Restauracja Piękna Italia Piaseczno (zamknięta)

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: Kucyk » sob kwie 23, 2011 3:46 pm

looky pisze:dostosowywanie klawiszem ENTER posta do okienka


To ja zapodam taki świąteczny offtopowy dowcip tematyczny:
Po czym można poznać, że blondyna pracowała na komputerze?
- Po śladach korektora na ekranie!
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: pieknaitalia » wt kwie 26, 2011 2:42 pm

1. Gotuje u nas Włoch Filippo Orlando
2. Sami robimy makarony do past
3. Sami robimy nasze lody semifreddo
4. Korzystamy z oryginalnych produktów które sprowadzane są z Włoch
5. Pizza jest z włoskiej mąki
6. Ciągle się uczymy i próbujemy nowych smaków
7. Do wszystkiego dokładamy maximum serca i pasji jaką jest dla nas gotowanie

Piękna Italia
Piaseczno ul. Kniaziewicza 45 lokal 21
tel 222 111 774
Piekna Italia
pieknaitalia
 
Posty: 11
Rejestracja: czw kwie 07, 2011 1:35 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wafel2004 » wt kwie 26, 2011 4:04 pm

Drodzy moi, w odniesieniu do Waszej krytyki mojego postu chciałbym zwrócić Waszą uwagę na fakt, że nie każda potrawa została skrytykowana przeze mnie, podkreśliłem, że serwowane w owej restauracji przystawki były smaczne.
Jestem raczej koneserem kuchni nie tylko włoskiej, często bywam i lubię bywać w restauracjach, dlatego też mam podstawy do oceny. Ocena nie zawsze musi być pozytywna, bo do tego służy to forum, żeby nie tylko promować, ale również krytykować i pozwalać właścicielom na dopracowanie pewnych niedociągnięć.
Odnosząc się do podejrzeń, że wywodzę się z konkurencji, to zupełny zbieg okoliczności, ponieważ nie działam absolutnie w tej branży, jestem tylko mieszkańcem Piaseczna i po prostu bywalcem restauracji, nie tylko tutejszych.
wafel2004
 
Posty: 4
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 10:28 am

Postautor: kacka.dziwacka » wt kwie 26, 2011 4:16 pm

wafel2004 pisze:.
Jestem raczej koneserem kuchni nie tylko włoskiej, często bywam i lubię bywać w restauracjach

Nie działam absolutnie w tej branży, jestem tylko mieszkańcem Piaseczna i po prostu bywalcem restauracji, nie tylko tutejszych.


wafel - to proszę poleć restauracje (włoskie i nie tylko), które spełniają Twoje oczekiwania? Oczywiście najlepiej z okolic piaseczna ale z chęcią poczytam też o warszawskich restauracjach, które zachwyciły takiego konesera jak Ty :)

Ja nadal wybieram się do Pięknej Italii, choćby dlatego, ze osoba która tutaj reklamuje tę knajpę nie przepycha się z internautami i szczerze przyznaje ze "ciągle się uczą". Doceniam.

Poprzednicy w tym miejscu popełnili z lekka falstart, zaczynając z wysokiej nuty i ogłaszają, że jedzenie jest na najwyższym poziomie. Moze i było ale jak klient wychodzi z poczuciem pustego żołądka i portfela - to nawet najlepsza jakość nie pomoże :wink:
kacka.dziwacka
 
Posty: 57
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 11:11 am

Postautor: stentonik » wt kwie 26, 2011 4:45 pm

A ja uważam, że forumowy system ostrzeżeń i przymusowych urlopów dla nieopierzonych to byłby dobry pomysł :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: wafel2004 » wt kwie 26, 2011 5:38 pm

Ciężko mi polecić dobrą restaurację w Piasecznie z włoską kuchnią, jedyna do której można pójść też nie na wszystkie dania to Mela verde (sieciówka), a klasyka włoskiej restauracji to Il Caminetto w Warszawie.
wafel2004
 
Posty: 4
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 10:28 am

Postautor: pminnesota » wt kwie 26, 2011 6:38 pm

wafel2004 pisze:Ciężko mi polecić dobrą restaurację w Piasecznie z włoską kuchnią, jedyna do której można pójść też nie na wszystkie dania to Mela verde


Czyli pracujesz w Mela Verde, czy po prostu boli Cię, że gdzieś można zjeść lepiej? :lol:
Awatar użytkownika
pminnesota
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 3:41 pm
Lokalizacja: Ze świata :)

Postautor: Wiola_Tur » wt kwie 26, 2011 7:55 pm

wafel2004 pisze:Ciężko mi polecić dobrą restaurację w Piasecznie z włoską kuchnią, jedyna do której można pójść też nie na wszystkie dania to Mela verde (sieciówka), a klasyka włoskiej restauracji to Il Caminetto w Warszawie.

Rzeczywiście słyszałam bardzo dobre opinie o tej restauracji na Saskiej Kępie. Czy może tą opinię skomentować właściciel "Piatto Bianco", który mieszka w sąsiedztwie tej restauracji.
Wiola_Tur
 
Posty: 15
Rejestracja: śr lis 17, 2010 8:19 pm

Postautor: JacekT » wt kwie 26, 2011 9:03 pm

wafel2004 pisze:... jedyna do której można pójść też nie na wszystkie dania to Mela verde (sieciówka),...

To że restauracja "matka" jest w Warszawie a "córka" w Piasecznie to chyba jeszcze nie sieciówka.
Ale wątek był o "Pięknej Italii" jak dla mnie naprawdę porządnej restauracji. Szacunek za ręcznie robione makarony ...
Awatar użytkownika
JacekT
 
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 23, 2009 12:53 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » śr kwie 27, 2011 1:07 pm

wafel2004 pisze:Ciężko mi polecić dobrą restaurację w Piasecznie z włoską kuchnią, jedyna do której można pójść też nie na wszystkie dania to Mela verde (sieciówka), a klasyka włoskiej restauracji to Il Caminetto w Warszawie.

Zgadzam się Il Caminetto jest najlepszą włoską knajpa w Wawie :) osobiście polecam vongole, minestrone i pizze, smaki podobne do tych włoskich przed sezonem gdzie jadają Italiancy.
Przejdę się na Kniaziewicza jestem ciekaw ich smaków, bo niestety Il Caminetto jest superanckie, ale daleko no i tanie nie jest :( a tu mam 5 minut no i ceny wydają się sensowne
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: smog » pt kwie 29, 2011 2:10 pm

Il Caminetto to klasa sama w sobie.

Z Piaseczyńskich jadłem w Mela Verde, Pięknej Italii i La Pina (Józefosław) Z tych zdecydowanie najbardziej w Mela Verde mi smakowało, ale nie spodziewaj się dugiego il Caminetto...
Awatar użytkownika
smog
 
Posty: 111
Rejestracja: śr mar 24, 2010 1:13 pm

Postautor: Roberto » pn maja 02, 2011 8:06 am

Roberto pisze:Przejdę się na Kniaziewicza jestem ciekaw ich smaków, bo niestety Il Caminetto jest superanckie, ale daleko no i tanie nie jest a tu mam 5 minut no i ceny wydają się sensowne

Byliśmy w niedzielę na obiadku, zamówiliśmy na początek pizze Prościutto, była naprawdę pychotowata, pachnąca, ciasto idealnie upieczone. Potem zamówiłem rosół (Brodo), był taki sobie, na pewno już go nie zamówie. Następnie zamówiliśmy makarony, ja spaghetti Carbonara, żona Ravioli con funghi. Moja Carbonara była naprawdę dobra (może trochę za słabo przyprawiona ale to rzecz gustu), natomiast ravioli było rewelacyjne (dostałem trochę na spróbowanie :) ).
Tyle jeśli chodzi o jedzenie, obsługa bardzo miła natomiast... popijanie pizzy i pasty mrożoną herbatą albo cocacolą to pomyłka, bez wina i piwa to będzie plajta :!: To żarcie krzyczało o choć kieliszek wina.
Chętnie tam wrócimy ale jak będzie przynajmniej piwo (no chyba, że specjalnie na Ravioli :lol: )
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PIEKNA ITALIA JUZ ZAMKNIETA

Postautor: wafel2004 » śr maja 18, 2011 10:12 am

PIEKNA ITALIA JUZ ZAMKNIETA!!!!!!! Nawojowali się na rynku piaseczyńskim....
wafel2004
 
Posty: 4
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 10:28 am

Postautor: Kucyk » śr maja 18, 2011 10:51 am

wafel2004 pisze:!!!!!!!

...jego proste, polskie serce przepełniała radość, której przyczyną mogła być wyłącznie świadomość cudzego nieszczęścia.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Re: PIEKNA ITALIA JUZ ZAMKNIETA

Postautor: kacka.dziwacka » śr maja 18, 2011 11:27 am

wafel2004 pisze:PIEKNA ITALIA JUZ ZAMKNIETA!!!!!!! Nawojowali się na rynku piaseczyńskim....


szkoda :( Kilka dni temu próbowałam się do nich dodzwonić i zamówić pizze. Teraz przynajmniej wiem dlaczego nie odbierali.
kacka.dziwacka
 
Posty: 57
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 11:11 am

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości