Kuchnia Polowa, Kebab, Grill, Fast Food, Stara Iwiczna

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Kuchnia Polowa, Kebab, Grill, Fast Food, Stara Iwiczna

Postautor: anuleksa » ndz wrz 18, 2011 7:48 pm

Menu :

Grochówka mała : 5,00, 7,00 ( w cenie pieczywo )
Duża z wkładką :10,00

Flaki z opiekaną dużą bułką: 10,00 ( ok.400 ml.) mniejsza porcja : 7,00

Kebab kurczak, wołowina lub mieszaniec : od 10,00 ( pita, bułka )

Ser : plus 2,00

Obiady : od 10 zł. do 13 zł. - w cenie frytki, surówka, sosy.

- kebab na talerzu
- filet z kurczaka ( w panierce lub grillowany )
- udko pieczone
- kiełbasa grillowana
- kotlety mielone


Grill-wędzarnia : ( w cenie pieczywo i dodatki )

- kiełbasa : od 6,00

Fast Food: ( z pieca )

Hamburger, Zapiekanka, Frytki, Hot-Dog : 5,00
Cheeseburger : 6,00

i inne przekąski wymyślone przeze mnie:)

Jest parking.
Pakujemy wszystko również "na wynos"
Tel.721-857-997 - możliwe jest wcześniejsze zamówienie z odbiorem w lokalu.

Znajdujemy się przy trasie 721 Piaseczno-Magdalenka ok. 400 m. za SP Orlen, po prawej stronie.

ZAPRASZAMY pon.-pt. od 10:00 do 20:00
Ostatnio zmieniony wt paź 25, 2011 9:42 pm przez anuleksa, łącznie zmieniany 10 razy
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » sob wrz 24, 2011 8:05 pm

Od poniedziałku- 26.09,2011 zapraszam do naszej jadłodajni "po liftingu". Przaśna, blaszana budka zapada w sen zimowy.
Adres i ceny bez zmian:)
Kochani będziecie mega zaskoczeni:) Najlepsza kuchnia polowa, kebabownia wymiata, a jeszcze planujemy większe zmiany co do wystroju!
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » ndz wrz 25, 2011 9:00 pm

Grochówka jutro ma wolne, zatem zapraszamy na inne specjały, a na zupkę we wtorek:)
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » pn wrz 26, 2011 9:45 pm

Jeżeli spodobał Wam się nowy wystrój, jeśli nadal smakuje nasza kuchnia-zapraszamy serdecznie i dziękujemy za dzisiaj :peace:
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: restauratorka » wt wrz 27, 2011 12:39 pm

Nie wiem co mnie podkusiło by tam zajechać. Warunki urągające wszelkim zasadom dobrego stylu. O smaku się nie wypowiem, gdyż nie miałam odwagi czegokolwiek tam kupować. Może ktoś lubi stołowoac się w zapyziałym podwórku, ja nie. Kobieta w baraku z którego podaje jedzenie coś mówiła do gosci, ze wkrótce przenosi sie do budynku obok. Jesli w tym magazynie przypominajacym stodołę chcą urzadzić kuchnię to gratuluję pomysłowości.

Przestrzegam również przed właścicielką. Koleżanka mi powiedziała co to za kobieta. Nie związana NIGDY z gastronomią!!! I niezbyt uprzejma jeśli coś nie jest po jej myśli.


A ja przestrzegam Cię przed pisaniem pomówień. Mało kogo obchodzi co Ci powiedziała koleżanka, pisz co TY widziałaś. Temat jest wiadomy i ściśle się go trzymaj. Wszelkie wycieczki personalne będą traktowane jako pseudoopinie i kasowane. Szczególnie w tematach Anki. Dosyć tych pyskówek!!!
stentonik
restauratorka
 
Posty: 2
Rejestracja: wt wrz 27, 2011 12:12 pm

Postautor: sanchez » wt wrz 27, 2011 2:02 pm

Restauratorka, a takiego szkalującego paszkwila wrzuca. Nieładnie. Czyżby konkurencja ?

Nie związana NIGDY z gastronomią


Do tego co Anka sprzedaje, to raczej szkoda czasu na kończenie szkoły gastronomicznej ... :lol: Wielka mi sztuka, skroić mięcho, kiełbachę z grila zrobić, czy frytki usmażyć.

Takie trollowe posty powinno się od razu kasować.
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: anuleksa » wt wrz 27, 2011 7:59 pm

restauratorka
Zgadzam się w stu % z tą opinią. To nie Wersal jak kiedyś wspomniał WG, a Kuchnia Polowa, która jest na zapyziałym podwórku (czy ja mam pyzy w Menu :roll: )może być i w stodole.
Podkreślić pragnę, że nie planuję urządzać żadnej kuchni, gdyż jedyna jaką posiadamy ma cztery koła i opiekacz się w niej nie mieści.
Nie wiem, czy nie sugeruje Pani korupcji w szeregach Sanepidu, skoro posiadam wszelkie dokumenty potwierdzające zgodę na przetwarzanie termiczne gotowych produktów.
NIGDY nie byłam związana z gastronomią, bo jestem związana z Panem od grochówki, ale zgodnie z moim ekonomicznym wykształceniem umiem wypełniać PIT-y....cyferkami.
Nieuprzejma bywam i porywcza również :klotnia:
I to tyle do Pani. Zaprosi mnie Pani mam nadzieję do swojej restauracji bym mogła zrewanżować się równie konstruktywną opinią. Pozdrawiam serdecznie.sanchez
Dobrze powiedziane.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » ndz paź 02, 2011 6:44 pm

Uprzejmie informuję, iż od jutra wprowadzamy flaki ( z wołowiny z dodatkiem kurczaka-nie odwrotnie ). Będą w Menu wymiennie z grochówką. Cena miseczki ok. 400ml : 10 zł, wraz z pyszną, dużą opiekaną bułką turecką:)
Serdecznie zapraszamy:)
Dla wszystkich osób czytających to forum :wink: do końca przyszłego tygodnia cena zup dużych: 8,00.........ale na hasło "stodoła" wypowiedziane do Stefaniakowej :good:
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sanchez » ndz paź 02, 2011 9:35 pm

A po czym poznać Stefaniakową ? Pytam, żeby mieć pewność, że się hasło pod wlaściwy adres kieruje ... :wink:
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: anuleksa » ndz paź 02, 2011 9:59 pm

Stefaniakowa to ta baba co za ladą stoi i z klientów kasę doi:) Zapraszam i się wiecej nie napraszam :mrgreen:
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Zen » pn paź 03, 2011 9:10 am

Dobrze określone BABA :shock:
Zen
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz paź 02, 2011 10:39 pm

Postautor: smog » pn paź 03, 2011 3:24 pm

>Sanchez

Stara, gruba murzynka, zawija kebaby na udach lub sympatyczna, zgrabna blondynka. Zgaduj.
Awatar użytkownika
smog
 
Posty: 111
Rejestracja: śr mar 24, 2010 1:13 pm

Postautor: stentonik » pn paź 03, 2011 3:57 pm

Smog, żadna z tych nie jest Stefaniakową :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Loxia » pn paź 03, 2011 5:23 pm

Byłam, najadłam się po pachy :)
Kebab jak na kebaba nietypowy: grillowane polędwiczki z piersi kurczaka i mix wołowo-barani. Ale jak się ma wymagania dotyczące kurczaka bez skóry :)
Do tego frytki i surówka. Sambala pycha.
I bardziej mi smakowało niż u "Turka" na ryku i porcja większa była.

Wybieram się teraz na grochówkę.

I się okazało, że świat to jest jednak bardzo mały. ;)
Magda
+ bąble
Awatar użytkownika
Loxia
 
Posty: 134
Rejestracja: pt mar 05, 2010 2:18 pm

Postautor: anuleksa » pn paź 03, 2011 7:58 pm

Loxia
Dziękuję Wam za odwiedziny w moich skromnych progach i zapraszam na grochóweczkę. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron