SAHARA CLUB JÓZEFOS£AW

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

SAHARA CLUB JÓZEFOS£AW

Postautor: Martin » czw paź 22, 2009 12:07 pm

Kwiatek pisze:jeśli zostane zaproszony to bardzo chętnie zagram

Podeślij im swoje demo i na pewno zaproszą ;)
Kwiatek pisze:Marcin jak będziesz to może łykniemy po głębszym

Oczywiście, że TAK!
:pijemy:
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Nataszka » czw paź 22, 2009 9:03 pm

To może i my się z Rozalką wybierzemy jutro obczaić , zgarniemy Balbine i zdamy relację na forum :)
"W życiu piękne są tylko chwile"
Awatar użytkownika
Nataszka
 
Posty: 173
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 2:20 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Sahara Club - beat rollers in da mix 2009

Postautor: beat_rollers » czw paź 22, 2009 10:34 pm

ENERGIZIN METROPOLIS - Otwarcie klubowe sezonu 2009

Już w ten weekend Wielkie Otwarcie klubowe Sahara Club , Piatek głowna impreza , wjazd free , happy hours , specjalnie dla was wystąpi formacja Beat Rollers - kolektyw dj-i długo już urzędujących na polskiej scenie clubowej.

Serdecznie zapraszam w piatek i sobote , A juz za tydzien HALLOWEEN PARTY. wiecej info juz wkrotce....


Obrazek
Awatar użytkownika
beat_rollers
 
Posty: 2
Rejestracja: śr paź 21, 2009 1:30 pm
Lokalizacja: Warszawa

SAHARA CLUB JÓZEFOS£AW

Postautor: Martin » pt paź 23, 2009 6:18 am

Nataszka pisze:To może i my się z Rozalką wybierzemy jutro obczaić , zgarniemy Balbine i zdamy relację na forum

Jeżeli wybierzecie się w ten weekend, to daj znać jak było.

:pisze:

Udanej zabawy!

:taniec2:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Nataszka » sob paź 24, 2009 2:57 pm

No więc wybrałyśmy się wczoraj do Sahary. Pierwsze wrażenie blisko nieokreślone, dużo ludzi na zewnątrz, mimo to budynek dobrze wyciszony więc muzyka nie przeszkadza sąsiadom.

Jeśli chodzi o towarzystwo to tak ja na imprezach- lepsze i gorsze.
Wstęp był free, mimo informacji o selekcji niestety jej nie było, co skutkowało kilkoma osobami w wieku 15-17. Mi to nie odpowiadało.

Szatnia niestety nie była przez nikogo pilnowana, rzeczy trzeba było wieszać sobie samemu, na szczęście nic nie zginęło więc spoko :)

W sali gdzie znajduje się bar mało miejsc do siedzenia- kilka stołków przy barze i dwa stoliki na ok po 5, 6 osób.
Sala restauracyjna była zamknięta.
Dalej znajdował się parkiet,sala w klimacie safari, zebra i te sprawy, przy dj-ce podest z rurą, po bokach był bodajże jeden stolik z fotelami. Dużo sztucznego dymu, który przenikał do sali barowej co mogło niektórym przeszkadzać bo był rzeczywiście trochę duszący.

Co do muzyki to bardzo zróżnicowana, leciały kawałki klubow, hity radiowe ale i przeboje disco polo :D Poruszać bioderkiem można było :mrgreen:.

Toalety schludne, nie wiem jak w męskim ale w damskim były dwie kabiny co na wczorajszą frekfencję w zupełności wystarczyło.

Kolejne pomieszczenie mieściło kanapę i stolik oraz kącik dla dzieci(tych starszych jak i zupełnych maluszków, była mata edukacyjna i sporo zabawek).

Oczywiście z ciekawości poszłam zwiedzać dalej mrgreen: i właścicielka wpuściła nas do Vip room-u. W tym pokoju znajdowały się dwa stoliki (każdy po 4 krzesła), ładne, solidne, ze szklanym blatem, skórzana kanapa i stolik, telewizor z dvd, wieża + płyty (napewno można przynieść własne), klimatyzator, fajne oświetlenie, które można dostosować w dowolny sposób. Na jednym ze stolików stały szachy alkoholowe z kieliszkami zamiast pionków :D
Pokój był wyciszony, można było odpocząć od muzyki.
Jedynym misunem jak dla mnie były porozstawiane po pokoju alkohole (Finlandia, Dębówka, i sporo dziwacznych w kształcie karabinu, pocisków, granatów itp), oraz chyba ozdobne miecze i noże. Nie wiem czy były tępę czy nie ale jak dla mnie ten alkohol i miecze to nie za specjalne połączenie. Wystarczy kilku wyrostków i nieszczęscie gotowe. Pomimo tego to bardzo fajne miejsce na spotkania i pobawienie się w mniejszym gronie . Jak komuś nie pasuje muzyka na parkiecie to można podygać w swoich klimatach. Szczerze mówiąc to przesiedzieliśmy tam większość imprezy.

Generalnie przyszło mało osób, ale to pierwsza impreza. Koło 3 było już kilka osoób.
Podsumowując to jak na naszą okolicę (moją bliską) to fajne miejsce, w którym można się trochę rozerwać i potańczyć :)
Myślę, że napewno tam jeszcze zawitam. Jak nie na dyskoteke to na piwko w vip-roomie :D
J
"W życiu piękne są tylko chwile"
Awatar użytkownika
Nataszka
 
Posty: 173
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 2:20 pm
Lokalizacja: Piaseczno

SAHARA CLUB JÓZEFOS£AW

Postautor: Martin » ndz paź 25, 2009 6:48 am

Nataszka pisze:Podsumowując to jak na naszą okolicę (moją bliską) to fajne miejsce, w którym można się trochę rozerwać i potańczyć Smile
Myślę, że napewno tam jeszcze zawitam. Jak nie na dyskoteke to na piwko w vip-roomie

W takim razie, któregoś razu wybierzemy się tam w większym gronie :)
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

SAHARA CLUB JÓZEFOS£AW

Postautor: weronika » sob paź 31, 2009 12:51 pm

beat_rollers pisze:HALLOWEEN PARTY
Obrazek


wybiera się ktoś z Was na HALLOWEEN PARTY do SAHARA CLUB?
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

SAHARA CLUB JÓZEFOS£AW

Postautor: Martin » sob paź 31, 2009 2:58 pm

weronika pisze:wybiera się ktoś z Was na HALLOWEEN PARTY do SAHARA CLUB?

Tak idziemy: 31 października impreza Halloween w Sahara Club Józefosław

:piwko: :taniec2:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

SAHARA CLUB JÓZEFOS£AW

Postautor: Artur N. » sob lis 07, 2009 7:26 pm

Widziałem reklamę w Kurierze Południowym z informacją, że Sahara Club organizuje bal sylwestrowy. Cena od 150 do 250 zł od osoby (nie wiem od czego uzależniony jest ten podział?). Oferują: 2 sale, dania gorące, przekąski, alkohol i pokaz sztucznych ogni. Informacja pod tel. 794-584-254
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: lukiasz » czw lis 12, 2009 7:29 pm

no i jak było na imprezie Halloween ?
Tuning w RPM, Dealer wydechów Magnaflow i elementów zawieszenia Ultra Racing

http://www.rpmotorsport.pl
Tein, Toyo, Nokian, JBL, Infinity Defi, Koni, Motul, Drag Wheels, Rota, ATS, EBC, Sparco, i inne
Awatar użytkownika
lukiasz
 
Posty: 87
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 9:46 pm
Lokalizacja: Piaseczno/Jazgarzew

SAHARA CLUB JÓZEFOS£AW

Postautor: Martin » czw lis 12, 2009 10:34 pm

Martin pisze:no i jak było na imprezie Halloween ?

£ukasz, a zaglądałeś do wątka jaki linkowałem w swojej wypowiedzi?
http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=3381

:mrgreen:
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

SAHARA CLUB JÓZEFOS£AW

Postautor: kinga » pt sty 08, 2010 11:04 am

W Józefosławiu krążą informacje, że na Sylwestra doszło do bijatyki w Sahara Club i brał w niej udział Starosta Dąbek.
Słyszeliście coś o tym?
Awatar użytkownika
kinga
 
Posty: 146
Rejestracja: czw lip 05, 2007 10:38 am
Lokalizacja: Józefosław

SAHARA CLUB JÓZEFOS£AW

Postautor: kinga » pt sty 08, 2010 3:38 pm

Czyli to nie tylko uliczne plotki, ale coś tam się działo.
Awatar użytkownika
kinga
 
Posty: 146
Rejestracja: czw lip 05, 2007 10:38 am
Lokalizacja: Józefosław

Re: SAHARA CLUB JÓZEFOS£AW

Postautor: majster » sob sty 09, 2010 2:42 pm

kinga pisze:Czyli to nie tylko uliczne plotki, ale coś tam się działo.


Tak czy siak...

Oaza spokoju to to nie jest...
Awatar użytkownika
majster
 
Posty: 227
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 6:20 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: SAHARA CLUB JÓZEFOS£AW

Postautor: sara105 » wt paź 25, 2011 9:36 am

Martin pisze:
looky pisze:Ze zdjęć wygląda, że zrobili tam solidny remont i lokal wygląda teraz o niebo lepiej.

Będziemy musieli przetestować ich osobiście
No oczywiście WIELKI MARTIN będzie testował lokale a kim ty JESTEś????Tych co nie chcą Ci płacić za reklame to szkalujesz ile wlezie na tym swoim forum!!!!!jak uda się coś wyciągnąć to i [cenzura] zareklamujesz co????????Obrzydliwy typ!!!!!!!!!!!!
sara105
 
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 05, 2010 5:20 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości