Opinie Restauracji w GPS od Google w Piasecznie

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Opinie Restauracji w GPS od Google w Piasecznie

Postautor: Spartacus 999 » ndz paź 30, 2011 1:32 pm

Dziś odkryłem amerykę w smartphonie np: z systemem android że, od 2-ch miesięcy działa GPS od GOOGLE dla POLSKI(w końcu :)) I ma wyszukiwanie głosowe itp wtedy pojawia się jakiś punkt docelowy lub firma podprzyciskiem można tam od razu zadzwonić lub poprosić o nawigację do tego celu(co mnie osobiście rozwaliło). Natomiast wyświetlają się tam opinie o lokalach jeśli jakiś wyszukamy. Muszę stwierdzić, że nasze opinie się tam nie pojawiają bo:
- Google czerpie dane z Gastronauci.pl oraz wewnętrznego systemu oceniania google. Tak więc zachęcam wszystkich szanownych forumowiczów do ctrl c ctrl v waszych opinii do tamtych serwisów abyśmy mogli kiedyś trafić na swoje sprawdzone opinie które w WASZYM wydaniu bardzo sobie cenię i uważam, za staranne. Ja już się tam(na google) jako Spartacus999 dodałem. Niestety nie znajduje wszystkich małych punktów bo restauratorzy jeszcze używają pewnie książki telefonicznej i ulotek ale sprawa jest rozwojowa. Marzy mi się w przyszłości, będąc w Pcimiu Dolnym szukając restauracji trafić na ocenę np. Pana stentonika o jakimś tam barze lub restauracji. Bo akurat był zjadł ocenił na google z telefonu lub przez kompa. :) Jeszcze raz zachęcam mocno.
P.S Pewnie naszym restauratorom to się nie spodoba bo cały świat to będzie mógł przeczytać. Ale sprawa jest rozwojowa i za 5 lat tylko tak się będzie szukało restauracji jak spowszechnieją smartphony.
Ostatnio zmieniony ndz paź 30, 2011 1:35 pm przez Spartacus 999, łącznie zmieniany 1 raz
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: Spartacus 999 » ndz paź 30, 2011 1:34 pm

Znalazłem w google np: Pizze Hut z 4 gwiazdkami i jakąś spamową opinię więc droga wolna. Muszę ocenić jeszcze 4 lokale żeby móc coś o nim napisać więc wkrótce i tam me słowa popłyną... :)
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: stentonik » pn paź 31, 2011 8:08 pm

Będzie chwila czasu to sie przyjrzę. Dzieki za info :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)


Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron