HARD DOG CAFE PIASECZNO

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Hard Dog

Postautor: S Sopel » pn cze 07, 2010 8:16 am

Potwierdzam info o mistrzostwach w piłce nożnej. Będą puszczali mecze na żywo w dużym formacie. Mają coś w rodzaju ekranu na ścianie. Alternatywa dla domowego fotela, 30" i pyszczącej Baby... :good: :piwko:
S Sopel
 
Posty: 6
Rejestracja: sob cze 05, 2010 8:10 pm

Hard Dog

Postautor: S Sopel » pn cze 07, 2010 8:37 am

A ja na otwarcie się dostałem i mam autograf i fotkę z Saletą... Lokal jest naprawdę OK! Czynne do 23, grill, driny, browar... Mają też plac zabaw dla dzieci. Polecam. :good:
S Sopel
 
Posty: 6
Rejestracja: sob cze 05, 2010 8:10 pm

Re: HARD DOG CAFE

Postautor: S Sopel » pn cze 07, 2010 8:44 am

Kucyk pisze:
Kasia pisze:Mnie się bardzo podobało, ale musicie ocenić sami.


A tak zapytam [sarkazm]Oprócz Ciebie ktoś tam był?[/sarkazm]


Jak już pisałem wpadłem z partyzanta bo otwarcie Hard Doga było imprezą zamkniętą. Była kupa ludu ale z zaproszeniami.
S Sopel
 
Posty: 6
Rejestracja: sob cze 05, 2010 8:10 pm

HARD DOG CAFE harddog.pl

Postautor: Martin » pn cze 07, 2010 8:47 am

Strona internetowa lokalu, nie jest raczej aktualizowana, a przynajmniej na taką nie wygląda, w związku z tym mam pytanie: czy w najbliższym czasie, planowane są w lokalu kolejne koncerty na żywo? (może wiedzą coś o tym osoby, które były już w lokalu)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kasia » pn cze 07, 2010 6:00 pm

Z tego co mi powiedziała kelnerka, to w ten weekend będą mecze na żywo, bo zaczynają się mistrzostwa, więc koncertu na pewno nie będzie :) Ale w przyszłości (jeszcze bez konkretnej daty) muza na żywo ma być. Ja co prawda fanką futbolu nie jestem, ale mój chłopak z kolegami wybierają się tam w weekend oglądać mecze. :roll:
Awatar użytkownika
Kasia
 
Posty: 7
Rejestracja: sob cze 05, 2010 8:12 pm

Re: Hard Dog

Postautor: Kasia » pn cze 07, 2010 6:08 pm

S Sopel pisze:A ja na otwarcie się dostałem i mam autograf i fotkę z Saletą... :good:


Saletę też tam widziałam :)
Awatar użytkownika
Kasia
 
Posty: 7
Rejestracja: sob cze 05, 2010 8:12 pm

Re: HARD DOG CAFE

Postautor: Kasia » pn cze 07, 2010 6:11 pm

weronika pisze:Ich strona jest na razie mało zachęcająca do odwiedzenia tego miejsca. Skoro maja niezły wystrój w środku, to dlaczego nie chcą pokazać tego na zdjęciach, które umieszczą na swojej stronie? Może wystrojem, zachęciliby ludzi do ich odwiedzenia?


A może warto się po prostu przejść i zajrzeć do środka... zdjęcia zdjęciami a chyba lepiej zobaczyć samemu.
Awatar użytkownika
Kasia
 
Posty: 7
Rejestracja: sob cze 05, 2010 8:12 pm

Postautor: Kucyk » pn cze 07, 2010 7:40 pm

Kasia pisze:A może warto

A może warto korzystać z opcji edycji postów aby nie walić następnego pod poprzednim skoro się zapomniało czegoś dopisać?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: stentonik » pn cze 07, 2010 8:13 pm

A mówią, że dobry produkt nie potrzebuje reklamy...
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Re: HARD DOG CAFE

Postautor: Ivona » wt cze 08, 2010 9:50 am

Kasia pisze:
weronika pisze:Ich strona jest na razie mało zachęcająca do odwiedzenia tego miejsca. Skoro maja niezły wystrój w środku, to dlaczego nie chcą pokazać tego na zdjęciach, które umieszczą na swojej stronie? Może wystrojem, zachęciliby ludzi do ich odwiedzenia?


A może warto się po prostu przejść i zajrzeć do środka... zdjęcia zdjęciami a chyba lepiej zobaczyć samemu.

Pojawiło się zdjęcie z lokalu na ich stronie http://harddog.pl :)
Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jacek P » wt cze 08, 2010 1:36 pm

Przechodziłem wczoraj, zajrzałem, wypiłem piwko i muszę przyznać, że całkiem fajnie to urządzili. Duży ogródek i ciekawe wnętrze. Na ogladanie meczy - dobra miejscówka.
Awatar użytkownika
Jacek P
 
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 07, 2010 5:51 pm

Postautor: Finka » wt cze 08, 2010 2:00 pm

Dziwnym trafem chwalą to miejsce osoby, które nie napisały wcześniej żadnego posta :twisted:
Pewnie się czepiam, co? No tak, hormony i te sprawy :D
Gosia
...Nie podoba mi się świat, gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko, że uważamy je za "uprzejmość"...
Awatar użytkownika
Finka
 
Posty: 181
Rejestracja: śr lip 16, 2008 12:27 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » wt cze 08, 2010 2:08 pm

Finka
na mnie też zrobił lokal sumpatyczne wrażenie :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » wt cze 08, 2010 4:02 pm

Jacek P pisze:wypiłem piwko

A jak cenowo?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Jacek P » śr cze 09, 2010 4:16 pm

duże piwko z kija 8 zeta, małe chyba 6. pozostałe napoje i drinki niestety nie wiem
Awatar użytkownika
Jacek P
 
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 07, 2010 5:51 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości