Gruszki na wierzbie - wątek o prawdomówności gastronomów

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: Kucyk » pt sie 12, 2011 8:29 pm

ania stefaniak pisze:stentonik
Złośliwy, chyba sfrustrowany przez brak baby, może ćpun, a może alkoholik. Mosiek po prostu nie facet:) Człowieku zastanów się co piszesz. Byłeś?? Jadłeś?? Krytykuj konstruktywnie bo zaczynasz mnie wkurzać błaźnie.


No, teraz to aż bąka popuściłem z niewiedzy o co biega... Ale widząc ten rozwojowy post proponuję nie zamykać jednak wątku. 8)
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: stentonik » pt sie 12, 2011 8:32 pm

Oj nerwowa kłamczuszko, oj Smile Masz, zacytuję bo i tak byś nie znalazła.

stentonik pisze:żyję, żyję.

ania stefaniak pisze:Jeshuuuu....dzisiaj byli u mnie najlepsi z najlepszych....znaczy się Kucyki dwa:)


Z tego co wiem, to Kucyka nie było , więc nie rozumiem po co wprowadzasz userów w błąd.

Za to byłem ja :mrgreen: .
Do kebaba "Pod Ciulem" udałem się dzisiaj w godzinach popołudniowych, solidnie wygłodniały i gotowy zjeść wszystko co mi podadzą na talerzu. Myślałem tylko o jedzeniu, więc na miejscu nie rozglądałem się zbytnio i szybko zgasiłem czerwoną lampkę z napisem "UCIEKAJ", która zapaliła mi się po wjechaniu na teren jadłopodajni. Taki standard barków chyba bardziej odpowiada mi w drodze, na szybko, na jeden raz, kiedy nie ma wyboru lub następny kebab bar jest na Alasce...

Zawsze po zapaleniu lampki "UCIEKAJ", kiedy nie ma już czasu na odwrót lub po prostu głupio się wycofać, staram się zamawiać na wynos. I tak też zrobiłem. Poprosiłem o kebaba z frytkami i surówką. Nie podawałem hasła KUC aby przekonać się jakie porcje podają bez włażenia w d..pę forumowiczom.

Chwila oczekiwania i miła Pani woła do okienka. Miałem nadzieję ujrzeć laptopa (styropianowy pojemnik w jaki pakuje się żarełko w większości jadłopodajni) a oczom moim ukazał się hmm... notebook? Co tam ku..wa można włożyć? Ile żarcia tam może być??? Nic to. Płacę. Gaszę w głowie kolejną lampkę z adnotacją: "[cenzura], MOG£Eś UCIEKAć" i podnoszę lekką jak piórko reklamówkę z zawartością. W drodze do samochodu czuję ciepło na twarzy. Zawsze tak mam jak sie wkurwię i czuję się zrobiony w palanta.

Reasumując: Porcja głodowa. żenada.

Później już nic ciekawego się nie działo. Oddałem frytki i surówkę koleżance, a mięso wyrzuciłem. Nie podobał mi się zapach, konsystencja i wygląd mięsa. Co dziwne smak był ok. Może ja się nie znam, może jak mówi moja żona "w [cenzura] ci się już przewraca", może...Słyszałem, że komuś smakowało i ok. Ja jednak jestem na nie.

Do plusów należy zaliczyć miłą obsługę, niską cenę i krótki czas oczekiwania.

Generalnie, nie odradzam bo kibicuję "swoim" ale ja w najbliższym czasie sie tam nie wybieram.

pzdr, G



Lecę na druga połowę meczu. Zdróóóóóówko Smile
Ostatnio zmieniony pt sie 12, 2011 8:37 pm przez stentonik, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: anuleksa » pt sie 12, 2011 8:34 pm

Nieee. Nie dam się zapędzić w kozi róg. Mam nadzieję że niejeden z Was wpadnie do mnie jak nie na kebcia to grochówę czy cosik tam z grilla. Pozdrawiam i :piwko:
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » pt sie 12, 2011 8:36 pm

Czwarta wpada Ani S. - i to w jakim wątku... To się nazywa ironia losu! 8)
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: WielkiGęgacz » pt sie 12, 2011 8:40 pm

Pomidor.
Pozdrawiam
WG
Awatar użytkownika
WielkiGęgacz
 
Posty: 414
Rejestracja: wt lis 03, 2009 4:56 pm
Lokalizacja: ...:::z Bloków:::...

Postautor: anuleksa » pt sie 12, 2011 8:41 pm

stentonik

Ja chyba śnię!!! Człowieku nie ćpaj tyle!!! Wątek kebaba pod Tesco zakończył się w momencie przeniesienia budki do Starej Iwicznej!!!
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » pt sie 12, 2011 8:42 pm

Piąta wpada! Buhahahaha!
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: anuleksa » pt sie 12, 2011 8:45 pm

co zaś do Kucyków- tak nazywam forumowiczów:) i tyle w temacie.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » pt sie 12, 2011 8:45 pm

Hhahahaha.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: anuleksa » pt sie 12, 2011 8:46 pm

buahahahahahaha
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » pt sie 12, 2011 8:50 pm

Ech, kłamstwo ma krótkie podstawy... Wątek o prawdomówności gastronomików okazał się trafiony w dziesiątkę. Nie potrzeba było metod reportera Itefał aby osiągnąć poziom porównywalny dla niektórych standardów obsługi w jeszcze niektórszych lokalach. I teraz ja również wnioskuję o zamknięcie wątku, gdyż to co miało się udowodnić, udowodniło się.
Amen!
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: stentonik » pt sie 12, 2011 8:51 pm

Amen
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: pminnesota » pt sie 12, 2011 8:51 pm

Kucyk pisze:Amen!

Ejjjjmeeeenn!!
Awatar użytkownika
pminnesota
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 3:41 pm
Lokalizacja: Ze świata :)

Postautor: Agusia » pt sie 12, 2011 8:54 pm

Amen, zamykam.
Awatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 256
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 10:13 pm
Lokalizacja: z Wenus

Poprzednia

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron