Strona 1 z 1

Restauracja "Puławska 4" Piaseczno

Post: śr maja 26, 2010 2:14 pm
autor: KamilB
Dancingi - Wieczorki Taneczne w Restauracji "Puławska 4"

Od 2 czerwca 2010 ruszają w samym centrum Piaseczna Dancingi - Wieczorki Taneczne.

Regularnie - 2 razy w tygodniu, w każdą środę i czwartek, wszyscy mieszkańcy Piaseczna i okolic będą mieli możliwość pobawić się i potańczyć w Restauracji "Puławska 4", oczywiście przy ulicy Puławskiej 4 (róg Chyliczkowskiej, naprzeciwko starej remizy strażackiej).

środa - Wieczorki taneczne dla emerytów i osób kochających Złote Przeboje. Będzie można pobawić się w rytmach starych niezapomnianych melodii, zarówno polskich jak i zagranicznych, usłyszymy także utwory biesiadne i wszystkie inne, które można nie tylko tańczyć, ale i śpiewać. Godziny imprezy - 18.00-22.00 + piosenki na życzenie.

Czwartek - Dancingi dla osób lubiących tańczyć (szczególnie zapraszamy szkoły tańca). Oprócz klasycznych utworów tanecznych usłyszymy również starsze hity dyskotekowe, popowe, a także tańce standardowe jak walc czy tango oraz ciepłe klimaty latino: samba, salsa, cha-cha, itp. Godziny imprezy - 19.00-23.00 + piosenki na życzenie.

Restauracja "Puławska 4" przygotuje na dancingi specjalne menu, którym będą mogli posilić się zmęczeni tańcem goście.

Okazało się również, że wyjątkowo niedrogo będą kosztować wejściówki na te imprezy - jest to tylko 15 zł od osoby, a w tym jeden napój otrzymamy GRATIS! (napoje, soki, kawa, herbata czy nawet piwo).Harmonogram imprez:

2.06.2010 - środa - 18.00-22.00

3.06.2010 - czwartek "Boże Ciało" - nieczynne

a następnie aż do odwołania lub zmian:

każda środa - 18.00-22.00

każdy czwartek - 19.00-23.00


Rezerwacja stolików pod nr tel. 22 750-09-94.


Restauracja i prezenterzy przygotowali dla gości również oferty specjalne, m.in. w czasie dancingu będzie można zorganizować prywatną imprezę, np. urodziny czy imieniny. Dla większych grup zorganizowanych lub przy imprezach prywatnych będzie można również zamówić dancing innego dnia niż te cykliczne. Szczegóły tej oferty dostępne są na stronach www.RestauracjaPulawska4.pl oraz www.Neutrino.net.pl, telefonicznie pod nr 22 750-09-94 lub osobiście w restauracji.


Imprezy prowadzą prezenterzy z piaseczyńskiej Agencji Artystycznej NEUTRINO, więc tradycyjnie będzie się działo zapewne sporo więcej niż tylko tańce.

Zapraszamy bardzo serdecznie!


Sponsorem imprez jest CSI-Piaseczno - Centralny Sklep Imprezowy.pl


Restauracja Puławska 4
05-500 Piaseczno
tel. (022) 750-09-94
www.restauracjapulawska4.pl

Restauracja Puławska 4 Piaseczno

Post: śr maja 26, 2010 2:37 pm
autor: Kowal
Zaczyna się coś dziać w restauracji Puławska 4. Mógłby tylko lokal być trochę dłużej otwarty przy tych imprezach i będzie OK. :good:

Restauracja Puławska 4 Piaseczno

Post: czw maja 27, 2010 9:13 am
autor: Ivona
KamilB pisze:wejściówki na te imprezy - jest to tylko 15 zł od osoby

Czy 15 zł od osoby na dancing w Piasecznie, to nie jest drogo i do tego tylko do godz.23? Rozumiem, że wejściówka ma być pierwszą selekcją klientów, bo lokal i tak zarabia na spożywanych daniach i napojach. Przy podobnej cenie za wejście, można podjechać do klubów w Warszawie i tam bawić się całą noc do białego rana.
KamilB pisze:2 razy w tygodniu, w każdą środę i czwartek

Dlaczego tylko w tygodniu? Na drugi dzień trzeba wstać do pracy. Ludzie chętniej bawią się w piątki i soboty. :)

Restauracja Puławska 4 w Piasecznie

Post: czw maja 27, 2010 10:52 am
autor: Agnieszka_G
Latem zaczynają się urlopy, sama bym chętnie dancowała :P

może grupa pod wezwaniem da się zebrać i sprawdzić jak tam jest 8)

Restauracja Puławska 4 w Piasecznie

Post: czw maja 27, 2010 11:43 am
autor: Agnieszka Jarzębska
bardzo fajny pomysł z tymi wieczorkami tanecznymi

tylko czemu na samym początku płatny jest ten wstęp :(

chętnie przyszłabym, zobaczyła co i jak
, no ale jak na dzień dobry mam zapłacić 15zł
za nie wiadomo co, to wolę poczekać
jak ktoś inny pójdzie i wypowie się na forum
czy warto czy nie.

Opłatę za wstęp, jak najbardziej można byłoby wprowadzić,
tylko trochę później,
jak impreza byłaby znana, rozpoznawalna,
jak to jest w przypadku klubów, restauracji w W-wie.

Sensowniej raczej byłoby wprowadzić
kupony rabatowe ze zniżką np 15%,
do wykorzystana tylko
w trakcie wieczorków tanecznych niż kasować pieniążki
na wstępie.

No cóż... życzę powodzenia, bo pomysł naprawdę dobry.

Restauracja Puławska 4 w Piasecznie

Post: czw maja 27, 2010 1:23 pm
autor: stentonik
Z ciekawości lub z nudów, to można przyjść w kilka osób, zająć miejsca i posiedzieć przez cały wieczorek przy butelce wody, napatrzeć się nasłuchać i wyjść. Tylko co to za interes wtedy dla lokalu. Skoro jest to wieczorek taneczny, to projekt raczej dla świadomych klientów, którzy przychodzą w konkretnym celu (potańczyć). Jeśli lokal inwestuje w taki ruch (zatrudnia d.j-a) to liczy na zysk, to kwota 15 zeta w tym coś do picia wydaje mi się w pełni zasadna i akceptowalna. Przecież 15 zł to mniej niż co druga badziewna pizza z Biesiadowa. :twisted:

Inna sprawa, że lokal choć znany i od lat w centrum miasta to chyba niezbyt dużymi głoskami zapisał się na mapie smakowo-kulinarnej Piaseczna więc oprócz nowych gości powinni przekonać jakąś promocją starych-byłych, że warto tam pójść by dać im szansę jeszcze raz.

Re: Restauracja "Puławska 4" Piaseczno

Post: czw maja 27, 2010 2:36 pm
autor: madz
KamilB pisze: Imprezy prowadzą prezenterzy z piaseczyńskiej Agencji Artystycznej NEUTRINO, więc tradycyjnie będzie się działo zapewne sporo więcej niż tylko tańce.


osobiście za 15zł to wolę sobie pojechać do klubu w Warszawie , zwłaszcza, że na takich potańcówkach przeważnie nie ma ludzi w moim wieku, ale nawet jakby byli to bym nie poszła, bo "Agencja Artystyczna NEUTRINO" kompletnie mnie zawiodła na studniówce... byli głusi na nasze prośby itd. nieważne, nie ma o czym mówić... u nas gwiazdorzyli... tu może będzie lepiej... czekam na Wasze wypowiedzi, bo ja się nie wybieram ;)

Restauracja Puławska 4 otwarta tylko do końca maja

Post: pn kwie 17, 2017 5:05 pm
autor: Beata
Obrazek

Po dwunastu latach zniknie jedna z najlepszych i najstarszych piaseczyńskich restauracji – Puławska 4. Znakomicie zlokalizowana była nie tylko ważnym punktem na mapie gastronomicznej naszego miasta, ale także miejscem spotkań i uroczystości rodzinnych

– Budynek zmienił właściciela i nasza restauracja będzie funkcjonować tylko do końca maja – potwierdza Anna Ruszkowska, która prowadziła restaurację przez 12 lat.
Puławska 4 słynęła ze znakomitego rosołu i przepysznych pierogów, w różnych smakach. Oferowała smaczną polską kuchnię w przystępnych cenach. Była miejscem spotkań towarzyskich i biznesowych. Tutaj organizowano także przyjęcia rodzinne – obiady rocznicowe, chrzciny, komunie i stypy. Przez dłuższy czas organizowano także wieczorki taneczne dla osób starszych.

Zamknięcie restauracji z pewnością wśród wielu klientów pozostawi pustkę, którą niełatwo będzie wypełnić. A pustka ta będzie doskwierać nie tylko w żołądkach. piasecznonews.pl/restauracja-pulawska-4-tylko-do-konca-maja/

Wyburzanie restauracji Puławska 4 w Piasecznie

Post: czw lis 08, 2018 7:59 pm
autor: Kacperek
Obrazek

Dziś rozpoczęto wyburzanie budynku, w którym przez 12 lat funkcjonowała restauracja „Puławska 4”. W jego miejscu powstanie centrum handlowo-usługowe.

– Ten budynek ledwo się trzymał – powiedział nam jeden z robotników zajmujących się rozbiórką. – Aż strach w jakim on był stanie. W każdej chwili mógł się zawalić.

Teren należał do spółdzielni „Społem”, która w zeszłym roku zbyła go prywatnemu inwestorowi. W miejsce restauracji, która funkcjonowała do końca maja zeszłego roku powstanie centrum handlowo-usługowe.

Więcej zdjęć: https://piasecznonews.pl/rozpoczeto-wyb ... ulawska-4/

Wyburzona restauracja Puławska 4 w Piasecznie

Post: wt lis 20, 2018 2:49 pm
autor: iza
Po budynku, w którym mieściła się restauracja „Puławska 4” została dziura w ziemi. Jeden z inwestorów zapowiada, że w tym miejscu w przyszłym roku zacznie powstawać budynek handlowo-gastronomiczny.

Od jednego z właścicieli działki usłyszeliśmy, że inwestycja jest bardzo trudna.

– To jest ścisłe centrum miasta, z każdej strony w ostrej granicy sąsiad, sama rozbiórka należy do bardzo karkołomnych – oznajmił.

Inwestorzy chcą utrzymać charakter tego miejsca. Nowy budynek będzie nawiązywał do historycznej zabudowy, a lokale, które w nim powstaną, będą przeznaczone pod handel i gastronomię. https://piasecznonews.pl/to-trudna-inwe ... zo-trudna/

Budynek po restauracji Puławska 4 w Piasecznie

Post: czw lut 14, 2019 8:16 pm
autor: Kacperek
Obrazek

Tylko u nas: wiemy jak będzie wyglądał budynek, który powstanie w miejscu restauracji Puławska 4. Zobaczcie wizualizacje! U zbiegu Puławskiej i Chyliczkowskiej w ciągu dwóch lat wyrośnie mini galeria handlowo-usługowa. Obiekt zostanie wybudowany w dwóch etapach, prace już trwają.

Obecnie realizowana jest części inwestycji na działce, na której do jesieni minionego roku stała restauracja Puławska 4. Kiedy ten element budynku będzie gotowy, dojdzie do rozbiórki pawilon u zbiegu ulic Puławskiej i Chyliczkowskiej (w którym funkcjonuje m.in. bank i lodziarnia) i w to miejsce powstanie druga część galerii.

Obrazek

Budynek będzie dość nowoczesny, w jego bryle znajdzie się sporo przeszkleń. Nowością na pewno będzie umieszczona w centralnym miejscu i przeszklona winda. Jak usłyszeliśmy od inwestora, kształt oraz wygląd obiektu był zaakceptowany przez konserwatora zabytków, który nadzoruje zabudowę centrum Piaseczna. https://piasecznonews.pl/tylko-u-nas-wi ... ulawska-4/

Obrazek