Sajgonek paw. 2 na Bazarku

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: Kucyk » wt lis 22, 2011 6:25 pm

Uj, to chyba nie ta, gdyż oba Sajgonki są tak małe (może po 10m2) że raczej nie dało by rady aby były przedtem jeszcze mniejsze. Znajdują się one tuż przy ulicy Szkolnej. Może masz na myśli budę na rogu WP i JPII o nazwie Saj Gon?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: leny » wt lis 22, 2011 8:15 pm

Kucyk pisze:Może masz na myśli budę na rogu WP i JPII o nazwie Saj Gon?


Tak to o tej myślałem. Z tamtej strony bazarku rzadko bywam i nie wiedziałem że jakieś chinole tam urzędują. Chyba zajdę do tej lepszej o której piszecie. Babcia nie??
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » wt lis 22, 2011 8:25 pm

Czemu nie - wdepnij do Pani Babci. Innym razem wstąp do Pana Kucharza. Sam oceń kto kogo podrabia. Tylko pamiętaj że dostaniesz tam polszczyzną pachnące danie i przez taki pryzmat je oceniaj.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: stentonik » wt lis 22, 2011 8:50 pm

Polecam kurczaka w cieście lub rybę w cieście jeśli lubisz. To takie okrągłe smażone na głębokim tłuszczu kawałki polane słodkokwaśnym sosem. Oczywiście z ryżem. Surówki nie biorę bo często jest słaba. Spaghetti (!) ładnie wygląda ale jest mdłe-nie polecam. Podobno niezłe są tytułowe sajgonki.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: anuleksa » sob kwie 21, 2012 5:00 pm

Sajgonki warzywne dobre i pożywne :) Dzieciaki zajadały się kantońskim i nic im nie dolega :wink: :P
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Artus » wt cze 26, 2012 9:39 pm

Kucyk pisze:Temu są takie tłumy że o ile pawilon 2 dennie doprawia, to Pani Babcia sięgnęła dna spolszczania i niedoprawiania chińszczyzny-polszczyzny. Tylko że sięgnęła od dołu. Babcina chińszczyzna - ten nowy związek frazeologiczny kojarzy mi się z przysłowiem "jaki pan - taki kram".

Spokojnie, niech rynek, klienci (rzeczywistość) to wszystko zweryfikuje. I niech zwycięży mniejszy partacz. Mi tam po prostu nie smakuje i tyle.


Przez pomyłkę zamówiłem telefoniczne "chinola" z paw. 4.
Kur.a !!! Nigdy nic gorszego nie jadłem. Syf totalny. Sama sól, zero sosu, takie kure.sko słone [cenzura], tak wygladalo. Ryż twardy i odgrzewany.
Artus
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 7:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Artus » wt cze 26, 2012 9:42 pm

leny pisze:Sajgonek to ta buda co ją nie tak dawno powiększali?? Już mi się zaczyna to mieszać.


Wczoraj dowiedziałem się o czterech "Sajgonkach" na bazarku :shock:
Artus
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 7:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości