Restauracja Czas na sushi w Piasecznie

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Restauracja Czas na sushi w Piasecznie

Postautor: Czas na sushi » wt sie 24, 2010 11:18 pm

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do nowo otwartej japońskiej restauracji Czas na sushi, mieszczącej się w Piasecznie przy ulicy Jana Pawła II 29. Będziecie mieli Państwo okazję skosztować prawdziwej japońskiej kuchni. W naszym menu znajdziecie Państwo nie tylko sushi, ale także inne specjały kuchni kraju kwitnącej wiśni. Mamy nadzieję, że wystrój naszej restauracji, bar z pływającymi łódkami, strefa wifi, bezpłatny parking strzeżony vis a vis restauracji i specjalnie przygotowany kącik dla dzieci spełnią Państwa oczekiwania. Z myślą o małych wielbicielach sushi przygotowaliśmy specjalne dziecięce zestawy. Dla Państwa wygody zadbaliśmy także o przewijak dla najmłodszych.

Tel. (22) 412 50 50, 780 52 52 52.


http://www.czasnasushi.eu
Ostatnio zmieniony wt sie 24, 2010 11:46 pm przez Czas na sushi, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Czas na sushi
 
Posty: 31
Rejestracja: wt sie 24, 2010 11:10 pm

Restauracja Czas na sushi Piaseczno

Postautor: Kacperek » wt sie 24, 2010 11:35 pm

Jednak powstało w Piasecznie, sushi z pływającymi łódkami. :)
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Restauracja Czas na sushi w Piasecznie

Postautor: Ivona » śr sie 25, 2010 8:22 am

Kuszące. Przydałaby się galeria zdjęć z lokalu na stronie.
Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Czas na sushi w Piasecznie

Postautor: Czas na sushi » czw sie 26, 2010 10:45 pm

Strona jest w budowie. Niedługo zamieścimy galerię zdjęć z lokalu. Tymczasem zapraszamy do odwiedzenia restauracji.
Awatar użytkownika
Czas na sushi
 
Posty: 31
Rejestracja: wt sie 24, 2010 11:10 pm

Restauracja Czas na sushi w Piasecznie

Postautor: ola » pt sie 27, 2010 7:56 am

Ja pewnie się wybiorę, bo uwielbiam Sushi :)
a planowane sa w menu zestawy dla 2 czy 4 osób ?
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Czas na sushi w Piasecznie

Postautor: Czas na sushi » pt sie 27, 2010 12:28 pm

Zapraszamy serdecznie!

Planujemy stworzenie kolejnych zestawów dla większej ilości osób - od 2 do 6.
Awatar użytkownika
Czas na sushi
 
Posty: 31
Rejestracja: wt sie 24, 2010 11:10 pm

Postautor: Kucyk » pt sie 27, 2010 5:31 pm

Obrazek

He, a co to ta luftlampa z czwartej linijki jest? :lol:

I jeszcze jedna uwaga:

Ja wiem, że nie macie sobie równych i za kilka tygodni nikt nie będzie mówił ulica Jana Pawła II a ulica Gdzie Jest Najlepsze Sushi, ale póki co, warto by podać dokładniejszy adres lokalu.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Czas na sushi » pt sie 27, 2010 8:09 pm

Luftlampa to palnik gastronomiczny na gaz.

Dziękujemy za cenną uwagę. Rzeczywiście na stronie internetowej brakuje dokładnego adresu. Jutro ten błąd naprawimy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji.
Ostatnio zmieniony pt sie 27, 2010 10:17 pm przez Czas na sushi, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Czas na sushi
 
Posty: 31
Rejestracja: wt sie 24, 2010 11:10 pm

Postautor: Kucyk » pt sie 27, 2010 8:24 pm

He, czyli dobrze myślałem, że w rzeczywistości to jednak jest lutlampa.

ObrazekUżywanie fachowych nazw jest równie ważne jak dobre serwowanie zacnych dań...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: stentonik » pt sie 27, 2010 8:28 pm

Ale luftlampa też dobrze się kojarzy :D
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Jacek P » wt wrz 14, 2010 12:45 pm

Czepiacie się koledzy! :shock: chyba najważniejsze, jak będzie smakować to sushi. A to już trzeba sprawdzić i się tam wybrać.
Awatar użytkownika
Jacek P
 
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 07, 2010 5:51 pm

Postautor: stentonik » wt wrz 14, 2010 1:11 pm

Odwiedziliśmy w niedzielę rodzinnie te suszarnię. Obsługa mega sympatyczna, doradzaja, pomagają w wyborze, proponują co spróbować, co cieszy sie uznaniem klientów. Baaardzo sympatycznie. Suschi bardzo smaczne. Ryz jak dla mnie najlepszy w mieście. Pieczony węgorz na nigiri polany słodkim sosem - masakra, przepyszny. Muszę to jeszcze sprawdzic, ale pierwsze wrażenie po wizycie - drogo, chyba drożej niż gdzie indziej. Ale warto było. Ja przerzucam sie teraz do nich.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: stentonik » wt wrz 14, 2010 6:18 pm

No ale dostawa do domu to już porażka. Wprawdzie szybko i miło (pozdrawiam tatę Agnieszki- szefowej, pogadaliśmy bardzo miło o dawnych czasach i starym Piasecznie) ale cóz to cóż to. Porcje pocięte byle jak, postrzępiony łosoś na californi no i największy minus - maaałe te kawałki, takie z centymetr max. śmiało powiem, że mniejsze prawie o połowę niz u konkerencji, do samej ryby nawet nie porównując. Tam mają kobylaste kawałki. Ale potwierdzam, smakowo nr jeden szczególnie ryż. W lokalu kawałki były "normalne" wielkościowo, dzisiaj na wynos wersja oszczędna. No i brak pojemniczków do wylania sosu sojowego to też minus. Musiałem brudzic sobie spodeczki :) Brak chusteczek !

Mam nadzieję, że to wypadek przy pracy i nastepna dostawa bedzie taka jak trzeba, bo trzeci raz szansy nie dam ;) Po prostu zamówię gdzie indziej.

pzdr/G
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Czas na sushi » śr paź 20, 2010 10:37 pm

Obrazek

Drodzy Goście,

Halloween już tuż tuż. Nasza Restauracja na tę okazję przygotowała dla Państwa specjalną ofertę "Czas Na Halloween".

Nasza oferta zawiera dania z dyni, ale nie tylko. Halloween to pożegnanie lata a powitanie zimy. Dlatego też w naszym menu znajdą się nowe pozycje przygotowane z myślą o jesieni i nadchodzącej zimie.

Serdecznie zapraszamy w dniu 31 października 2010 roku od godz. 12.00 do godz. 22.00. Dla tych, którzy nie mogą nas odwiedzić przypominamy, że możemy dostarczyć nasze specjały do Państwa domów.

Na hasło "Czas Na Halloween" 10 % rabatu. Dla osób posiadających karty stałego klienta 15 % rabatu (oferta dotyczy tylko zamówień w dniu 31.10.2010 roku w restauracji lub z dostawą do domu).

Rezerwacje i zamówienia do domu pod nr tel. 780 52 52 52 lub (22) 412 50 50.

Serdecznie zapraszamy,

Restauracja Czas Na Sushi.

Obrazek
Awatar użytkownika
Czas na sushi
 
Posty: 31
Rejestracja: wt sie 24, 2010 11:10 pm

Postautor: stentonik » czw paź 21, 2010 9:29 am

Nie ma to jak objechac restaurację a potem spotkać sie w sklepie oko w oko z właścicielem hehehehe :) :peace:

Mam info z pierwszej ręki, że już są pojemniczki na sos w dostawie (no właśnie są czy nie ma bo juz nie wiem z tego wszystkiego ), że porcje nie są juz cięte byle jak a równo, a tamta dostawa do mnie to był wypadek przy pracy (dosłownie :)). £osoś nie jest postrzępiony a porcje już nie przypominają racji głodowych dla skazańców karceru na Rakowieckiej.

Pozostaje tylko to sprawdzić i uczciwie napisac jak jest naprawdę, bo suszarnia warta jest odwiedzenia ze względu na świetny ryż (jak dla mnie najlepszy w Piasecznie, ale wiadomo, co kto lubi nie? ), super obsługę, doradztwo przy wyborze na miejscu no i za nie nachalne "spalszczanie" potraw (zaczynam sie już bać naćkanego majonezu w california maki w konkurencyjnych lokalach)

Bał sie ktos z Was kiedyś majonezu? No właśnie, więc nie wiecie co to za paskudne uczucie. :shock:

A więc czas na sushi i czekam na czyjąś opinię.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Następna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości