Pizzeria Biesiadowo Piaseczno

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Pizzeria Biesiadowo Piaseczno

Postautor: Jacenty » wt mar 02, 2010 9:54 pm

Kacha pisze:Ciekawe czy cali wyszli z pizzerii? Smile


stentonik pisze:Już po 21-szej. Obawiam sie najgorszego...


Jak w "Truman show".
Całe Piaseczno na nas patrzyło :mrgreen:

Zapomniałbym dodać jeszcze ważną rzecz.

Mają kącik dla dzieci z kredkami :P
Dodatkowy plus za to :good:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Pizzeria Biesiadowo Piaseczno

Postautor: Kucyk » wt mar 02, 2010 10:04 pm

No, ogarnęli się, ale trzeba im było pomóc.

Pierwsza zrobiła to Koramina swoim postem, potem zaś...

Wybuch 300g TNT skutecznie otworzył nam drzwi pizzerii Biesiadowo. Pierwszy do wnętrza wbiegł Jacenty rzucając jednocześnie dwa granaty za bar. Gdy opadły na podłogę kawałki talerzy wbiegł Looky częstując z laczka czołgającego się do wyjścia szefa ochrony. Tuż za nim wbiegł Kucyk, który przeciągnął z pepeszki po tandetnych dechach zdobiących ściany. W tym czasie Tutomasz z bejzbolem patrzył jak Nataszka sprawnie wtłacza łeb kucharza do rozgrzanego pieca. Na sam koniec wkroczył Martin ze swym głośnym: Dawać mi tu, madafaki jedne, placki bo poznacie że ja jestem admin forum Piaseczno kiedy wywrę na was swoją zemstę. Dalej już było jak w opisach powyżej.

Reszta, w tym [you], patrzyła w osłupieniu na natychmiast postępująca poprawę żywienia w pizzerii Biesiadowo.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Koramina » wt mar 02, 2010 10:15 pm

Jak miło;]

Niestety ja byłam w tym czasie w domku rozkoszując się własnoręcznie zrobionym posiłkiem. A skoro ekipa się oganęła, nie trzeba czekać godziny na pizzę to bardzo dobrze, przyjemniej dla nowych klientów.

Ale najwyraźniej w niedzielę zwidy miałam i dziury w pamięci , ale co ja tam mogę wiedzieć;)
So tell me when you hear my heart stop,
You’re the only who knows
Tell me when you hear my silence
There’s a possibility
I wouldn’t know
Koramina
 
Posty: 313
Rejestracja: pt sie 28, 2009 9:26 am

Pizzeria Biesiadowo Piaseczno

Postautor: Martin » wt mar 02, 2010 10:19 pm

Kucyk, rewelacyjny komentarz! :lol:


Na początek: DZIęKI WAM ZA SPOTKANIE, przy dwóch mega wielkich plackach pizzy i 2l pepsi. ;)
Wielkość dużej pizzy (57 cm) naprawdę robi wrażenie. Po sugestii miłej Pani z obsługi, wzięliśmy pizzę:


WID£Y NA PLECY (ser, sos, szynka, bekon, salami, kabanos, cebula, mozzarella)

Obrazek

oraz

4 PORY ROKU (podzielona na 4 części z różnymi składnikami: sos, ser, oscypek, żurawina, bekon, pomidor, szybka, pieczarki, groszek, kukurydza, ananas, kurczak)

Obrazek


Pizza WID£Y NA PLECY, bardzo mi smakowała, bo uwielbiam pizze z dużą ilością różnego mięsa/wędlin/kiełbas itp. Następnie na warsztat wzięliśmy 4 PORY ROKU i tutaj przypadł mi kawałek: kurczak, kukurydza, ananas oraz drugi kawałek bekon z pomidorem. Muszę przyznać, że ledwo dałem radę... Z tych dwóch kawałków drugiej pizzy, bardziej smakował mi kawałek ze składnikami: kukurydza, ananas, kurczak. Nie podpasował mi smak sosu czosnkowego i jeżeli będę tam następnym razem, to zjem ze smakiem pizzę, ale na pewno bez sosu. Ocenia lokalu, obsługi oraz przede wszystkim ogromnej pizzy na 4 w skali 5 stopniowej. Cena do wielkości i smaku jest OK. Warto wybrać się tam ze znajomymi lub całą rodziną, bo można się najeść... Podobnie jak £ukasz, odwiedzę ich jeszcze, chociażby po to, żeby spróbować 70 cm zapiekankę. ;)


Obrazek
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » wt mar 02, 2010 11:08 pm

No to jutro czas na zapiekanki.Ale mimo wszystko poczekam na info od Was do rana jak samopoczucie. Okaże się czy ta pizza 4 PORY ROKU to nie słynna EGIPSKIE NOCE. Nie chcę straszyć, ale pizza - ulica Pawia. To nie może być przypadek ;)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Pizzeria Biesiadowo w Piasecznie

Postautor: AgatkaL » śr mar 03, 2010 12:09 am

Martin...o żesz kurde !!! kaliber imponujący. Wybiorę się na pewno przetestować własne kubki smakowe na tym wynalazku :)
Awatar użytkownika
AgatkaL
 
Posty: 148
Rejestracja: czw paź 29, 2009 11:27 am
Lokalizacja: Konstancin/Piaseczno

Postautor: Kucyk » śr mar 03, 2010 8:31 am

Ci co żyją - kolejno odlicz!

Dla mnie noc była koszmarem, ale to nie ze względu na jakość surowców użytych do produkcji placka (wszak dopiero kilka dni od otwarcia minęło Obrazek) ale z powodu, że jednak dużo za dużo zjadłem. Cóż, tak to jest gdy pizza jest smaczna i jest jej potężna ilość.

Polecam (jak na razie).
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: kornelia » śr mar 03, 2010 9:02 am

Bardzo sie ciesze ze jednak Biesiadowo nie takie straszne. Mam do nich bliziutko wiec mam nadzieje wpadac czesto, tym bardziej ze i kacik dla dzieci jest. Super.
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Pizzeria Biesiadowo w Piasecznie

Postautor: Ivona » śr mar 03, 2010 9:05 am

Wielkość pizzy robi wrażenie i w domu tak wielkiej nie dam rady zrobić, więc może jednak, któregoś dnia wybiorę się do nich, skoro jesteście po niej cali i zdrowi. ;)
Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Pizzeria Biesiadowo

Postautor: Artur N. » śr mar 03, 2010 5:22 pm

Ogromna pizza. :good:
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Pizzeria Biesiadowo

Postautor: Kacha » śr mar 03, 2010 5:35 pm

Testerzy przeżyli, więc nie jest tak źle w nowej pizzerii, jak wydawało się na początku. :)
Awatar użytkownika
Kacha
 
Posty: 666
Rejestracja: pt lis 20, 2009 1:26 pm
Lokalizacja: okolice stolicy

Postautor: Kucyk » śr mar 03, 2010 7:04 pm

Tylko czy za miesiąc będzie dalej co chwalić?
Czy Biesiadowo nie skończy tak, jak DaGrasso - dziadostwem i kiepskimi składnikami?
To czas pokaże...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Nataszka » śr mar 03, 2010 8:34 pm

Ja też żyję,melduję się :) Zjadłam tylko dwa kawałki a najadłam się niesamowicie. Podoba mi się wystrój,najlepsze są guziki w łazience, więc jak komuś urwie się w spodniach to może podkraść :D Wystrój jak najbardziej na plus, jedzenie i obsługa również, na pizzę czekaliśmy góra 15 minut.
Teraz czekać tylko na koncesje i heja :)
Na pewno tam wrócę i zabiorę tam znajomych :good:
"W życiu piękne są tylko chwile"
Awatar użytkownika
Nataszka
 
Posty: 173
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 2:20 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Schiza » śr mar 03, 2010 9:29 pm

Kucyk pisze:Wybuch 300g TNT skutecznie otworzył nam drzwi pizzerii Biesiadowo. Pierwszy do wnętrza wbiegł Jacenty rzucając jednocześnie dwa granaty za bar. Gdy opadły na podłogę kawałki talerzy wbiegł Looky częstując z laczka czołgającego się do wyjścia szefa ochrony. Tuż za nim wbiegł Kucyk, który przeciągnął z pepeszki po tandetnych dechach zdobiących ściany. W tym czasie Tutomasz z bejzbolem patrzył jak Nataszka sprawnie wtłacza łeb kucharza do rozgrzanego pieca. Na sam koniec wkroczył Martin ze swym głośnym: Dawać mi tu, madafaki jedne, placki bo poznacie że ja jestem admin forum Piaseczno kiedy wywrę na was swoją zemstę. Dalej już było jak w opisach powyżej.

Hahaha Piękny opis!! Tom mi trochę inaczej to zobrazował ... no ale najważniejsze, że się najedli :D
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Pizzeria Biesiadowo

Postautor: Martin » czw mar 04, 2010 8:12 am

Kucyk pisze:Ci co żyją - kolejno odlicz!

Jestem ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron