"Zielona Budka" przy Rossmanie. Naciągają.

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

"Zielona Budka" przy Rossmanie. Naciągają.

Postautor: stentonik » pt mar 26, 2010 2:04 pm

Ostrzegam przed "ciepłymi pączkami" w tym lokalu. Właśnie dałem się zrobić w trąbę jak przedszkolak i skuszony karteczką "ciepłe pączki" zamówiłem sobie 3 sztuki na wynos. Najpierw zapytałem ekspedientkę, czy te pączki naprawdę są ciepłe i mięciutkie bo coś mi się wierzyć nie chciało, że non stop mają ciepłe pączuszki a tak w ogóle to na witrynie stały pączki nie wyglądające ani na ciepłe ani na świeże, stąd moja troska :)... Pani odpowiedziała, że dostanę ciepłe i pachnące i zaraz mi przyniesie.

Ale najpierw prosi o 4, 5. Ok, zapłaciłem, ślinka mi cieknie bo spodziewałem sie ciepłych pączków dopiero co upieczonych lub przywiezionych z cukierni... i co widzę. Pani bierze z witrynki 3 pączki o których wspomniałem przed chwilą i chowa się z nimi za drzwiami. Kiedy usłyszałem znajomy trzask zamykanych drzwiczek mikrofalówki, wiedziałem, że znów nie jest dobrze. Na ucieczkę znów było za późno, gdyż zapłaciłem...W mojej głowie kołatało się "przecież chciałeś cymbale ciepłe i miękkie pączki, to dostaniesz, więc co teraz panikujesz"...

Tak minęła minuta, może dwie, te pączki nie przygrzewały sie tylko już chyba gotowały. Pani jakby przeczuwając, że mogę ją zabić, nie wychodziła zza drzwi czekając aż pączki dojdą do stanu przedwybuchowego i po dobrych dwóch minutach wydobyła parujące jak Kucykowa Lokomotywa pączki. Nie reklamowałem, gdyż mam szacunek dla dobrze zrobionej roboty, w tym przypadku ta robota to skuteczne naciągnięcie klienta i zrobienia z niego kretyna. Mogę miec pretensje sam do siebie, a Was ostrzec przed ciepłymi pączkami.

Ps, minęła godzina a pączki jeszcze ciepłe w środku, jakby ktoś jednak reflektował.

G.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: stentonik » pt mar 26, 2010 4:19 pm

Marmolada jeszcze ciepła :mrgreen:
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Schiza » pt mar 26, 2010 5:43 pm

a smaczne chociaż były??
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » pt mar 26, 2010 6:59 pm

Ohydne. Po wystygnięciu zrobiła sie z ciasta kluska. Może gdyby były delikatnie podgrzane to dałoby się zjeść...
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Leelooo » pt mar 26, 2010 7:27 pm

heheheheheh byłam tam dzisiaj i zastnawiałam sie nad pączkiem :)
Na szczęście pozostałam przy lodach :)
Pozdrawiam Marzena


Obrazek
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: looky » pt mar 26, 2010 8:17 pm

MISTRZU :!: :!:

Nie mogłem siostrze przeczytać do końca bo śmiech mnie trzymał... i ta marmolada :lezacysmieszek:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

"Zielona Budka" przy Rossmanie

Postautor: Kacha » pt mar 26, 2010 8:21 pm

Ciekawy mają sposób na ciepłe pączki w tej Zielonej Budce.
Ja na pewno po tym ostrzeżeniu nie dam się nabrać.
Awatar użytkownika
Kacha
 
Posty: 666
Rejestracja: pt lis 20, 2009 1:26 pm
Lokalizacja: okolice stolicy

Postautor: gucio » sob mar 27, 2010 11:21 am

stentonik pisze:Ostrzegam przed "ciepłymi pączkami" w tym lokalu

świetne 10/10 a szczególnie ta
stentonik pisze:Marmolada jeszcze ciepła

Jeśli czas i przede wszystkim finanse pozwolą marzą mi się twoje recenzje szerszego zestawu knajp w okolicy.Józefosław (nowa Osada Józefa,
Trattoria numero uno ),Konstancin całe zagłębie (Staroświecka,Sushi w Starej Papierni,Różana,Gosciniec Kolomyja,Pierogarnia Tygiel) a po drodze (podobno już splajtowała) U kucharzy /d.Acapulco pana Geslera.Wiem że to ławo narażać cudzy żołądek ale cóż taki los recenzenta kulinarnego 8)
gucio
 
Posty: 71
Rejestracja: czw sty 28, 2010 8:56 pm

Postautor: teqilaa » czw kwie 01, 2010 11:05 am

stentonik pisze:Ok, zapłaciłem, ślinka mi cieknie bo spodziewałem sie ciepłych pączków dopiero co upieczonych lub przywiezionych z cukierni...


Stenciu chyba Cie wiosna zamroczyła ;) to tak jk oczekiwac że w kartonie z napisem "mleko prosto od krowy" bedzie ... mleko prosto od krowy! :mrgreen:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » czw kwie 01, 2010 4:10 pm

Coś o zielonej budce.

Poszło czterech żydów na lody. Jeden dostał dwie kulki, drugi z automatu, trzeci magnum a czwarty z zielonej budki...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: £ukaszG. » ndz kwie 11, 2010 7:23 pm

ciepłe pączki widuję tylko w piekarni na dworcowej :P ale tylko raniutko. zresztą przy okazji polecam bo nie tylko pączki mają pyszne. obsługa tylko jakby z PRLu.
Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych
20 towarzystw w jendym miejscu - pełna oferta i porównanie w ciągu 2 minut.

Ubezpieczenia:
- komunikacyjne
- majątkowe
- turystyczne

Piaseczno ul. Kilińskiego 41C Tel. 22 750 42 01, e-mail: piaseczno@cuk.pl
Awatar użytkownika
£ukaszG.
 
Posty: 42
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: iwa » pt maja 07, 2010 8:40 am

£ukaszG. pisze:ciepłe pączki widuję tylko w piekarni na dworcowe

ja widuję i też zajadam ciepłe pączki w piekarni na ul. Sierakowskiego
iwa
 
Posty: 7
Rejestracja: pt maja 07, 2010 8:22 am
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości