Restauracja Piękna Italia Piaseczno (zamknięta)

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: smog » śr maja 18, 2011 11:36 am

Ech po wizycie 1,5 m-ce temu nie wróżyłem im długiej kariery. Niemniej nie spodziewałem się aż tak szybkiej plajty.
Lokalizacja IMO kiepska, gdzieś wciśnięci z tyłu w małej uliczce. Gdyby choć klimatyczna okolica...

Całkiem sporo knajp włoskich jest w P-nie (licząc z pizzeriami) i ciężko się przebić.

Chociaż jak bywam regularnie w Mela Verde, to zawsze jest kilka stolików zajętych. A tani nie są.
Awatar użytkownika
smog
 
Posty: 111
Rejestracja: śr mar 24, 2010 1:13 pm

Postautor: Roberto » śr maja 18, 2011 12:30 pm

Szkoda, pizze i pasty mieli wyśmienite, ale bez alkoholu i widoków na alkohol... to knajpa się tam nie utrzyma :(
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: PIEKNA ITALIA JUZ ZAMKNIETA

Postautor: Wiola_Tur » śr maja 18, 2011 12:46 pm

wafel2004 pisze:PIEKNA ITALIA JUZ ZAMKNIETA!!!!!!! Nawojowali się na rynku piaseczyńskim....

Kurcze jakoś słabo z tymi włoskimi knajpami w Piasecznie. Słyszałam że Piato Bianco też już zamierza się zwinąć z rynku.
Wiola_Tur
 
Posty: 15
Rejestracja: śr lis 17, 2010 8:19 pm

Postautor: ecotango » śr maja 18, 2011 3:09 pm

No jak by nie patrzeć ....Piaskówek to nie raj dla restauratorów. "Sypialnie Warszawy" zawsze bedą tylko "sypialniami" a kto normalny jada obiady w sypialni ? Jadalnie i salony to odpowiednie miejsce na obiad a Warszawa jest własnie takim miejscem w porównaniu z Piaskówkiem.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:. Więc niema co się dziwić, że ludzie wolą raz na jakiś czas skoczyć do Warszawy na porządne jedzenie. W takim mieście jak naszę najwiekszą kasę trzepią chińczyki, sajgonki, kebaby i inne podrzędne budy z "jedzeniem", dopóki profil miasta i ludzi się niezmieni Piaskówek niema większych szans na stanie się rajem dla restauratorów.
"Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczyma utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić "
Awatar użytkownika
ecotango
 
Posty: 262
Rejestracja: czw sty 29, 2009 8:46 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: smog » czw maja 19, 2011 9:35 am

Słusznie prawisz.
Tylko, że się nie zmieni. Bo to zawsze będzie sypialnia Wawy.

Szkoda, szczególnie z mojej perspektywy. Tzn. rodzina, dziecko i mało czasu. Dużo łatwiej wyskoczyć do knajpy w P-nie czy rodzinnie czy spotkać się z kumplami.

Wawa to wyprawa.
Awatar użytkownika
smog
 
Posty: 111
Rejestracja: śr mar 24, 2010 1:13 pm

Postautor: looky » śr cze 22, 2011 9:06 pm

Czyżby Piękna Italia się skończyła?
Przechodziłem ostatnio na biegu obok i zauważyłem na neonie baner z informacją "Wynajmę/Sprzedam 140m2" czy jakoś tak.
Może ktoś potwierdzić?
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » śr cze 22, 2011 9:28 pm

No skończyła sie
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » śr cze 22, 2011 9:38 pm

smog pisze:Słusznie prawisz.
Tylko, że się nie zmieni. Bo to zawsze będzie sypialnia Wawy.

Szkoda, szczególnie z mojej perspektywy. Tzn. rodzina, dziecko i mało czasu. Dużo łatwiej wyskoczyć do knajpy w P-nie czy rodzinnie czy spotkać się z kumplami.

Wawa to wyprawa.


No oki, a chodzisz do knajpek w Piasecznie????
Ja chodze (choc jakośc usług jest ... taka sobie)
W ciągu miesiąca byłem jakieś 7 razy i prawie zawsze byliśmy jedynymi klientami... Inna sprawa w sobotę jak siedzisz po 22 jesteś intruzem!!
W ani jednej knajpie w P-nie nie dostaniesz golonki! Pizze raz dadzą ci z sosami raz nie, raz przystawki dadzą przed daniem głównym, a raz po...
W Wa-wie jest czasami taniej i smaczniej ale chodze do Piaseczna bo bliżej i ... jestem z Piaseczna. Mam nadzieję, że w końcu nasi restauratorzy pójdą po rozum do... (nie wiem gdzie :rozpacz: ).
Kiedyś były w Piasecznie trzy knajpy: Kaktus, Pod Koziołkiem i Panorama a wybór żarcia był chyba większy :twisted:
Ostatnio zmieniony śr cze 22, 2011 9:59 pm przez Roberto, łącznie zmieniany 1 raz
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » śr cze 22, 2011 9:57 pm

A się powtórzę - Sokół prawił:
Pierdolić marność, tylko dbać centralnie o jakość...
Ale widać wciąż że do normalności to piaseczyńskim restauratorom jeszcze bardzo daleko.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Roberto » śr cze 22, 2011 10:03 pm

Kucyk pisze:A się powtórzę - Sokół prawił:
Pierdolić marność, tylko dbać centralnie o jakość...
Ale widać wciąż że do normalności to piaseczyńskim restauratorom jeszcze bardzo daleko.

Howgh! Wielki Manitou :)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agusia » śr cze 22, 2011 10:06 pm

I kolejny wątek padł...
Awatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 256
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 10:13 pm
Lokalizacja: z Wenus

Poprzednia

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości