wpisy, internet no i przede wszystkim sam jestem mieszkancem Piaseczna i wydaje mi sie ze nie ma u nas takiego stylowego pubu, gdzie mozna wypic spokojnie piwo, zabrac dziewczyne na randke przy lampce dobrego wina, posluchac dobrej muzyki na żywo.

Nie mysle tutaj o dyskotece dla tzw "malolatow" ale o stylowym lokalu z kulturalna obsluga i atmosfera ktorej nie znajdziecie nigdzie indziej.
chcialbym sie dowiedziec czego Wy jako mieszkancy Piaseczna oczekujecie po takim lokalu, w jakie miejsce chcielibyscie sie udac zeby uciec na chwile od problemow dnia codziennego.

Pozdrawiam
barman555
 
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:04 pm

Pub w Piasecznie

Postautor: Kucyk » śr gru 21, 2011 9:16 pm

Uuuu... bracie - temat rzeka.
Tu nie chodzi o to kto będzie przychodził i jaki kolor ścian będzie.

W skrócie:
Jeśli lubisz, potrafisz słuchać i szanujesz ludzi - jesteś na dobrej drodze.
Jeśli możesz sam sobie przysiąc że pub będzie Twoją pasją którą realizujesz wciąż z zaangażowaniem pomimo przeciwności - to nadajesz się do tego.
Jeśli posiadasz własny kapitał pozwalający na niezależność od wspólników którzy będą Ci przeszkadzać i sam umiesz zarabiać pieniądze - to rób ten pub.
Odniesiesz sukces murowany.
Lecz jeśli choć odpowiadając sobie samemu zawahasz się na choćby jedno z pytań, to... 8)
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Pub w Piasecznie

Postautor: barman555 » śr gru 21, 2011 9:43 pm

No coz szczerze mowiac nie zgadzam sie tylko z jednym ..... :D

to przede wszytskim klienci tworza atmosfere i nie chodzi o to ile masz kasy w portfelu ale o to czy jak napisales potrafisz uszanowac ludzi wokol Ciebie.
Co do calej reszty to watpliwosci nie mam zadnych
Zalogowalem sie po to zeby poznac Wasze opinie bo jesli zdecyduje sie ruszyc to pub przetrwa tylko dzieki Wam potencjalnym klientom - bez tego zebym nie wiadomo jaka mial pasje i kase nic z tego nie bedzie :wink:
barman555
 
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:04 pm

American Diner

Postautor: sonik » śr gru 21, 2011 9:55 pm

Mi się marzy lokal w Piasecznie. w stylu "American Diner".
Samemu bym coś takiego zrobił, niestety trzeba mieć spory wkład finansowy...
Cześć Maciek jestem.

Fajny mam podpis?
Awatar użytkownika
sonik
 
Posty: 124
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 8:50 am
Lokalizacja: stare P-no

Pub w Piasecznie

Postautor: Kucyk » śr gru 21, 2011 10:01 pm

Pub tworzą nie ściany i kufle, ale wypełniająca te ściany atmosfera w której pobrzękują kufle. Niestety, na podstawie obserwacji piaseczyńskiej sceny pubowej stwierdzam, że wielowspólnikowe projekty dobrze określiły jaskółki. :mrgreen:

A teraz co do idei pubu:
Pamiętam nieistniejący od 10 lat "drewniak" na Stołecznej, który był de facto sklepem z piwem wyposażonym w ogródek, ale klienci przez lata stworzyli tam swoisty klimat pubu - wiadomo było kto o której przyjdzie. Codziennie te same twarze, fajne rozmowy, nowości ze świata i okolicy. Ludzie tam tworzyli wieloletnie przyjaźnie, choć i bywały wzajemne niechęci.
Jedno było stałe: po pracy i załatwieniu obowiązków domowych co wieczór zmierzałem tam na chwilę relaksu przy piwie wśród swoich funfli. Inni tak samo postępowali.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Pub w Piasecznie

Postautor: Karpik » czw gru 22, 2011 3:21 pm

Witam
Pomysł super tylko czy znajdziesz tak sympatyczny lokal i takie miejsce które przyciągnie ludzi z tego co widzę najciekawsze miejsca to:
Club 8-mka
Klub Bilard
u Braci pizza&pub
latem jest jeszcze przy parkingu Plub

miejsca jest jak widać wiele każde z nich coś fajnego oferuje ale zgodzę się ,że fajnie gdyby powstało takie miejsce jak pod Kuflem kiedyś ... może jeszcze powstanie może jeszcze coś takiego... Gdzie twaze nie będą nam obce a i przytulnie i do pogadania tylko czy owo miejsce trafi do niestety już różnej mentalności Piaseczna ??

........................... jeszcze tylko 3 dni i na patelnie..... KARP
Karpik
 
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 11, 2011 3:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Pub w Piasecznie

Postautor: stentonik » czw gru 22, 2011 4:58 pm

Kiepska prowokacja :( Coś mi się zdaje Panie barman, że my się znamy :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Kucyk » czw gru 22, 2011 9:48 pm

Karpik, a wolisz na oleju czy na masełku?...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru


Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron