PIZZERIA PALOMINO PIASECZNO

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

PIZZERIA PALOMINO PIASECZNO

Postautor: pizzeria-palomino » pn kwie 11, 2011 7:51 pm

Witamy !!!

Zapraszamy do degustacji dobrej Polskiej Kuchni w nowo otwartej Pizzerii Palomino.
PON - CZ 10:00 - 21:00
PN - N 11:00 - 22:00
dostawa:
22 490 40 50
503 190 897

Polecamy Pyszne Pizze z ręcznie wyrabianego ciasta ,które nie zawiera żadnych polepszaczy, bazujemy na 11-letnim doświadczeniu w gastronomi.

Pomysł na dobrą pizzę w Piasecznie narodził się tak naprawdę niedawno. Postanowiliśmy podtrzymać razem z Bratem 11-letnie doświadczenie i zaproponować mieszkańcom Piaseczna alternatywę dla tz. franczyzy. Chcemy zadowalać klientów naszymi domowymi wyrobami które cieszą się dobrym smakiem ponad 11 lat w miejscowości Milanówek (tam bowiem jest Restauracja prowadzona przez naszą Mamę).
Wszystkie nasze dania są odpowiednio przygotowywane wg Polskiej Kuchennej Tradycji.


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

CZAS NA LUNCH....

"LUNCH NA CZAS" od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 11:00 - 16:00 zamówisz LUNCH za jedyne 13,50 PLN*, Lunch będzie składał się z dwóch dań obiadowych. Menu Lunch będzie znajdowało się na forum internetowym oraz na stronie naszej pizzerii... z "LUNCH NA CZAS" ruszamy od 29-06-2011 serdecznie zapraszamy !!!

* plus koszt dostawy


PROMOCJE w PALOMINO !!!


PONIEDZIA£EK
PIĄTEK
SOBOTA

1. DLA G£ODOMORA - zamów dowolną dużą pizzę - otrzymasz drugą dużą pizzę w cenie mniejszej*
(*druga pizza nie może być droższa od pierwszej)

2. DLA SPRAGNIONYCH - zamów dowolną dużą pizzę - otrzymasz napój litrowy gratis*
(*zamówienie minimum 24 pln.)

3. DLA SMAKOSZA - zamów dowolną pizzę - otrzymasz sosy gratis*
(*zamówienie minimum 20 pln.)

Promocji nie można łączyć ze sobą!
ZAPRASZAMY !!!!


Dziękuję tym co podsunęli nam pomysł z forum Piaseczyńskim.
Pizzeria Palomino
Ostatnio zmieniony pn cze 27, 2011 3:44 pm przez pizzeria-palomino, łącznie zmieniany 4 razy
pizzeria-palomino
 
Posty: 105
Rejestracja: pn kwie 11, 2011 7:27 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PIZZERIA PALOMINO PIASECZNO

Postautor: Beata » pn kwie 11, 2011 7:57 pm

Gdzie jest Wasza nowo otwarta pizzeria? W wątku nie ma adresu, a strona w profilu nie działa.
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: PIZZERIA PALOMINO PIASECZNO

Postautor: pizzeria-palomino » pn kwie 11, 2011 8:01 pm

Beata pisze:Gdzie jest Wasza nowo otwarta pizzeria? W wątku nie ma adresu, a strona w profilu nie działa.


JANA PAW£A II LOK 24/25 (teren bazarku)
ps: strona do końca tego tygodnia powinna już w pełni funkcjonować.
pizzeria-palomino
 
Posty: 105
Rejestracja: pn kwie 11, 2011 7:27 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PIZZERIA PALOMINO PIASECZNO

Postautor: Kucyk » pn kwie 11, 2011 8:06 pm

pizzeria-palomino pisze:ciast0 nie zawiera żadnych polepszaczy

No chyba jednak trochę fosforanu amonu dodajecie, bo inaczej wyjdzie maca a nie wyrośnięte ciasto?... 8)
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

PIZZERIA PALOMINO PIASECZNO

Postautor: looky » wt kwie 12, 2011 5:53 am

pizzeria-palomino pisze:PN - N

Czy tu chodzi o PioNtek - Niedziela :wink:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PIZZERIA PALOMINO PIASECZNO

Postautor: sanchez » wt kwie 12, 2011 8:37 am

Kuc, w kuchni do rośnięcia drożdży używa się cukru, a fosforan amonu to raczej do przygotowania "matki drożdzowej" do wina ...

A poza tym, pożywka dla drożdży to nie polepszacz.
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

PIZZERIA PALOMINO PIASECZNO

Postautor: Kucyk » wt kwie 12, 2011 10:19 am

sanchez pisze:fosforan amonu to raczej do przygotowania "matki drożdzowej" do wina

...i nie tylko wina - wiem coś o tym... 8) ale trochę E450 nigdy ciastu nie zaszkodzi.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

PIZZERIA PALOMINO PIASECZNO

Postautor: smog » wt kwie 12, 2011 1:47 pm

Coś dziwnie to wygląda:
"dobrej Polskiej Kuchni w nowo otwartej Pizzerii" i "odpowiednio przygotowywane wg Polskiej Kuchennej Tradycji"

Ja bym jednak wolał włoską tradycję.
Awatar użytkownika
smog
 
Posty: 111
Rejestracja: śr mar 24, 2010 1:13 pm

PIZZERIA PALOMINO PIASECZNO

Postautor: Kucyk » wt kwie 12, 2011 5:14 pm

He, Kolega Smog podłapał mój ironiczny nurt, iż w reklamie zamieszczonej kilka postów wyżej ktoś stara się (albo nawet nie ma świadomości że to robi) wpychać jakiś kit. Zatem apeluję: Ludwiku Dorn, Pizzerio Palomino, Sabo... nie idźcie tą drogą! Społeczność forum piaseczyńskiego nie lubi szklarzy (niech Kolega Regner się nie obraża!). Społeczność zacnego forum powiatu piaseczyńskiego składa się z kumatych juzerów co ciętą ripostą już nie jednego sprowadzili do parteru.
Radzę zatem nie próbować powtórnie nabierać starych wróbli na końskie boby... 8)
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

PIZZERIA PALOMINO PIASECZNO

Postautor: pizzeria-palomino » pn kwie 18, 2011 12:27 pm

Zapraszamy.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ostatnio zmieniony pn kwie 18, 2011 12:34 pm przez pizzeria-palomino, łącznie zmieniany 1 raz
pizzeria-palomino
 
Posty: 105
Rejestracja: pn kwie 11, 2011 7:27 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PIZZERIA PALOMINO PIASECZNO

Postautor: stentonik » pn kwie 18, 2011 2:23 pm

Siedząc dzisiaj w sklepie na bazarku i nudząc się niemiłosiernie, postanowiłem zgłodnieć w porze obiadowej i udać się do jednego z najbliższych punktów gastronomicznych na danie tzw. obiadowe. Naszło mnie na proste i szybkie danie w stylu kotlet jakowyś z ziemniakami i surówką.

Uzbrojony w 15 zł udałem się do opisywanej Pizzerii Palomino gdzie u progu powitali mnie sympatyczni właściciele. Szybko omówiliśmy szczegóły transakcji: ja płacę 15 zł - oni smażą kotleta polecanego przez siebie, z zapiekanymi ziemniaczkami i surówką i dostarczają mi do mojego pięknego i jedynego w swoim rodzaju sklepu zoo.

Mimo iż chłopaki dokładnie czytają to forum, wiedzieli, że dobry sklep zoologiczny w Piasecznie jest tylko jeden :))) i bezbłędnie po kilkunastu minutach dostarczyli mi obiadek przed nos.

Zestaw obiadowy bardzo smaczny. Przepyszny kotlet smażony, miękki, z chrupiącą panierką, świeży bez tłustych przerostów z miłym dodatkiem sosu majonezowego na topie plus drobniutkie posmażane pieczarki, do tego ziemniaczki zapiekane i surówka z kapusty pekińskiej, która zawierała szereg dodatków typu pomidor, rzodkiewka, czy nawet oliwki. Surówka utytłana w doskonałym sosie majonezowym, jak domowa - nie żadne suche strąki kapusty a'la wióry, dostępne w większości piaseczyńskich jadłopodajni. Normalne domowe żarcie, po którym nie bekam oliwą i nie piecze zgaga.

Bardzo przyjemne danie. Stosunek ceny do jakości jak najbardziej adekwatny. Dla pasibrzuchów może być pewien dyskomfort w stosunku ceny do ilości, ale dla mnie było w sam raz. W sumie to ja nawet wolę dostac mniej a smaczniej, niż zostać ugoszczonym z tzw całego serca (nie cierpię tego brrrr) wielkim habanem z nie zawsze tej najlepszej części świńskiego tyłka.

Może się wydawać, że polecam lokal po jednym udanym kotlecie...otóż nie. Dużo dobrego mówi się o lokalu wśród bazarkowych głodomorów, no i słyszałem od dzieciaków, że pyszna pizza, więc chyba coś musi być na rzeczy...

Oddaję głos kolejnym recenzentom ;)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

PIZZERIA PALOMINO PIASECZNO

Postautor: ola » pn kwie 18, 2011 2:53 pm

A jaką pizze mają ????
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PIZZERIA PALOMINO PIASECZNO

Postautor: smog » wt kwie 19, 2011 1:20 pm

>stentonik

Zachęcająco piszesz. Trzeba będzie spróbować. Chociaż co pizzy mam nadal obawy.
Awatar użytkownika
smog
 
Posty: 111
Rejestracja: śr mar 24, 2010 1:13 pm

WIOSNA a z Nią ...

Postautor: pizzeria-palomino » czw maja 12, 2011 4:59 pm


WIOSENNE PROMOCJE w PALOMINO !!!


PONIEDZIA£EK
PIĄTEK
SOBOTA

1. DLA G£ODOMORA - zamów dowolną dużą pizzę - otrzymasz drugą dużą pizzę w cenie mniejszej*
(*druga pizza nie może być droższa od pierwszej)

2. DLA SPRAGNIONYCH - zamów dowolną dużą pizzę - otrzymasz napój litrowy gratis*
(*zamówienie minimum 24 pln.)

3. DLA SMAKOSZA - zamów dowolną pizzę - otrzymasz sosy gratis*
(*zamówienie minimum 20 pln.)

dostawa:
22 490 40 50
503 190 897


Promocji nie można łączyć ze sobą!
ZAPRASZAMY !!!!
pizzeria-palomino
 
Posty: 105
Rejestracja: pn kwie 11, 2011 7:27 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PIZZERIA PALOMINO PIASECZNO

Postautor: Spartacus 999 » czw maja 12, 2011 9:08 pm

Pizza domowa i tyle, trochę za tłuste ciacho. Przynajmniej nie masówka.
Fajnie, że są promocje pewnie skorzystam.
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Następna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości