Pizzeria Biesiadowo Piaseczno

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: AEW » wt kwie 06, 2010 11:37 pm

Chwalenie Biesiadowa piaseczyńskiego to przedwczesny entuzjazm.
Pochorowałam się po ich pizzy, a naleśnik, który podano mi następnym razem (druga szansa) miał kilka długich, rudych, kręconych włosów (kelnerka?). Nie wiem, jak inni, ale ja nie polecam i już tam nie zawitam.
- ok, zatem odwołuję.
Ostatnio zmieniony śr kwie 07, 2010 11:51 am przez AEW, łącznie zmieniany 1 raz
AEW
 
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 06, 2010 11:30 pm

Postautor: AsgAarD_xxx » śr kwie 07, 2010 7:01 am

AEW pisze:Chwalenie Biesiadowa piaseczyńskiego to przedwczesny entuzjazm.
Pochorowałam się po ich pizzy, a naleśnik, który podano mi następnym razem (druga szansa) miał kilka długich, rudych, kręconych włosów (kelnerka?). Nie wiem, jak inni, ale ja nie polecam i już tam nie zawitam.


Nie zebym sie czepial, ale forumowicze raczej wyjatkowo ostroznie podchodza do wpisow ludzi, ktorzy zarejestrowali sie na forum i - zanim zdazyli sie przedstawic - w pierwszym poscie objezdzaja jakis lokal czy restauracje.
Wyglada to jak typowe, w dodatku dziecinne, kopanie dolkow pod konkurencja...

Dobry lokal obroni sie dlatego, ze jest dobry, a nie dlatego, ze ktos (zapewne z nim zwiazany) obrzydzi na forum lokale konkurencji...
Ostatnio zmieniony śr kwie 07, 2010 4:55 pm przez AsgAarD_xxx, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Mariusz » śr kwie 07, 2010 8:39 am

AEW mało wiarygodnie brzmi opinia osoby, która ma tylko jednego posta na swoim koncie. :( Muszę zgodzić się z tym co napisał AsgAarD_xxx
Awatar użytkownika
Mariusz
 
Posty: 310
Rejestracja: wt gru 01, 2009 6:39 pm
Lokalizacja: Józefosław

Postautor: weronika » śr kwie 07, 2010 9:15 am

Byłam w Biesiadowie ze znajomymi i pizza bardzo mi smakowała.
Polecam pizzę "SO£TYSOWA", na której było dużo ciągnącego się sera. :good:
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » śr kwie 07, 2010 6:15 pm

AEW, pozwól, że udzielę kilku wskazówek.

Jeśli chcesz obrzydzić komuś coś musisz być bardziej dosadna aby tekst przemawiał do czytającego w sposób taki, że po przeczytaniu jego już nic nie będzie takie jak wcześniej. Oto przykład jak powinien wyglądać Twój post:

Chwalenie Biesiadowa piaseczyńskiego to przedwczesny entuzjazm.
Wybrałam się tam z moją najlepszą kumpelą. Ciemne, zadymione wnętrze przeraziło nas. Zanim się spostrzegłyśmy ciężkie, okute drzwi zatrzasnęły się za nami złowrogo. Kątem oka dostrzegłam, że nie ma w nich od wewnątrz klamki, zaś na środku wisiała brudna tektura na której ktoś krzywymi kulfonami napisał "Witamy w krainie gdzie obcy ginie". W środku panował potworny smród dymu z najtańszego tytoniu przemieszanego z potem, moczem i wymiocinami. Przy zbitych z nieheblowanych dech stołach ustawionych na stertach pustaków zebrała się największa szumowina Piaseczna. W kątach widać było skulone sylwetki śpiących meneli. Zapanowała cisza. Miejscowi przerwali przy stołach grę w karty i przypatrywali się nam. Ciszę przerwała pijana dziewczyna w zaawansowanej ciąży mająca może 13 lat, która głośno wymiotowała. Tuż obok niej w koszyku skradzionym chyba ze sklepu krzyczało niemowlę zawinięte w brudne szmaty. Sparaliżowane strachem zajęłyśmy pierwszy wolny stolik obok którego spał zasikany menel. Z obrzydzeniem odsunęłam pustą butelkę po denaturacie, słoik po musztardzie z resztką fioletowej cieczy i przepełnioną popielniczkę. Widziałam jak żółta stróżka moczu sącząca się ze spodni pijaka zmierza w stronę moich nóg,jednak strach nie pozwalał mi zrobić żadnego ruchu. Po kilku minutach postacie siedzące przy stołach powróciły do gry zatłuszczonymi kartami. Z rąk do rąk oprócz kart przekazywano słoiki z mętnym bimbrem z których gracze pociągali łyk i oddawali następnemu kompanowi. Podeszła do nas spocona kelnerka. Ubrana jak dziwka kobieta mająca może z 18lat, jednak wyglądająca na 45. Uśmiechnęła się do nas nieszczerze sczerniałymi resztkami zębów i zapytała co zamawiamy... itd.

Potem dajesz opis jak z kuchni buchał smród padliny, kucharza z zakrwawionym tasakiem, zamiast pizzy breja z kawałkami psiej skóry z sierścią, zamiast Sprajta jakiś mętny, żółty, śmierdzący bimber, potem, jak dwóch żuli się do was dosiadło i jeden śliniąc się macał koleżankę. Drugi, któremu z ust cuchnęło przetrawioną wódką i makrelą wędzoną, składał Ci propozycje, o rachunku na 500zł jaki dostałyście, a gdy próbowałaś protestować kelnerka przytknęła Ci do policzka żyletkę, i tam jeszcze kilka takich akcji. I po tym kończysz:
Nie wiem, jak inni, ale ja nie polecam i już tam nie zawitam.

Tak się pisze recenzje!
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: stentonik » śr kwie 07, 2010 6:23 pm

Hahahahahaha :good:

No a mnie się Panorama i Maskotka przypomniała :piwko: :kot:
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: zemfiroczka » śr kwie 07, 2010 6:39 pm

Kucyk pisze:I po tym kończysz:
Nie wiem, jak inni, ale ja nie polecam i już tam nie zawitam.

Tak się pisze recenzje!



Błahaha! :mrgreen: To ile takich miejscówek już zaliczyłeś? ;)
"nie wyciągaj mi tu środkowego palca
nawet nie znasz mnie,
a może i znasz, ale nie do końca(...)
co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa
bez czy w pasach bezpieczeństwa "
Awatar użytkownika
zemfiroczka
 
Posty: 1539
Rejestracja: wt kwie 07, 2009 1:15 am

Postautor: Artur N. » śr kwie 07, 2010 7:41 pm

Kucyk, rewelacyjna recenzja! :good:
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: 4bery » czw kwie 08, 2010 2:12 pm

Co prawda tez mam mało postów na koncie ale parę słów napiszę. A co tam ... Byliśmy ostatnio z rodzinką. Wzieliśmy 2 pizze: małą + srednią.
Obiektywnie:
- szybka obsługa, krótko czekaliśmy na pizze; kelnerka taka "swojska babka" w pozytywnym sensie, operatywna i umiałą doradzić
- nie zwróciłem uwagi czy w menu są różne grubości ciasta ale nikt nas też nie pytał i mała była ultra gruba a średnia raczej cienka; wyglądało jakby na obydwie wzieli tą samą ilość ciasta :lol:
- średnia miała być pół na pół - czyli jak dla mnie dwie różne połówki a podali wymieszane składniki z dwóch różnych pizz rozrzucone po całej :roll: - normalnie byśmy zaczekali na wymianę ale głód zwyciężył... dało sie zjeść :lol: a serio - totalnie nie rozumiem jaki był zamysł kucharza :twisted:
Subiektywnie:
- niezłe ciasto, dobry stosunek ceny do ilości; dla mnie mniej więcej taki sam poziom jak inne sieciówy; czasem można zjeść
- lokal - totalnie bez klimatu; dobry żeby wpaść i zjeść bo na biesiadowanie to już nie bardzo; już w "esencji" było tak sobie (ale przynajmniej mieli jakiś pomysł) a tu przybili pare dech i ma być przytulnie.. jak dla mnie wzorem w tanich sieciówach jak chodzi o wystrój to jest "sphinx" - czy się podoba to inna sprawa ale jest i pomysł i wykonanie identyfikujące sieć
- i uwaga - nie można płacić kartą - duży minus
- mimo że palę - doceniam że tylko dla niepalących bo nie mają jak oddzielić

Ogólnie to jest tak średnio; można się najeść i tyle.... bez rewelacji ale i bez tragedii a gdyby poprawili parę rzeczy to byłoby naprawdę OK. Ale od razu mówię, że na moją opinię wpłyneła ta wpadka z pizzą pół na pół i wymieszaniem składników....
Awatar użytkownika
4bery
 
Posty: 36
Rejestracja: wt mar 09, 2010 12:20 pm
Lokalizacja: P-no

Postautor: Jacenty » czw kwie 08, 2010 5:10 pm

I to jest opinia wiarygodna :P

Tydzień temu chcieliśmy do fabryki zamówić na obiad coś z Biesiadowa,ale dostawę mieli wtedy dopiero od godziny 17.
Czy tak jest zawsze czy tylko tego dnia tak nam się trafiło?
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Kucyk » czw kwie 08, 2010 6:26 pm

4bery pisze:wzorem w tanich sieciówach jak chodzi o wystrój to jest "sphinx"


No, to jest trochę tak jakby porównywać 15-letniego malucha do 6-letniego seicento. Niby to samo, a jednak...

W Biesiadowie można się najeść się do oporu za niespełna 11zł. W Sphinksie za doznanie nażarcia się jak Obrazek trzeba dać 25 zeta.
Nie oczekujmy Windsoru w Biesiadowie. To jest fast food i takim należy go odbierać.
Natomiast coś mi się czuję, że jednak dużą zasługą konstruktywnej krytyki płynącej z forum PP może być okresowe stawianie do pionu Biesiadowa. I to z pożytkiem dla wszystkich...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: weronika » czw kwie 08, 2010 6:41 pm

4bery, byłam w Biesiadowie i daleko im do wystroju jaki mają w sphinxie. Brak płatności kartą, to bardzo duży minus. Oby właściciele przeczytali te wpisy i uruchomili jak najszybciej możliwość płacenia kartą.
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Schiza » czw kwie 15, 2010 2:48 pm

Jacenty pisze:Czy tak jest zawsze czy tylko tego dnia tak nam się trafiło?

raczej mieliście pecha, ja przed chwilą zamawiałam i bez żadnych problemów, nawet o dziwo babka powiedziała że do pół godzinki się wyrobią z dostawą-ale się okaże :D daleko nie mają :wink:
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Schiza » czw kwie 15, 2010 3:37 pm

Schiza pisze:pół godzinki się wyrobią z dostawą-ale się okaże

o kurde zdążyli :)

kiełbasowo-polecamy :) mniammm
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Spartacus 999 » ndz kwie 25, 2010 3:50 pm

:piwko: Chyba jeszcze nikt nie dopisał, że jest koncesja i piwko Ok...im oraz parasolki z 3 stoliczkami na zewnątrz.
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości