Restauracja POD ORZECHEM

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: mistik5 » ndz maja 23, 2010 2:25 pm

Witam,
czy ktoś już był w nowej Restauracji Pod Orzechem na przeciwko Eris'u? Co tam dają, jakie ceny i przede wszystkim czy jest coś smacznego do jedzenia?
mistik5
 
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: Artus » ndz maja 23, 2010 9:48 pm

Też jestem ciekawy. Dziś zauważyłem tą restaurację ale nie wstąpiłem, bo na rybki pędziłem :)
Artus
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 7:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: yo!anna » pn maja 24, 2010 1:51 am

Artus pisze:Też jestem ciekawy. Dziś zauważyłem tą restaurację ale nie wstąpiłem, bo na rybki pędziłem :)


tam restauracja była już dawno temu, ale nie wiem czy "pod orzechem" czy to coś nowego.
dziś tam przejeżdżałam i wyglądało na to że dają jedzenie za darmo: auta stały zaparkowane aż na ulicy :wink:
Ciekawostki o Araracie i Wschodniej Turcji
www.ararattrek.pl

Podróżowanie pieszo i na rowerze
www.trekandbike.pl
Awatar użytkownika
yo!anna
 
Posty: 43
Rejestracja: ndz sie 31, 2008 3:46 pm

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: Beata » pn maja 24, 2010 5:59 am

Jaką kuchnię serwują "pod Orzechem"? :)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: jerry k » pn maja 24, 2010 9:44 pm

Witam,

Miejsce jest totalną porażką. Byłem tam w niedzielę. Pierwszy raz w życiu po zamówieniu jedzenia, po godzinie czekania i uzyskaniu informacji że zamówionej przez moje dzieci zupy pomidorowej nie ma jednak, wyszedłem płacąc tylko za colę.
Właściciel jest burakiem, nie raczył porozmawiać ze mną mimo że grzecznie o to prosiłem.
Przy sąsiednich stolikach były podobne awantury o spóźnione jedzenie, pomyłki w zamówieniach itd.

NIE POLECAM !!!

Myślę że wkrótce tej knajpy tam nie będzie, w dzisiejszych czasach tak traktować klientów się nie da.
jerry k
 
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 24, 2010 9:29 pm

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: Jacenty » pn maja 24, 2010 9:52 pm

Może warto zrobić forumowy nalot?
:lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: Kucyk » pn maja 24, 2010 9:53 pm

jerry k pisze:Właściciel jest burakiem


Może zatem chociaż barszcz będą mieli. Dajmy szansę...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: stentonik » pn maja 24, 2010 10:35 pm

To kiedy? Ten tydzień mam luźniejszy...:) Karkówkę bym sieknął z grilla :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: Jacenty » pn maja 24, 2010 10:43 pm

Mi pasuje pod warunem, że w robocie mi nie zrobią kołchozu znowu.

Zgadamy się na privie co by się kurde nie przygotowali na nasze najście.
Nie znają dnia ani godziny :piwko:

Mają tam %?
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: WielkiGęgacz » pt cze 04, 2010 10:05 pm

Nie polecam nikomu tego nieszczęsnego przybytku, nazwanie go "Restauracją" to potężne nadużycie. Miejsce to pretenduje co najwyżej do przyzwoitego baru mlecznego lub przydrożnej jadłodajni.
Choć nie powiem, miejsce, wygląd zewnętrzy i wewnętrzy zrobiły na mnie mile wrażenie (może dlatego, że po beznadziejnych ulotkach widzianych na mieście spodziewałem się czegoś brzydszego)

Niestety po pierwszym zauroczeniu czar prysł. Już pierwsze zerknięcie w kartę dań nie zapowiadało niczego dobrego (nie będę rozwodził się tutaj o poprawności ułożenia menu - napisano o tym już niejedną książkę - , ale Beef Stroganoff w zakładce z zupami nie świadczył o lotności właścicieli w/w kwestii). Nie zrażając się kartą dań postanowiłem iść na całość po zapoznani się z ofertą wybór padł na dumnie brzmiącego Kotleta schabowego po królewsku z ziemniakami gotowanymi i buraczkami zasmażanymi do tego sok z czarnej porzeczki, a na deser klasyczna szarlotka na ciepło z lodami i bitą śmietaną. Zestaw może i niezbyt wysublimowany ale i knajpa nie wyglądała na taką co by specjalnością jej Chateaubriand było.

Zamówienie przyjęła nijaka Pani, nie mająca nic wspólnego ( z ubioru ni z zachowania) z kelnerką - no ale nie o panią tu chodzi, ....
Po około 10 minutach ku mojemu zaskoczeniu wcześniej wspomniana pani z uśmiechem na ustach wręczyła mi szklankę z "gazowanym sokiem z czarnej porzeczki - inaczej colą, - ale nic - mówię, zaciskam zęby i czekam...... dalej,....... minęło kolejne 30 minut (razem mamy już 40) po których otrzymałem w/w "dumnego schabowego" Jakież było moje zaskoczenie i zdumienie gdy na talerzu zobaczyłem wielkiego jak dłoń mojej filigranowej siostry kotlecika schabowego przystrojonego plasterkiem cytryny i 1/4 kostki masła tudzież margaryny (...?...) , ziemniaki z wody natomiast przyjęły formę frytek, a buraczki zasmażane zzieleniały pod wpływem temperatury i wyglądem przypominały wczorajszą kapustę pekińską polaną octem i musztardą "taki niby winegret) Jako, ze kłótliwy nie jestem zatkałem paszcze tym jadłem i w ciszy ciamkałem co mi dali. Po mało przyjemnej konsumpcji zimnego kotleta z zimnym serem w środku. Przyszedł czas na deser.
Oczywiście i tutaj knajpa "nie" zawiodła bo zamiast lodów był talerz, zamiast ciepłego było zimnie, a zamiast bitej śmietany .... nic nie było. Po wcześniejszych niespodziankach uwierzcie, że nie zdziwiłbym jak by mi dali murzynka zamiast szarlotki.

Podsumowując, knajpa jest mniej przewidywalna niż lotto, kelnera ni kelnerki tam nie znajdziecie, obsługa na krytycznym poziomie (a w zasadzie brak obsługi - o aparycji nie wspomnę) Czas oczekiwania TRAGICZNY - żarcia 15min czekania 60min. żARCIE POD£E - zimnie i niezgodne z zamówieniem. O kwocie do zapłacenia nie wspomnę bo połowa jej to było by i tak za wiele.
To i wiele innych niuansów CA£KOWICIE dyskwalifikuje tą jadło dajnie z miejsc do których IMHO warto zaglądać.

Na koniec zagadka:
Kto wie na jakiego wała dają oni cytrynę i masło, na panierowanego kotleta schabowego?

Ja nie mam zielonego pojęcia....
Awatar użytkownika
WielkiGęgacz
 
Posty: 414
Rejestracja: wt lis 03, 2009 4:56 pm
Lokalizacja: ...:::z Bloków:::...

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: Martin » wt cze 29, 2010 1:32 pm

Obrazek

2 lipca 2010 roku koncert zespołu OVERDRIVE

Więcej informacji o zespole: http://www.overdrivecoverband.pl
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: Jacenty » wt cze 29, 2010 3:55 pm

Idzie ktoś z forum?
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: teqilaa » wt cze 29, 2010 4:02 pm

jak sobie tak czytam to klimat prawie jak z Bareji! :mrgreen: chyba sie tam wybiorę :twisted:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: Mariusz » wt cze 29, 2010 9:12 pm

2 lipca 2010 roku koncert zespołu OVERDRIVE

Czy White Tiger zmienił nazwę zespołu na Overdrive, bo widzę w ich składzie te same osoby?
Awatar użytkownika
Mariusz
 
Posty: 310
Rejestracja: wt gru 01, 2009 6:39 pm
Lokalizacja: Józefosław

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: ola » wt cze 29, 2010 9:54 pm

Idzie ktoś z forum?



no idzie ktoś ??
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron