OGRÓD BAR W PIASECZNIE - zamknięte

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Re: OGRÓD BAR W PIASECZNIE

Postautor: Kowal » śr lip 13, 2011 1:31 pm

Ogród Bar pisze:Na koncerty rozstawiamy duzo wiecej stolikow, generalnie ilosc stolikow dopasowujemy do dnia tygodnia i frekwencji
Maja jeszcze przyjechac zamowione lawy i stoły, ale nie moge rzucac konkretnymi terminami w tym przypadku.

Dzięki :good:
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

OGRÓD BAR W PIASECZNIE

Postautor: stentonik » śr lip 13, 2011 1:39 pm

A wódeczkę i łiskacza przewidujeta?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Re: OGRÓD BAR W PIASECZNIE

Postautor: Leelooo » śr lip 13, 2011 5:04 pm

Ogród Bar pisze:Z kija żywiec, królewskie niepasteryzowane, desperados, heineken, napoje z rodziny pepsi. To jak na razie. Do piatku powinien sie pojawic szerszy wybor piw regionalnych i club mate i cola mate. Ewentualnie mozna sie napic u nasz kawki, w wersji rozpuszczalna :D


Jarko a winka masz?
Pozdrawiam Marzena


Obrazek
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

OGRÓD BAR W PIASECZNIE

Postautor: Agusia » śr lip 13, 2011 9:18 pm

A ja powiadam wam, że się trochę narzucacie... hehe ;)

Chodzi mi o to, że od dawna nie było w Piasecznie "ogródka" pitnego. Wiem, że wymagającą klientelą jesteśmy, ale dajmy komuś szanse. :) Myślę, że nie ma co tak naskakiwać. Na pewno (?) z czasem będą i mocniejsze % od piwa. :)

P.S.
Naskoczyłam?
Awatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 256
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 10:13 pm
Lokalizacja: z Wenus

OGRÓD BAR W PIASECZNIE

Postautor: pminnesota » śr lip 13, 2011 9:22 pm

Dzisiaj odwiedziłem z żoną to miejsce. Sympatyczna obsługa, muzyka adekwatna do miejsca, piwo smaczne :)
Czekam na rozwój tego punktu, bo właściciel ma na niego pomysł i wie, jak go realizować.
Jeśli mam się do czegoś doczepić, to może do ceny "złocistego". 7 PLN za plastikowy kubek, to ciut przy dużo, jak na początki i lokalizację "pod chmurką".
Ogólnie: :good:
Awatar użytkownika
pminnesota
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 3:41 pm
Lokalizacja: Ze świata :)

OGRÓD BAR W PIASECZNIE

Postautor: stentonik » śr lip 13, 2011 9:27 pm

Agusia, a co to za ogródek bez zimnej wódeczki? ;) Słodziutka powinna być wszędzie. O!

;)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

OGRÓD BAR W PIASECZNIE

Postautor: Kucyk » śr lip 13, 2011 9:40 pm

pminnesota pisze:Jeśli mam się do czegoś doczepić, to może do ceny "złocistego". 7 PLN za plastikowy kubek


He, oby za pół roku moderator Agusia nie musiała zamknąć owego zacnego wątku z uwagi na likwidację punktu gastronomicznego wynikłą z małej ilości odwiedzająco-płacących. 8)

Polecam powyższe przemyśleniom O-Gródka. Bo Piaseczno to nie Starówka.

Po chłopsku dodam rade: nie napierdalajta takich cen, bo sie zwinieta jak kilka wątków w tym zacnym forum.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

OGRÓD BAR W PIASECZNIE

Postautor: Ogród Bar » czw lip 14, 2011 12:09 am

Juz spiesze z odpowiedzia.
Browar z kija, kosztuje zlotych 7, butelkowany kosztuje 8, napoje inne kosztuja 4. Arbuz kosztuje 100, micha ponczu tak samo.Wino czerwone i biale, dowolny rodzaj z posiadanych przez nas kosztuje 9 za kieliszek.
Tak oto ksztaltuja sie nasze ceny, nie uwzgledniajac wszelakich planowanych promocji :D
Ogród Bar
 
Posty: 10
Rejestracja: wt lip 12, 2011 1:58 pm

OGRÓD BAR W PIASECZNIE

Postautor: Ogród Bar » czw lip 14, 2011 12:17 am

liskaczy i ciezszego etanolu chwilowo nie przewidujemy.Co do cen, to staramy sie nie wychylac przed szereg,i srednia piaseczynska.
Choc troche bedziemy sie wychylali,promocjami, happy hour itd.
Obiecuje solennie ze rozpoczna sie wkrotce, tylko skonczymy pracowac nad programem.
Co do ogrodka....
hmmm...nie chcemy byc ogrodkiem piwnym,stad dosc bogaty program ktory planujemy, od piatkowych koncertow na zywo,przez soboty z Dj'em,kino i jeszcze pare imprez ktore planujemy(a zapewniam was ze mam pare asow w rekawie ;D )
Co do zwijania watku, to mam nadzieje ze w okolicy zimowej,rozpoczniemy kolejny,dotyczacy klubokawiarni w srodku, no i przy odrobinie szczescia i waszej pomocy damy rade ;P

Agusiu: Mocniejsze rzeczy podajemy w formie arbuzow i ponczy, czystej raczej nie wprowadzimy(koncesja, te sprawy...)
Ogród Bar
 
Posty: 10
Rejestracja: wt lip 12, 2011 1:58 pm

OGRÓD BAR W PIASECZNIE

Postautor: stentonik » czw lip 14, 2011 6:24 am

Ogród Bar pisze:Agusiu: Mocniejsze rzeczy podajemy w formie arbuzow i ponczy, czystej raczej nie wprowadzimy(koncesja, te sprawy...)


No to powodzenia. Bez koncesji to w tym mieście jeszcze żaden barek się nie utrzymał, także myślę, że wrócimy do tematu :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

OGRÓD BAR W PIASECZNIE

Postautor: Martin » czw lip 14, 2011 7:22 am

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: OGRÓD BAR W PIASECZNIE

Postautor: Kucyk » czw lip 14, 2011 8:16 am

Ogród Bar pisze:nie chcemy byc ogrodkiem piwnym

A szkoda. Po prostu w Piasecznie piwosze pragną tego (dosłownie) jak kania dżdżu. Można się przekonać o tym w lekko zaspamowanym wątku: http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... sc&start=0
...ale skoro uważacie, że duszy piasecznianina bardziej potrzeba po pracy strawy duchowej, to już się nie wtrącam...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Re: OGRÓD BAR W PIASECZNIE

Postautor: Ogród Bar » czw lip 14, 2011 9:44 am

Koncesje mamy, tylko aktualnie to koncesja na piwo i napoje alkoholowe do 18 procent.
Troche niefortunnie sie wyrazilem, funkcje ogrodka spelniamy z racji wystroju,ustroju i tak dalej :D jestesmy na dworzu, mozna wypic zimna pianke pod parasolem, piw jest pare rodzajow a bedzie wiecej....
Chodzi mi o to ze chcemy byc przy okazji czyms wiecej niz tylko ogrodkiem piwnym, miejscem ktore oprocz zlocistego plynu,oferuje dosc duza liczbe atrakcji,i kazdy sobie cos znajdzie
Ogród Bar
 
Posty: 10
Rejestracja: wt lip 12, 2011 1:58 pm

Postautor: smog » czw lip 14, 2011 11:59 am

Projekt ciekawy. Nie będę się wypowiadał dopóki sam nie obejrzę przybytku w weekend.
Browar 7zł to normalnie piaseczyńsko, gdyby nie plastikowy kubek. Mocno to ciągnie w dół wizerunek i myślenie o lokalu.
Awatar użytkownika
smog
 
Posty: 111
Rejestracja: śr mar 24, 2010 1:13 pm

Postautor: Ogród Bar » wt lip 19, 2011 5:33 pm

No to pierwsze letnie kino za nami, weekend za nami a tu juz nastepne wydarzenia sie szykuja.
Piatek, Koncert zespolu Ostatnie Takie Trio w skladzie:
Paweł Górski-gitara, śpiew;
Piotr Maciejczyk-akordeon;
Marcin Węgrzyński-gitara basowa.
start ok 21:00

W sobote szykujemy trzecia odslone Funk pod gwiazdami. Po ostatniej imprezie, postanowilismy przygotowac cos ekstra wraz z naszymi przyjaciolmi. Wiecej informacji wkrotce, start, ok 21:00.

No i co poniedzialek bedzie kino Ogrodowe, tytul w ciagu paru dni.Jezeli kino bedzie sie cieszylo popularnoscia, moze dorzucimy jeszcze jakis dzien....
Jak myslicie czy na fali popularnosci stand up sprobowac zorganizowac jakis taki wieczor?
Ogród Bar
 
Posty: 10
Rejestracja: wt lip 12, 2011 1:58 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron