Zajazd "U Sąsiadów" w Chylicach

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: Spartacus 999 » pn lip 12, 2010 3:30 pm

Dyskusja, dyskusją ale nikt jak do tej pory nie opisał poza Kucem swoich doznań klientowskich :piwko: z tamtego miejsca. Poczekamy na inne opinie i samo wszystko się wyjaśni? Prawda?
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: sara105 » pn lip 12, 2010 8:30 pm

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony wt kwie 05, 2011 6:06 pm przez sara105, łącznie zmieniany 2 razy
sara105
 
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 05, 2010 5:20 pm

Postautor: looky » pn lip 12, 2010 9:13 pm

sara105 pisze:Temat nie warty uwagi

Nie warte uwagi to są Twoje posty. Wbijasz na forum i jedziesz po koledze jak po burej suce.
I jak myślisz, z czyim zdaniem ludzie się będą liczyć? Z Kuca, który jest z nami ponad rok i napisał mnóstwo merytorycznych postów czy z jakąś niewyżytą, zakompleksioną laską, która wpada na forum posłać parę jobów Jankowi i pewnie nigdy więcej nic nie napisze na forum (to akurat byłoby na plus) :spammer:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Finka » wt lip 13, 2010 8:19 am

Skoro temat nie jest warty uwagi to po co się specjalnie rejestrować i pisać posta?
Btw - £ukasz nie znałam Cię takiego "wzburzonego" :good: :)
Gosia
...Nie podoba mi się świat, gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko, że uważamy je za "uprzejmość"...
Awatar użytkownika
Finka
 
Posty: 181
Rejestracja: śr lip 16, 2008 12:27 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » wt lip 13, 2010 4:49 pm

Finka pisze: £ukasz nie znałam Cię takiego "wzburzonego"

A bo nieraz mnie poniesie nie w tą stronę takie pieprzenie o [cenzura] Maryny :D
Nie Ona pierwsza i pewnie nie ostatnia :P
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zajazd "U Sąsiadów" w Chylicach

Postautor: Gość789 » śr lip 09, 2014 11:43 am

Odradzam zdecydowanie!

Moja opinia na ich temat:

- Polamane lózko, w jednym byly cegly i butelki po winie
- Na weselu brakowalo umówionych przystawek np wegetarianskich
- Bardzo malo cieplej wody, konczyla sie podczas prysznica
- Wino kazali pic w kieliszkach po szampanie powitalnym, które wczesniej kazali oddac, wiec nie bylo w czym pic.
- Niewymienione sztucce po pierwszym daniu
- Brak chlodni gastronomicznej - jest zwykla lodówka czyli nie mozna zamówic np normalnego tortu bo miesci sie o maksymalnej srednicy 42 cm.
- Wszystkie dania/przystawki z duza iloscia koperku oraz poru (por w duzych ilosciah niweluje zapach i smak nieswiezego jedzenia...)
- ciasta zostaly zabrane zanim ktos zdazyl je zjesc (przynajmniej z naszego stolu)
- Miseczki z rosolem kolibaly sie na malych talerzychach - nie wiem jakim cudem sie nie poprzewracaly
- W pokojach standard sredni/niski, w niektórych brak poscieli, albo byla niepowleczona na koldry (pomijam fakt ze byla pomieta jak psu z gardla)
- Zepsuta spluczka w pokoju
- Brak reczników a po upomnieniu przyniesli szare, które kiedys byly biale
- Goscie scisnieci jak sledzie zamiast dostawic stoly (miejsce na to bylo)
- Platnosc tylko gotówka (?!?) co powodowalo, ze na weselu trzeba miec przy sobie spora kase
- Arogancja i bezczelnosc wlascicielki przekroczyla wszelkie granice
- Właścicielka umawia się na konkretną godzinę, a potem trzeba czekać godziny aż łaskawie przyjedzie (miałą być na 18:00 na jak przyjechaliśmy to powiedziała, że będzie o 20:00 i ona nic nie pozadzi i musimy czekać)
- Przed weselem ciagle slyszelismy, ze czegos nie bedzie/nie zrobia BO IM SIE NIE OPLACA (np nie chcieli zrobic sniadan "Bo przeciez musza zaplacic kolejnej kelnerce)
- Dania wegetarianskie polegaly na tym, z nie dali miesa = brak zamiennika/dodatkowych warzyw, danie bylo zimne
- Marna obsluga kelnerska - panie chodzily jak sniete sowy
- Nie trzymanie sie umówionych godzin posilków cieplych co wprowadzalo zamieszanie w powadzeniu imprezy przez DJ
Gość789
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 07, 2014 1:50 pm

Poprzednia

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron