Restauracja POD ORZECHEM

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: Martin » śr cze 30, 2010 9:02 am

ola pisze:
Jacenty pisze:Idzie ktoś z forum?

no idzie ktoś ??

Chyba idę..., ale to nie jest jeszcze na 100% Na koncert zespołu OVERDRIVE, bardziej nastawiałem się do Zawrotnicy na 10 lipca http://zawrotnica.pl/restauracja/archives/223 ale mam w planach wyjazd, więc chyba pójdę do restauracji POD ORZECHEM, żeby przy okazji przetestować lokal. A kto z Was idzie?


Mariusz pisze:Czy White Tiger zmienił nazwę zespołu na Overdrive, bo widzę w ich składzie te same osoby?

White Tiger nadal istnieje www.white-tiger.pl i promuje przede wszystkim swoje utwory, a Overdrive to typowy zespół coverowy www.overdrivecoverband.pl i jest w nim o 2 osoby mniej ze składu White Tiger. Idź na koncert zespołu OVERDRIVE i sam sprawdź... :)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: Martin » pt lip 02, 2010 10:09 am

Idzie ktoś z forum na dzisiejszy koncert zespołu OVERDRIVE?
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: AgatkaL » pt lip 02, 2010 10:42 am

Martin pisze:Idzie ktoś z forum na dzisiejszy koncert zespołu OVERDRIVE?


Przybywajcie licznie, to sprawdzimy możliwości tej knajpy ;) :P

Wcześniej podany nr do rezerwacji stolików był błędny, dlatego podaję nowy - już prawidłowy: 502-281-578.
Awatar użytkownika
AgatkaL
 
Posty: 148
Rejestracja: czw paź 29, 2009 11:27 am
Lokalizacja: Konstancin/Piaseczno

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: Martin » sob lip 03, 2010 8:44 am

...ja tam byłem, piwo i wódkę piłem, oraz dobrze bawiłem się przy muzyce Overdrive. Osoby, które nie były w piątek, mogą wybrać się na ich koncert również dzisiaj: 3 lipca 2010 (sobota) godz. 20.00 - Restauracja "Pod orzechem" przy ul. Elizy Orzeszkowej 13, Piaseczno.

:taniec2: :pogo:


Obrazek

Teraz kilka słów o restauracji "Pod orzechem". Słyszałem opinie, że od strony ulicy nie przyciąga / nie zachęca (sami oceńcie - zdjęcie powyżej). Według mnie wystrój w środku jest całkiem inny i każdy znajdzie tam dla siebie swój kąt. W budynku jest wystrój typowej restauracji, natomiast na zewnątrz są parasole i wygodne krzesła lub wielkie drewniane ławy. W związku z tym, że koncert był w późnych godzinach wieczornych, to nie wziąłem do przetestowania dania obiadowego, a jedynie skusiłem się na pierogi z kapustą i grzybami i okrasiłem to zimnym piwem. Pierogi otrzymałem takie jakie lubię (podsmażone na różowo) i w smaku również mi podpasywały. Na deser zostałem poczęstowany kawałkiem szarlotki z lodem (dzięki Sylwia) - pycha! Obsługa również bardzo miła. Podsumowując: to co wczoraj zjadłem - smakowało, oraz dobrze bawiłem się na parkiecie (do tych co byli - dzięki za super towarzystwo i zabawę). Chętnie wybiorę się do nich raz jeszcze, jednak w ciągu dnia, aby spróbować coś z dań obiadowych. :)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: Jacenty » sob lip 03, 2010 9:17 am

W skali 0-10 daję...8.

Wystrój bardzo fajny.
Na jedzenie podobnie jak Martin wybiorę się innym razem.

Pozdrawiam forumowo i dziękuję za wspólną zabawę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: Jacenty » pt lip 23, 2010 6:30 pm

Jak tam koncerty na żywo?
Odbywają się?
Kto gra?
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Restauracja POD ORZECHEM

Postautor: Martin » pt lip 23, 2010 7:10 pm

Jacenty pisze:Jak tam koncerty na żywo?
Odbywają się?
Kto gra?

Mają swoją stronę internetową: http://www.pod-orzechem.pl, ale na razie świeci pustkami i nie informują o koncertach.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Koncerty zespołu Overdrive w Restauracji Pod Orzechem

Postautor: Martin » wt sie 03, 2010 10:20 am

Obrazek

6 i 7 sierpnia 2010 roku koncert zespołu Overdrive
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » pt sie 06, 2010 8:58 am

Namówiłem paru znajomych z Warszawy na koncercik Overdrive. Będziemy większą grupą. Do zobaczenia.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Restauracja Pod Orzechem

Postautor: Martin » pt sie 06, 2010 1:15 pm

Grzesiek, w między czasie dowiedziałem się, że koncert tego zespołu jest pod znakiem zapytania. Napisałem do Witka z tego zespołu, żeby potwierdził mi dokładnie, czy odbędzie się ich koncert? Może będzie jakiś inny zespół w zastępstwie, jednak na razie nie mam takich informacji. Próbowałem dodzwonić się pod numery podane na stronie lokalu http://www.pod-orzechem.pl jednak nikt nie odbiera. Jeżeli wybierasz się tam, z większą grupą znajomych, to lepiej potwierdź weekendowe koncerty w lokalu.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » pt sie 06, 2010 2:05 pm

No to szkoda, że na dzień przed imprezą nikt nie odwołał koncertu na podobno najbardziej rzetelnym forum mieszkańców. Na portalach społecznościowych nie od wczoraj wiadomo, że koncertu nie będzie. Brak info dla fanów to brak szacunku dla nich.
Martin dzięki za informację, ja nie będę czekał czy się zdecydują grac czy nie tylko jadę zdobywać Warszawę.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: witoldsl » pt sie 06, 2010 2:49 pm

Witam wszystkich,
bardzo przepraszam w imieniu "Overdrive", ale rzeczywiście nie zagramy "Pod orzechem"
Nie odwołałem tutaj wcześniej koncertu, bo i nie wiedziałem o tym wątku.
Nie mogę zaprosić Was też na razie na żaden inny koncert, gdyż Overdrive jako taki zakończył działalność.


Wkrótce poinformuję o nowych planach koncertowych mojego nowego projektu "the Overdrive"
Na razie poszukuję basisty, więc jeśli ktokolwiek zna człowieka chętnego do gry rock-coverowej i "obsługującego" gitarę basową, to proszę o info lub odeślijcie go na stronę bandu: www.theoverdrive.pl

pozdrawiam muzycznie
Witek ślendakowski
gitarzysta "the Overdrive"
Witek ślendakowski
---

Sklep muzyczny Gitara No.1 Piaseczno
White Tiger - rock-pop band www.White-Tiger.pl
Gitara moja pasja, którą zarażam - zapraszam www.gitara-lekcje.pl
...zarażam też tu: www.YouTube.com/witoldsl
Awatar użytkownika
witoldsl
 
Posty: 13
Rejestracja: pt lis 13, 2009 1:56 am
Lokalizacja: Stara Iwiczna

Postautor: Tomaszki » czw wrz 23, 2010 3:53 pm

A ja tam oststnio bywam często. Z tego co wiem zmienił się właściciel gdyż poprzedni nie potrafił nawet piwa nalać. Restauracja zmienia też nazwe- w celu nie kojarzenia z poprzednim właścicielem i teraz będzie to Karczma u Agnieszki. Obsługa brdzo grzeczna i profesjonalna. Jadłem tam rybkę i powiem szczeże - wróciły wspomnienia wakacyjnych smażalni nad Bałtykiem. Nie ma wielkiego tłoku - no raz byłem w niedziele z żoną i był tłok ale kelner uwijał się raz dwa. w ramach oczekiwania na posilek zostaliśmy poczęstowani smalcem i ogórkami. Jedzenie smaczne ale jak dla nas za duże porcje. Jeden mankament nie było alkoholu, ale kelner obiecał e będzie za tydzień ( coś tam z koncesją w gminie ). Reasumując knajpka w dobrym miejscu nie za daleko dojazd super. Jedzenie i inne w stosunku do ceny trafione ! Dzięki i do zobaczenia !

P.S. w celu uniknięcia kąśliwych uwag zaznczam że wpisu dokonuje po rozmowie z barmanem który mówił że na tutejszym forum resturacja ma złe opinie, które to wg. mnie na dzień dzisiejszy powinny zostac pusczone w niepamięć. a każdy zadowlony klinet który wie o tym forum powinien pisać opinie :)
Tomaszki
 
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 23, 2010 3:35 pm

Postautor: Spartacus 999 » czw wrz 23, 2010 7:40 pm

To trzeba założyć wątek nowy a ten zamknąć. Prawda Adminie?
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: stentonik » czw wrz 23, 2010 9:05 pm

Literówki i orty to [cenzura]. Ale zeby zdania z małej litry zaczynać, to już dawno moje piękne oczy nie widziały :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Poprzednia

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

cron