Espana tapas bar, kuchnia hiszpańska Piaseczno (zamknięta)

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: gucio » sob lut 27, 2010 1:47 pm

stentonik pisze:Z dobrze poinformowanych źródeł nadeszła informacja o postawieniu operatora mikrofali zwanego tu kucharzem pod pluton ekzekucyjny i odstrzeleniu go razem z ekipą obsługującą zamrażarkę.

Pozostaje z nadzieją że ten fakt stanie się nową świecką tradycją w innych lokalach Piaseczna,Konstancina i okolic a potem rozleje się na Warszawe i cały kraj 8)
gucio
 
Posty: 71
Rejestracja: czw sty 28, 2010 8:56 pm

Postautor: Hulk » wt mar 02, 2010 12:06 am

hehe
A ja znam kogoś kto tam pracował i z tego co mi powiedziano to wszyscy pracownicy uciekli z tego miejsca bo im było wstyd za to co robili. Ale gwarantuję że nie pójdę tam nic zjeść ani dziś, ani jutro ani za rok :D A wszystkim odważnym życzę smacznego.

P.S.
Z dobrze poinformowanych źródeł nadeszła informacja o postawieniu operatora mikrofali zwanego tu kucharzem pod pluton ekzekucyjny i odstrzeleniu go razem z ekipą obsługującą zamrażarkę.


hahahahahaha wyłączony dzwięk mikrofali chyba :D

które zostały przygotowane od samego początku, a nie podgrzewane w mikrofali. świerze i smaczne.

Gratuluję dobrego smaku jeżeli uważasz że ten
jeden z tym chlebków
był świeży :) A spytałeś się czy można dostać jeden bez któregoś z dodatków np. bez warzyw lub bez kiełbasek? Spóbój następnym razem a będziesz wiedział czy jest świeżo robiony :wink:
Hulk
 
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 01, 2010 11:51 pm

Postautor: yo!anna » pt paź 08, 2010 3:25 pm

Hulk pisze:hehe
A ja znam kogoś kto tam pracował i z tego co mi powiedziano to wszyscy pracownicy uciekli z tego miejsca bo im było wstyd za to co robili. Ale gwarantuję że nie pójdę tam nic zjeść ani dziś, ani jutro ani za rok


Już chyba nowi tam pracują :lol: Widzieliście? już nie ma tam "kuchni espanioli" tylko "kuchnia staropolska" (zapomniałam jaka nazwa :roll: )
Ciekawostki o Araracie i Wschodniej Turcji
www.ararattrek.pl

Podróżowanie pieszo i na rowerze
www.trekandbike.pl
Awatar użytkownika
yo!anna
 
Posty: 43
Rejestracja: ndz sie 31, 2008 3:46 pm

Espana tapas

Postautor: Kacperek » pt paź 08, 2010 4:53 pm

Hiszpańskiej kuchni już nie ma. Stentonik, jest jak Magda Gessler, napisał negatywną opinię, ludzie przestali chodzić i nie ma już lokalu. :)
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Postautor: stentonik » pt paź 08, 2010 10:55 pm

Kacperek, kolejny post napiszę o Tobie ;)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Espana tapas bar restauracja kuchnia hiszpańska Piaseczno

Postautor: Martin » sob paź 09, 2010 9:28 am

yo!anna pisze:już nie ma tam "kuchni espanioli" tylko "kuchnia staropolska"

Wygląda na to, że kuchnia hiszpańska, nie była popularna wśród mieszkańców Piaseczna i poszli w kierunku popularnej oraz lubianej kuchni staropolskiej. Lokal do sprawdzenia. Jeżeli ktoś będzie wiedział, jak nazywa się nowy lokal, to załóżcie nowy watek na ten temat, a ten w związku z zakończeniem działalności lokalu - zamykam.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron