Restauracja U Młodych Pilarskich

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: ola » wt lip 24, 2012 8:49 pm

Kucyk pisze:Ola, a umiesz sama zrobić pierogi?


Widzisz, nie smakują mi moje, bo nie umiem zrobić takich jak moja Mama, więc uznaję, że nie ma sensu ich robić. Ciasto nie chce mi wyjść takie jak powinno być
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » wt lip 24, 2012 9:03 pm

Ja też nie jestem informatykiem, stąd nie potrafię ocenić czy mój komputer poprawnie pracuje.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: ola » wt lip 24, 2012 9:07 pm

Ale ja te pierogi jem a to jest najważniejsze w nich smak :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » wt lip 24, 2012 9:17 pm

ola pisze:Ale ja te pierogi jem


I to jest dla mnie najważniejsze! Daje mi to siłę do życia i wiarę w ludzi.

:D < - Włóż palec do buzi.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: ola » wt lip 24, 2012 9:19 pm

Oj ale chętnie bym poszła na naukę, do kogoś kto to potrafi robic dobre ciasto, bo jak pytam Mamę to mówi ja na oko robię, kurna na oko :) precyzyjnie :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » wt wrz 18, 2012 8:55 am

Wczoraj wieczorem wróciliśmy z Wrocławskiego maratonu głodni (w lodówce tylko światło...) i postanowiliśmy coś zjeść "na mieście". Wybraliśmy "U młodych...) bo blisko. Lokal o 21 w poniedziałek kompletnie pusty, żona zamówiła farfalle z grzybami, a ja pierogi ze szpinakiem. Jedzenie było pyszne, moje pierogi były dokładnie takie na jakie liczyłem, w środku był szpinak a nie mdła mazia. Farfalle też świetne (porcja spora więc pomogłem żonie... :lol: )
No i fajnie, po raz kolejny się nie zawiodłem, tylko szkoda, że takie puchy w knajpie byliśmy przez cały czas jedynymi gośćmi.
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

U Młodych Pilarskich

Postautor: Kowal » wt wrz 18, 2012 10:15 am

W tygodniu pustki są w większości lokali w Piasecznie, ale w weekendy widać coraz większą liczbę mieszkańców, którzy przesiadują w restauracjach.
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Re: U Młodych Pilarskich

Postautor: Roberto » wt wrz 18, 2012 10:45 am

Kowal pisze:W tygodniu pustki są w większości lokali w Piasecznie, ale w weekendy widać coraz większą liczbę mieszkańców, którzy przesiadują w restauracjach.

No wiem, ale w weekend nie nadrobią tygodniowej bryndzy. Mom zdaniem winne są za wysokie ceny ceny i brak kultury (zwyczaju) jedzenia na mieście, jako socjolog mam zaraz dziesięć pomysłów na ten temat :lol: ale to nie miejsce :) Jednak mogliby coś szanowni restauratorzy pokombinować :wink: (bo potencjał rynku jest wielki)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: U Młodych Pilarskich

Postautor: Kowal » wt wrz 18, 2012 10:55 am

Bliskie sąsiedztwo Warszawy oraz to, że większość osób mieszkających w Piasecznie pracuje w Warszawie, sprawiło że właścicielom lokali wydaje się, że mogą ceny dawać podobne jak w Warszawie, a czasami nawet wyższe. Klienci stają się coraz bardziej wymagający i jeżeli mają taką samą cenę zapłacić w Piasecznie, co w centrum Warszawy, to w tygodniu wolą od razu po pracy pójść do restauracji w Warszawie. Masz rację, że jest tutaj potencjał przez wielu nie wykorzystany.
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Poprzednia

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron