Dobra Kuchnia Piaseczno ul. Albatrosów 16A/21

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Dobra Kuchnia Piaseczno ul. Albatrosów 16A/21

Postautor: maniek_ls400 » wt paź 20, 2009 4:34 pm

Obrazek
http://www.kuchniapiaseczno.pl

Serdecznie zapraszamy na wysokiej jakości dania z Dobrej Kuchni.
Firma czynna
pn-pt - 10.00 - 18.00
so-ndz nieczynne

Oferujemy dowóz posiłków na terenie Piaseczna (do godz. 16.00).

Codziennie przygotowywane są:
- pierogi
- kotlety
- surówki
- zupy
żadne dania nie są mrożone, wszystko jest świeże i (opinie Klientów) - bardzo smaczne.

Obrazek

Zapraszamy,
Dobra Kuchnia
ul. Albatrosów 16A/21
05-500 Piaseczno
www.kuchniapiaseczno.pl
Mapka: dojazd
Ostatnio zmieniony czw sie 26, 2010 7:41 pm przez maniek_ls400, łącznie zmieniany 1 raz
Pozdrawiam,
Mariusz M.
Zapraszam na:
www.kuchniapiaseczno.pl
www.cateringpiaseczno.pl
maniek_ls400
 
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 20, 2009 3:03 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Dobra Kuchnia Piaseczno ul. Albatrosów 16A/21

Postautor: Martin » wt paź 20, 2009 5:13 pm

Na pewno przetestuję Waszą kuchnię i napiszę swoją opinię na forum!
Do zobaczenia.

:ic_am:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Dobra Kuchnia Piaseczno ul. Albatrosów 16A/21

Postautor: Kucyk » wt paź 20, 2009 5:18 pm

Kuc też się poświęci... Uwielbiam barowe kotlety mielone. W domu takich nigdy nie potrafiłem uzyskać, więc będzie to pierwsze danie poddane kontroli psychosomatycznej.

Tylko pytanko: szamać można na miejscu, czy koryto tylko na wynos? (o tym jakoś w reklamie słowa nie ma...)
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Dobra Kuchnia Piaseczno ul. Albatrosów 16A/21

Postautor: kornelia » wt paź 20, 2009 6:20 pm

Ja jako klient potwierdzam ze jedzonko mają pyszne :)
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Re: Dobra Kuchnia Piaseczno ul. Albatrosów 16A/21

Postautor: maniek_ls400 » wt paź 20, 2009 9:42 pm

Kucyk pisze:Kuc też się poświęci... Uwielbiam barowe kotlety mielone. W domu takich nigdy nie potrafiłem uzyskać, więc będzie to pierwsze danie poddane kontroli psychosomatycznej.

Tylko pytanko: szamać można na miejscu, czy koryto tylko na wynos? (o tym jakoś w reklamie słowa nie ma...)


Z miejscem jest skromnie, ale jest "kawałek" stolika i dwa krzesła. Na miejscu dania są podawane na zastawie oraz apetycznie 'przystrojone' a pierogi lub kopytka zarumienione na złoto :-)
Jednak z uwagi na braki lokalowe domeną są dania na wynos.

Zapraszam,
Pozdrawiam,
Mariusz M.
Zapraszam na:
www.kuchniapiaseczno.pl
www.cateringpiaseczno.pl
maniek_ls400
 
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 20, 2009 3:03 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Dobra Kuchnia Piaseczno

Postautor: Jacenty » wt paź 20, 2009 9:47 pm

Pierogi z wody czy smażone?
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Dobra Kuchnia Piaseczno

Postautor: Krystian Marciniak » śr paź 21, 2009 11:47 am

kornelia pisze:Ja jako klient potwierdzam ze jedzonko mają pyszne

Pierwszy klient wypowiedział się, więc trzeba będzie zamówić coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Dobra Kuchnia Piaseczno

Postautor: maniek_ls400 » pt paź 30, 2009 10:45 am

Jacenty pisze:Pierogi z wody czy smażone?

Pierogi z jagodami z wody, pierogi z mięsem smażone/z wody-jak sobie Klient życzy. Można też zabrać zimne do domu i przyrządzić wg. własnego widzimisię...
Pozdrawiam,
Mariusz M.
Zapraszam na:
www.kuchniapiaseczno.pl
www.cateringpiaseczno.pl
maniek_ls400
 
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 20, 2009 3:03 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Dobra Kuchnia Piaseczno

Postautor: stentonik » pt paź 30, 2009 2:54 pm

Próbowałem dzisiaj zamówić pierogi ruskie plus kopytka z gulaszem i surówką. . Mają problem z telefonem, dzwoniłem na trzy razy bo coś furczało i rozłączało. Pani była zdziwiona, że jej nie słyszę bo ona mnie słyszy przecież :lezacysmieszek:

Rozmowa na odwal się, niezbyt przyjemna, miałem wrażenie że telefonistka spała a ja obudziłem ją w środku nocy. Gulaszu i innych mięs nie ma bo święta jutro i nie gotują :good: Pytam to co do kopytek może pani polecić. Są schabowe i mielone. To proszę schabowego i buraczki. Nie ma buraczków bo po jutrze swieta i nie gotują. To mizerie. Nie ma. To co jest? I rozmowa się rozłączyła. :) Poczekałem chwile, nikt nie oddzwonił (mój numer się wyświetla) stwierdziłem, że czwarty raz nie zadzwonię.

Zamówiłem gdzie indziej szybko, profesjonalnie i bardzo kulturalnie.

G.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Dobra Kuchnia Piaseczno

Postautor: ola » pt paź 30, 2009 3:00 pm

od razu mi się przypominają filmy w stylu MIś :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Dobra Kuchnia Piaseczno

Postautor: screw » pt paź 30, 2009 3:48 pm

I cała reklamę szlag trafił ... bo pojutrze święta :lol:
screw
 
Posty: 43
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 10:13 am

Dobra Kuchnia Piaseczno ul. Albatrosów 16A/21

Postautor: krystian » wt lis 03, 2009 10:13 am

Mam problemy z dodzwonieniem się, czy Dobra Kuchnia działa? :roll:
Awatar użytkownika
krystian
 
Posty: 141
Rejestracja: wt sie 21, 2007 3:07 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: maniek_ls400 » wt lis 03, 2009 12:23 pm

Witam,
przez kilka dni nie miałem możliwości zajrzenia na forum.
Po pierwsze chciałbym odnieść się do wypowiedzi Pana Stentonik'a.

1. Nasi Klienci byli informowani o tym, że w dniach 31.10 -02.11 firma będzie nieczynna ze względu na masowe wyludnienia Piaseczna, głównie firm, które stanowią 70% naszej stałej Klienteli.
Ponieważ jak pisałem w poście rozpoczynającym wątek - nie mrozimy absolutnie NIC i tak wysterowaliśmy produkcją by nie zostać z kilkudziesięcioma obiadami na weekend ponieważ musielibyśmy to wyrzucić - stąd dość ograniczony asortyment w dniu 30 października.

2. Pan Stentonik dzwonił dwa razy prawdopodobnie z ulicy lub innego bardzo hałaśliwego miejsca - słyszalność była podła - i dwukrotnie po Pana stronie zrywane było połączenie.

3. Aktualnie (firma dopiero się rozkręca) nie mamy w firmie wydzielonego stanowiska telefonistki - zamówienia przyjmuje współwłaścicielka, której za bardzo zależy na dobrym imieniu firmy by była nieuprzejma a tym bardziej zaspana (w kuchni jest duży ruch od 6.00 do 17.00). Naszum zdaniem korzystniejszym rozwiązaniem, i takie było kierowane do Pana Stentonika, było przekazanie jaki asortyment jest dostępny niż 'strzały' z menu, które było tworzone przed uruchomieniem firmy i nastąpiło w nim sporo zmian (rozbudowany asortyment) oraz z uwagi na wspomniany w pkt 1 dzień 30.10

Informacja dla zamawiających dania z dowozem - usługę świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 16.00. Ponieważ mamy dużo zamówień telefonicznych zdarza się, że są problemy z dodzwonieniem do Dobrej Kuchni - prosimy próbować. Niestety nie oddzwaniamy z uwagi na brak czasu.

Przepraszam osoby, które nie były zadowolone z poziomu obsługi (wypadek przy pracy) i ponownie zapraszam - warto spróbować coś przekąsić.
Pozdrawiam,
Mariusz M.
Zapraszam na:
www.kuchniapiaseczno.pl
www.cateringpiaseczno.pl
maniek_ls400
 
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 20, 2009 3:03 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » wt lis 03, 2009 2:44 pm

maniek_ls400 pisze: Nasi Klienci byli informowani o tym



Jako potencjalny przyszły klient Waszej firmy, dysponujacy ulotką i numerem telefonu nie mogłem miec takich informacji, wiec to bardzio głupie wytłumaczenie..

maniek_ls400 pisze: Pan Stentonik dzwonił dwa razy prawdopodobnie z ulicy lub innego bardzo hałaśliwego miejsca - słyszalność była podła - i dwukrotnie po Pana stronie zrywane było połączenie.


Kłamstwo. Dzwoniłem trzy razy, telefonistka mnie bardzo dobrze słyszała (ja nie słyszałem jej bo cos burczało na łączach) a dzwoniłem z domu nie z ulicy. Nie ładnie tak sie bronić bezczelnie. Wystarczyło napisac tylko:

maniek_ls400 pisze:
Przepraszam .


..i już.


Mój post napisałem, poniewaz zostałem olany przez telefonistkę a nie dlatego, że tego nie ma i tamtego też. Próbowałem zamówic to co jest i spokojnie zjesć obiad. Ja wierzę, że to mógł byc jedyny taki wypadek przy pracy, cóż, pech. Teraz dostaję odpowiedź, że to w sumie moja wina.
Podejście do klienta i brak próby załatwienia problemu czy logicznego wyjasnienia bez uszczypliwości wystawia Wam marne swiadectwo. Wychodząc z załozenia, ze jaki pan taki kram wykreslam Was z listy barków do przetestowania.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Re: Dobra Kuchnia Piaseczno ul. Albatrosów 16A/21

Postautor: maniek_ls400 » czw sie 26, 2010 7:44 pm

Wprowadziliśmy zmiany w menu, zmieniliśmy godziny pracy.
Zapraszamy do wizyty na www.kuchniapiaseczno.pl i składania zamówień.

Dobra Kuchnia
Albatrosów 16A/21
Piaseczno oś. Słowicza
tel. 600 66 11 16
Pozdrawiam,
Mariusz M.
Zapraszam na:
www.kuchniapiaseczno.pl
www.cateringpiaseczno.pl
maniek_ls400
 
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 20, 2009 3:03 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron