Restauracja Odjazd w Piasecznie

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Restauracja Odjazd

Postautor: Tomasz » pn lip 13, 2009 11:40 pm

Czytam wasze wypowiedzi i również podpisuję się pod Waszymi opiniami. Jak każdy widzi na pierwszej stronie tego wątku, gdyby nie user (majster) to wątek ten były od 2007 roku - martwy. Odjazd odwiedzają jedynie znajomi właścicieli, którzy lubią chwalić się nową i wypasioną bryką. Typowy mieszkaniec Piaseczna, po wejściu do Odjazdu i zapoznaniu się z klimatem oraz pozycjami w menu - wyjdzie od nich i już do nich nie wróci. Beznadziejny klimat, wysokie ceny, małe porcje, nie smaczne jedzenie, kiepska obsługa itd... Sporo można napisać o tym lokalu, bo już trochę istnieje, ale z tego co widziałem, to ludzie wolą odwiedzać sąsiadującą Zawrotnicę, która jest całkowitym przeciwieństwem tego co oferuje Odjazd. Niech właściciele podpatrują sąsiadów, bo od nich mogą się wielu rzeczy nauczyć. Tak więc, ja również dziękuję za gościnność w Odjeździe i wybieram inne lokale, które są opisywane na podforum http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... m.php?f=37
Tomasz z Henrykowa
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 451
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 8:59 pm
Lokalizacja: okolice Piaseczna

Restauracja Odjazd

Postautor: iza » pn lip 13, 2009 11:53 pm

Wolałam się nie odzywać w wątku o Odjeździe, bo odświeżanie go to również reklama tego lokalu, ale jak już Was tak wzięło na szczerość to i ja napiszę 2 słowa od siebie, bo może ludzie zaczną czytać uważniej opinie mieszkańców i wezmą je do serca. Odpalenie bezprzewodowego internetu przez majstra wcale nie uatrakcyjniło tego miejsca. Super, jak w lokalu można połączyć się do internetu, ale ja idąc do restauracji mam ochotę coś zjeść i miło spędzić czas. Idąc do Odjazdu nie spędzałam milo czasu, a tym bardziej nie udało mi się najeść tym co tam podają. Porcje są malutkie, a czas oczekiwania taki, jakby zamawiali jedzenie w Warszawie i wieźli je w korkach na Puławskiej, aby następnie podać klientowi. Ceny takie, że stać chyba tylko biznesmenów, którzy nie mają na co wydawać pieniędzy i nikogo więcej. Mieszkaniec Piaseczna, chcąc zaprosić tam rodzinę na obiad, musi zostawić tam sporo gotówki, a w takiej cenie może pójść ze 2 razy obok i najeść się do syta w miłej atmosferze. Nie dziwię się, że wątek był do tej pory martwy, bo z moich znajomych nikt nie chodzi do Odjazdu i wybierają Zawrotnicę lub Pesto.
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: screw » wt lip 14, 2009 8:35 am

Byłem w odjeździe miesiąc temu. Oprócz mojej rodzinki w restauracji były może jeszcze 4 osoby (klienci). Czekaliśmy na podanie chyba z godzinę. Mój dwuletni syn prawie "zniósł jajko". Patrzyłem z zazdrością jak do Zawrotnicy przyjeżdżają klienci i najedzeni odjeżdzają, a ja siedzę i siedzę i siedzę ... Co do smaku potraw nie było źle, mi smakowało a żona też się nie skarżyła. Rachunek spory, ale z taką ilością klientów trzeba się z czegoś utrzymać ;) Więcej tam nie pojadę
screw
 
Posty: 43
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 10:13 am

Restauracja Odjazd w Piasecznie

Postautor: lucja » wt lip 14, 2009 8:45 am

Mi również nie pasuje klimat w Odjeździe, a z cenami to pojechali po bandzie. Mało kogo stać, żeby w dzień tak zwanego lenistwa w kuchni pójść na obiad do Odjazdu. Jeżeli miałabym chodzić do Odjazdu na obiady, to wolałabym siedzieć w domu i jeść tylko podgrzewane zupki chińskie, bo one mi bardziej smakują. Towarzystwo jakie przyjeżdża i siedzi w Odjeździe również mi nie pasuje i chyba faktycznie są to sami znajomi właścicieli. W Piasecznie powstało kilka lokali i zdecydowanie bardziej wolę wybrać się do Zawrotnicy, Pesto czy Małej Italii a ostatnio również na coś szybkiego / dobrego i nie drogiego do Bistro 41, że mogę spokojnie omijać Odjazd szerokim łukiem.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: gwendolin » wt lip 14, 2009 10:39 am

Martin pisze:Myślę, że Ci co mają się domyśleć - co mam na myśli - będą doskonale wiedzieli, co napisałem między wierszami.


Pospisuję się również.

Poza tym przede wszystkim w odjeździe nie podobała ni się obsługa, no i niestety MA£O SMACZNE JEDZENIE.
Awatar użytkownika
gwendolin
 
Posty: 809
Rejestracja: wt kwie 07, 2009 11:18 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » śr lip 15, 2009 9:59 pm

powiem tak, ceny ze starówki obsługa z baru Apis ... reszta została już napisana powyżej.
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Odjazd w Piasecznie

Postautor: weronika » sob lis 07, 2009 7:19 pm

Restauracja Odjazd zaprasza na swojej stronie odjazd.eu na Sylwestra

Obrazek
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » sob lis 07, 2009 7:27 pm

weronika pisze:Restauracja Odjazd zaprasza na swojej stronie odjazd.eu na Sylwestra

Kiepsko trafili - nie ten "target" :mrgreen:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Odjazd w Piasecznie

Postautor: weronika » sob lis 07, 2009 7:33 pm

looky pisze:Kiepsko trafili - nie ten "target"


Mniej atrakcyjną mają ofertę od Zawrotnicy
http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=3260
ale może ktoś się zainteresuje ich ofertą? :roll:
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » sob lis 07, 2009 7:35 pm

weronika pisze:może ktoś się zainteresuje ich ofertą

Znajomi właścicieli ;)
Będzie dobra okazja pochwalić się tym i owym ;)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Odjazd w Piasecznie

Postautor: weronika » sob lis 07, 2009 8:04 pm

looky pisze:
weronika pisze:może ktoś się zainteresuje ich ofertą

Znajomi właścicieli

Myślę, że jakby ofertę kierowali tylko do swoich znajomych, to nie umieszczaliby informacji na swojej stronie internetowej, a zrobiliby imprezę zamkniętą ;)
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » ndz lis 08, 2009 1:48 pm

bo cóż nawet znajomi kiedyś mają dosć kiepskiej obsługi
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » ndz lis 08, 2009 2:18 pm

ola pisze:bo cóż nawet znajomi kiedyś mają dosć kiepskiej obsługi


Badźmy obiektywni, wiadomo że tej atmosfery co w Zawrotnicy tam nie ma, ale obsługa i żarcie jest jak najbardziej ok. Ja Odjazdu nigdy nie skreślałem ze swojej listy jak wiekszość forumowiczów, bo mnie nie interesują pozakulisowe animozje tylko fakty: żarcie, cena, obsługa.
Zawro cenie za domową atmosfere i swietna kuchnię, natomiast do Odjazdu wpadam czasem na butelkę wykwintnego alkoholu przy sledziku lub tatarku. Chyba mogę, co?

G.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: ola » ndz lis 08, 2009 6:15 pm

stentonik pisze:Ja Odjazdu nigdy nie skreślałem ze swojej listy jak wiekszość forumowiczów


ale ja też tego nie robię


stentonik pisze:żarcie, cena, obsługa.


ale mi to nie całkiem odpowiadało , wiec przestałam tam bywać...

stentonik pisze:Chyba mogę, co?



:):) chyba tak :):)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: majster » ndz lis 08, 2009 8:54 pm

stentonik pisze:
ola pisze:bo cóż nawet znajomi kiedyś mają dosć kiepskiej obsługi


Badźmy obiektywni, wiadomo że tej atmosfery co w Zawrotnicy tam nie ma, ale obsługa i żarcie jest jak najbardziej ok. Ja Odjazdu nigdy nie skreślałem ze swojej listy jak wiekszość forumowiczów, bo mnie nie interesują pozakulisowe animozje tylko fakty: żarcie, cena, obsługa.
Zawro cenie za domową atmosfere i swietna kuchnię, natomiast do Odjazdu wpadam czasem na butelkę wykwintnego alkoholu przy sledziku lub tatarku. Chyba mogę, co?

G.


No i w końcu… głos rozsądku…

Apel o obiektywność ma małe szanse na sukces
bo niewiele osób odróżnia lub chce odróżniać fakty od opinii.

Szacunek dla STENTONIK-a.

Już myślałem, że na tym forum pisuje homogeniczne TWA
Wydające z siebie – na komendę – och-y i ach-y.
A tu niespodzianka.
Przyjemna.

ODJAZD jest lokalem wyspecjalizowanym w organizacji event-ów.
Imienin Szefa, komunii, wesel i innych okolicznościowych.
Wtedy wszystko jest przygotowane, zaplanowane i sprawne.

Dlatego w codziennej obsłudze pojedyńczych klientów przegrywają z sąsiadami.

Wprawdzie jest możliwość uniknięcia oczekiwania.
Telefon, rezerwacja i uzgodnienie menu.

Ja tam wpadam czasem na kawę z szarlotką.

Jedynym problemem było skuteczne wytłumaczenie obsłudze, że obie te rzeczy trzeba podać jednocześnie.
Niby proste i oczywiste - a jednak.

Faktycznie, menu trochę wydumane.
Ale na event-y ok.

A może to mój gust jest zbyt plebejski ???

Tak czy kwak

Jest ładnie, gustownie.
Jest parking, net, wygodne krzesła.
No i działający kominek...
Muzę można przynieść na CD i poprosić o zapuszczenie.

Siedzeń tapicerowanych a la przedział nie polecam.
Koszmarnie niewygodne.
Ktoś kto to zaprojektował nie miał pojęcia o ergonomii.
Albo nadmiernie zainspirował się ergonomią wagonów PKP.

Podsumowując
Lokal jest ciekawy i nietuzinkowy.
Z pewnością ma predyspozycje na sprawdzenie się w roli kawiarni.
Miejsca spotkań biznesowych.

W tym celu niezbędne jest uzupełnienie menu o drobiazgi podawane do kawy i wyedukowanie personelu o gatunkach i sposobach jej przyrządzania.
Waldemar Podgórski
Awatar użytkownika
majster
 
Posty: 227
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 6:20 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron