SAHARA CLUB JÓZEFOS£AW

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Re: SAHARA CLUB JÓZEFOS£AW

Postautor: Martin » wt paź 25, 2011 10:01 am

sara105 pisze:No oczywiście WIELKI MARTIN będzie testował lokale a kim ty JESTEś????Tych co nie chcą Ci płacić za reklame to szkalujesz ile wlezie na tym swoim forum!!!!!jak uda się coś wyciągnąć to i [cenzura] zareklamujesz co????????Obrzydliwy typ!!!!!!!!!!!!

Zacytuję Ciebie, ponieważ zauważyłem w innym wątku, że lubisz usuwać swoje wypowiedzi. ;)

sara105, zastanawiam się dlaczego cytujesz moją archiwalną wypowiedź z 2009 roku i odezwałaś się akurat w wątku o Sahara Club, o którym nigdy nie napisałem złego słowa na forum (prześledź dokładnie ten i inne linkowane tutaj wątki na forum). Nie przypominam sobie, żebym któryś lokal "szkalował" na forum, jak to określiłaś. Wyrażać swoje opinie o lokalach, może każda osoba i do tego służy forum, a jeżeli właściciele nie potrafią przyjąć, przeanalizować opinii ich klientów, a na koniec wyciągnąć odpowiednich wniosków, to powinni zastanowić się, czy warto dalej prowadzić swój biznes. Od ponad roku nie napisałem ani jednej opinii o lokalach na terenie Piaseczna i okolic. Co do reklamy, to po prostu zapytaj się właścicieli lokali, które są tutaj opisywane + informuję o koncertach, które odbywają się w tych lokalach, czy ktoś zapłacił mi za informację o nich na łamach serwisu mieszkańców (kto pyta - nie błądzi). Coś mi się wydaje, że chodzi Ci o Zajazd "U Sąsiadów" w Chylicach http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... hp?p=61762 i o to, że nie wystraszyłem się zastraszania sądem przez Twojego "wspólnika" i nie zastosowałem się do jego żądania, że wątek ma być usunięty z forum. Jak widać - Zajazd ma taktykę "atakowania", a nie rozmawiania. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Schiza » wt paź 25, 2011 10:41 am

sara105 pisze:No oczywiście WIELKI MARTIN będzie testował lokale a kim ty JESTEś????Tych co nie chcą Ci płacić za reklame to szkalujesz ile wlezie na tym swoim forum!!!!!jak uda się coś wyciągnąć to i [cenzura] zareklamujesz co????????Obrzydliwy typ!!!!!!!!!!!!

Jako mieszkańcy Piaseczna i okolic mamy prawo "testować" lokale, mieć swoje opinie na ich temat, wiedz że nie tylko "WIELKI MARTIN" to robi.

a obrzydliwym typem dla mnie jesteś Ty, skoro w 3cim poście już atakujesz i to nie na temat (??)

Tak więc pozdrawiam :piwko: i wiedz że wszyscy mają w [cenzura] Twój :spammer: .
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości