Restauracja ZATOKA SMAKU (zamknięta)

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Restauracja ZATOKA SMAKU (zamknięta)

Postautor: Kowal » śr lis 17, 2010 11:40 am

Był tam już kebab, później kuchnia hiszpańska http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=3684 a teraz otworzyła się tam Restauracja Zatoka Smaku. Z informacji na ich stronie, lokal dostosowany został według potrzeb okolicznych mieszkańców tak aby każdy za rozsądną cenę mógł w spokoju spróbować szerokiej gamy potraw staropolskich, jak i całego świata. Ceny są całkiem przystępne http://www.zatokasmaku.com/?pg=karta Ich główną specjalnością są tak zdrowe ryby morskie w specyficznej panierce. Brzmi ciekawie. :)

RESTAURACJA "ZATOKA SMAKU"
ul. Jana Pawła 43A, tel. 22 737 00 20
strona www.zatokasmaku.pl
czynne: 10.00 - 24.00
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Restauracja ZATOKA SMAKU

Postautor: Kucyk » śr lis 17, 2010 11:53 am

Kowal pisze:Ceny są całkiem przystępne

Ekhm...! Z obliczeń wykonanych wynika, że za klasyczny obiad (pomidorowa, schabowy, ziemniaki, buraki) jedna osoba zapłaci 8+18+6+5 :shock: 37 zeta. No nie wiem, czy to takie przystępne są te ceny. Ale co ja będę się martwił, pewnie za rok nowa knajpa w tym miejscu się otworzy, wtedy może ceny będą dla mnie bardziej przystępne. :P
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Restauracja ZATOKA SMAKU

Postautor: Kowal » śr lis 17, 2010 12:04 pm

Znasz restaurację, gdzie taki zestaw zjesz taniej? Chyba, że sam zrobisz lub zamówisz catering w plastikowym pojemniku, albo gdzieś otworzyli bar mleczny? Jeżeli dają podobnej wielkości porcje jak w Zawrotnicy, to cena jest przystępna. ;)
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Restauracja ZATOKA SMAKU

Postautor: Kucyk » śr lis 17, 2010 12:21 pm

Fakt, Restauracji (przez duże eR) w Piasecznie nie znam, gdzie można by się solidnie posilić nie rujnując przy tym zasobów pieniężnych. Dlatego preferuje takie zwykłe restauracje.
Taki OT w temacie. Byłem ze znajomymi dwa tygodnie temu w mieście £apy (w stronę Białegostoku). Udaliśmy się tam na obiad do restauracji £apianka. Duża sala, stoły i krzesła niczego sobie i... pełno ludzi! żarcie smaczne, porcje duże. I teraz uwaga! Było nas pięciu chłopa. Każdy zeżarł po zupie, wypił po herbacie (ja akurat dwa tuskie wysiorbałem zamiast herby), wciągnął porządne drugie (została wzięta ryba, schab, filet z kurczaka, karkówka, a ja zapodałem mielonego) z surówką podaną na oddzielnym talerzu i rachunek wyniósł... 85zł już z symbolicznym napiwkiem!

W Piasecznie w restauracjach zazwyczaj jest pusto, a tam w porze obiadowej niemal każdy stolik zajęty. Może coś w tym jest?...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Restauracja ZATOKA SMAKU

Postautor: Kowal » śr lis 17, 2010 12:48 pm

Kucyk, może wspomniany przez Ciebie lokal, jest przy jednej z głównych dróg dojazdowych i dlatego były w nim tłumy? W przydrożnych lokalach, gdzie serwują duże porcje, są tłumy. Przystępne ceny i duże porcje, działają jak magnez. Nie byłem w Zatoce Smaku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do nich zajrzeć.
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Restauracja ZATOKA SMAKU

Postautor: Agnieszka_G » śr lis 17, 2010 12:58 pm

Kowal nie byłeś a walisz po oczach reklamą. Przypadek £ap nie jest odosobniony.
Gdzieś ktoś napisał o 5 pierogach za 15 zł :shock:
Po prostu powariowali z tymi cenami i niestety pozostaje chinol do wszamiania w pracy.
Ostatnio zmieniony śr lis 17, 2010 1:53 pm przez Agnieszka_G, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Restauracja ZATOKA SMAKU

Postautor: Kowal » śr lis 17, 2010 1:10 pm

Agnieszka_G pisze:Kowal nie byłeś a walisz po oczach reklamą.

Jaką reklamą? Przechodziłem obok i chciałem napisać, jak nazywa się nowa knajpa w tym miejscu. Planowałem o tym napisać w wątku zamkniętego lokalu Espana tapas http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=3684 ale jest zamknięty z informacją
Martin pisze:
yo!anna pisze:już nie ma tam "kuchni espanioli" tylko "kuchnia staropolska"

Wygląda na to, że kuchnia hiszpańska, nie była popularna wśród mieszkańców Piaseczna i poszli w kierunku popularnej oraz lubianej kuchni staropolskiej. Lokal do sprawdzenia. Jeżeli ktoś będzie wiedział, jak nazywa się nowy lokal, to załóżcie nowy watek na ten temat, a ten w związku z zakończeniem działalności lokalu - zamykam.

Stworzyłem wątek, a Ty od razu, że walę po oczach reklamą? :(
Agnieszka_G pisze:Po prostu powariowali z tymi cenami i niestety pozostaje chinol do wszamiania w pracy.

Ile kosztuje chinol na wynos?
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Restauracja ZATOKA SMAKU

Postautor: ola » śr lis 17, 2010 1:35 pm

Kowal pisze:Znasz restaurację, gdzie taki zestaw zjesz taniej? Chyba, że sam zrobisz lub zamówisz catering w plastikowym pojemniku, albo gdzieś otworzyli bar mleczny? Jeżeli dają podobnej wielkości porcje jak w Zawrotnicy, to cena jest przystępna



Ale z tego co sie orientuje to w Zawrtonicy można zjeść taniej
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Restauracja ZATOKA SMAKU

Postautor: Agusia » śr lis 17, 2010 6:22 pm

Kowal pisze: Ich główną specjalnością są tak zdrowe ryby morskie w specyficznej panierce.

Ryby... znalazłam tylko małże w panierce - z dań głownych. :shock: I to ma być wybór. :roll:
A z " przekąsek" śledź pod pierzynką: 14zł!!! :?
Awatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 256
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 10:13 pm
Lokalizacja: z Wenus

ZATOKA SMAKU

Postautor: martysia8 » pt lis 19, 2010 12:30 pm

DO ZATOKI SMAKU TRAFI£AM SZUKAJĄC MIEJSCA NA ORGANIZACJę PRZYJęCIA KOMUNIJNEGO DLA MOJEJ CÓRKI
CZYTAJĄC NIEKTÓRE WYPOWIEDZI NIE BARDZO WIEM CZY NIEKTÓRZY POTRAFIĄ ODRÓżNIć RESTAURACJE OD BARU SZYBKIEJ OBS£UGI PRZY DRODZE JAKIM JEST N.P BAR SONIA TAM RACZEJ NIE WYBRA£ABYM SIę Z RODZINĄ NA OBIAD GDZIE POD BAREM SIEDZI GROMADA PIJANYCH
ZATOKA SMAKU JEST MI£YM MIEJSCEM I JEśLI KTOś NIE BY£ NIECH NIE OCENIA BO CA£Y ZESTAW OBIADOWY NP KOTLET ZIEMNIACZKI SURÓWKA TO KOSZT OKO£O 18 Z£ JA AKURAT PRÓBOWA£ ZESTAWU Z RYBĄ I PRZYZNAM Iż SMAKUJE REWELACYJNIE PANIERKA JAK I CA£A RYBA SMAKUJE JAK NA MORZEM A W MENU JEST JEJ CHYBA 12 RODZAI PONIEWAż LOKAL NIE MIA£ JESZCZE ALKOHOLU BO CZEKA£ NA KONCESJE A CHCIELIśMY ZAMÓWIć GRATIS W REKOMPENSACJE DOSTALIśMY DLA WSZYSTKICH PYSZNY SERNIK
ZAMÓWI£AM PRZYJęCIE I TAKżE JEGO KOSZT MILE MNIE ZASKOCZY£ I MAM NADZIEJE żE WSZYSTKO BęDZIE W PORZĄDKU
JEśLI KTOś MA OCHOTę SMACZNIE ZJEść W MI£YM I CZęSTYM MIEJSCU NIECH SIę WYBIERZE A POTEM WYDA KOMENTARZ JA NA PEWNO ZOSTANę CZęSTYM GOśCIEM ZATOKI A WRACAJĄC DO REKLAMY KOWALA TO NIE WIEM W JAKIM STOPNIU JEST ZWIĄZANY Z TYM MIEJSCEM ALE UWAżAM żE REKLAMA KAżDEMU SIę PRZYDA W INTERNECIE DAJMY SZANSE NOWYM MIEJSCOM
:D




EDYCJA MODERACJA FORUM: Proszę nie pisać swoich wypowiedzi dużymi literami. Jeżeli lubisz duże litery, to polecamy worda i po napisaniu wypowiedzi drukowanymi literami, zaznacz tekst - wciśnij: Shift+F3, dzięki temu tekst zamienisz, na wygodniejszy do czytania tj.:
Do Zatoki Smaku trafiłam szukając miejsca, na organizację przyjęcia komunijnego, dla mojej córki. Czytając niektóre wypowiedzi, nie bardzo wiem, czy niektórzy potrafią odróżnić restauracje od baru szybkiej obsługi przy drodze, jakim jest np.: Bar Sonia. Tam raczej nie wybrałabym się z rodziną na obiad, gdzie pod barem siedzi gromada pijanych. Zatoka Smaku jest miłym miejscem i jeśli ktoś nie był, niech nie ocenia, bo cały zestaw obiadowy, np.: kotlet ziemniaczki i surówka, to koszt około 18 zł. Ja akurat próbowałam zestawu z rybą i przyznam, iż smakuje rewelacyjnie. Panierka jak i cała ryba smakuje, jak na morzem, a w menu jest jej chyba 12 rodzi. Ponieważ lokal nie miał jeszcze alkoholu, bo czekał na koncesje, a chcieliśmy zamówić, gratis w rekompensacie dostaliśmy dla wszystkich pyszny sernik. Zamówiłam przyjęcie i także jego koszt mile mnie zaskoczył i mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku. Jeśli ktoś ma ochotę smacznie zjeść w miłym i częstym miejscu, niech się wybierze a potem wyda komentarz. Ja na pewno zostanę częstym gościem Zatoki, a wracając do reklamy Kowala, to nie wiem, w jakim stopniu jest związany z tym miejscem, ale uważam, że reklama każdemu się przyda w Internecie. Dajmy szanse nowym miejscom.

Czy nie łatwiej czyta się takie wypowiedzi?
martysia8
 
Posty: 2
Rejestracja: pt lis 19, 2010 12:01 pm

Postautor: pminnesota » pt lis 19, 2010 12:40 pm

@martysia8:
Wpadasz, piszesz jednego posta wychwalającego pod niebiosa knajpę, od razu rezerwujesz termin na komunię, po jednym posiłku... Wybacz, ale wali na odległość wymuszoną wazeliną...
Do tego cały tekst WERSALIKAMI, bez interpunkcji.
Oj, "na szybciocha" chciałaś i tandetnie wyszło... :spammer:
Awatar użytkownika
pminnesota
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 3:41 pm
Lokalizacja: Ze świata :)

Postautor: Kucyk » pt lis 19, 2010 12:45 pm

martysia8 pisze:JA AKURAT PRÓBOWA£

Ja ty akurat próbował, to może spróbujesz wcisnąć Caps Lock oraz, sporadycznie, używać przycisków oznaczonych , i .
Swoją drogą, to czytanie powyższego posta zajęło mi 4 minuty a jeszcze nie do końca rozumiem o co w nim chodzi. KURWAMAćJAKTAKMOżNAPISAć?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Agnieszka_G » pt lis 19, 2010 1:52 pm

martysia8 pisze:PONIEWAż LOKAL NIE MIA£ JESZCZE ALKOHOLU BO CZEKA£ NA KONCESJE A CHCIELIśMY ZAMÓWIć GRATIS


gratuluję pomysłu - alkoholu na komunii dziecka :roll:

określenie jest jedno :spammer:
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: Jacenty » pt lis 19, 2010 1:59 pm

Agnieszka_G pisze:
martysia8 pisze:PONIEWAż LOKAL NIE MIA£ JESZCZE ALKOHOLU BO CZEKA£ NA KONCESJE A CHCIELIśMY ZAMÓWIć GRATIS


gratuluję pomysłu - alkoholu na komunii dziecka :roll:

określenie jest jedno :spammer:


A ja gratuluję czytania ze zrozumieniem :P

Chodziło jej o to,że jak była zamówić tą komunię to nie mieli alkoholu i poczęstowali sernikiem (pewnie słabo schodzi to dali w gratisie) a nie,że na komunię alkohol.

A tak poza tym śmierdzi spamem na kilometr.
Jak starą rybą w kiepskiej smażalni nad morzem...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Kucyk » pt lis 19, 2010 2:08 pm

A WIDZISZ JACENTY TAK TO JEST JAK SIE PISZE BEZ INTERPUNKCJI I DUZA LITERA TO NIE MOZNA ZROZUMIEC

Ponieważ lokal nie miał jeszcze alkoholu a chcieliśmy zamówić, gratis w rekompensacie dostaliśmy dla wszystkich pyszny sernik.

A teraz odwracamy sytuację: wyobraźcie sobie, że jest komunia i dzieci zapragnęły sernika, ale ten akurat się nie udał, czy tam spadł na podłogę i nie można go podać, a nowy jeszcze nie dojechał. Zatem stosując opisaną regułę zamiany otrzymamy...

Ponieważ lokal nie miał jeszcze sernika a chcieliśmy zamówić, gratis w rekompensacie dostaliśmy dla wszystkich po 100gr pysznej wyborowej.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Następna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości