SUSHI ZUME PIASECZNO

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

SUSHI ZUME PIASECZNO

Postautor: Kinga Panasiuk » śr sie 26, 2009 8:43 pm

Sushi Zume jest super! Mają przepyszne dania!
Polecam!
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: elomelo123 » pn sty 25, 2010 8:45 pm

Zamowilam sushi w czwartek jakos po swietach dostalam stara rybe oczym swiadczyl jej kolor.. a kilka dni temu postanowilam zamowic jeszcze raz z tego miejsca i zaluje. Bo czekalm 3h na zamowienie , dzowniac dwa razy .. slyszalam ze w przeciagu 20 min dostawa dojedzie.. A gdy juz przyjechala Do zestawu dostalam 5 listkow imbiru i minimala ilosc wasabi, oraz jeden pojemniczek ( polowe miseczki) sosu sojowego. Zestaw na 3 osoby....
Osobiscie nie polecam.
Mowi sie ze do 3 razy sztuka ja juz 3 nie sprobuje..

:( :( :(
elomelo123
 
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 25, 2010 8:40 pm

Postautor: pit72 » czw lut 11, 2010 3:05 pm

Witam,
nie wiem co się stało, ale to co jest teraz tam serwowane, to jest katastrofa całkowita. Nie da się tego zjeść. Na 99% sushi robi ktoś inny niż na początku, bo nie sądzę że jedna i ta sama osoba tak nisko padła kulinarnie.
Mam tam kartę stałego klienta, zamawiałem kilka razy, od samego początku i było pyszne, wyglądało smakowicie i tak też smakowało.
W niedzielę zadowolony zamówiłem raz kolejny. I wszystko było ok, do momentu kiedy nie zaczęliśmy konsumować.
Ryba stara, pociemniała, wysuszona, wszystko się rozpadało przy próbie wyciągnięcia z sosu, nad to ryba musiała być krojona chyba żyletką, bo nożem tak cienko się nie da, wodorosty suche, można było łamać dosłownie, czegoś takiego jeszcze nie spotkałem.

Można poprosić Pana managera o odpowiedz na pytanie : co się stało ? Jaki ma to sens ? Czy tak już zostanie ? Kiedy wrócicie do smaku sushi z początku otwarcia lokalu ?
Pozdrawiam Piotr
pit72
 
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:51 am

Postautor: elomelo123 » czw lut 11, 2010 4:30 pm

no niestety.. tez to zauwazylam..
elomelo123
 
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 25, 2010 8:40 pm

Postautor: Sushimaniac » czw lut 18, 2010 1:28 pm

Drodzy Państwo!

Jesteśmy zszokowani tymi wypowiedziami.
Od początku działania nic się nie zmieniło pod kątem jakości potraw czy osób przyrządzających. świadczy o tym coraz większa liczba zadowolonych klientów. Pojedyncze pomyłki mogą się zdarzyć, ale to co czytamy to poważny zarzut.
Mamy do Państwa ogromną prośbę o osobiste spotkanie u nas w lokalu, aby porozmawiać i sprawdzić co jest / było nie tak. Zależy nam na każdym kliencie i chcemy wiedzieć dokładnie co się stało. Spróbowalibyśmy potraw i porozmawiali.

Prosimy o kontakt pod adres mailowy piaseczno@sushizume.pl – dostosujemy się do każdego terminu.

Sushi Zume
Sushi Zume w Piasecznie 0 725 30 30 30
Awatar użytkownika
Sushimaniac
 
Posty: 13
Rejestracja: pt cze 05, 2009 9:18 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » czw lut 18, 2010 4:19 pm

Sushimaniac pisze:Drodzy Państwo!

Jesteśmy zszokowani tymi wypowiedziami.
Od początku działania nic się nie zmieniło pod kątem jakości potraw czy osób przyrządzających. świadczy o tym coraz większa liczba zadowolonych klientów. Pojedyncze pomyłki mogą się zdarzyć, ale to co czytamy to poważny zarzut.
Mamy do Państwa ogromną prośbę o osobiste spotkanie u nas w lokalu, aby porozmawiać i sprawdzić co jest / było nie tak. Zależy nam na każdym kliencie i chcemy wiedzieć dokładnie co się stało. Spróbowalibyśmy potraw i porozmawiali.

Prosimy o kontakt pod adres mailowy piaseczno@sushizume.pl – dostosujemy się do każdego terminu.

Sushi Zume


Brawo.

Ostatnio u Was nie zamawiam, bo na porcje dla 3 osób dajecie kilka kropel sosu sojowego w jednym pojemniczku a i ryż rozpadał się niestety ostatnio nagminnie, więc powyższe uwagi są jak najbardziej zasadne wg.mnie... Ale chętnie wrócę bo cenowo i smakowo jest ok.

Czy aby dostać sos sojowy w ilości dla trzech osób, trzeba umówić się najpierw na rozmowę, tak jak Państwo piszecie? Bo zawsze przypominam się podczas telefonicznego zamawiania aby dać tyle sosu sojowego i wasabi ile trzeba ( czyli dla 3 osób) a i tak przyjeżdża tyle, że ledwo dla jednej osoby starcza.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Sushimaniac » czw lut 18, 2010 9:18 pm

Otrzymanie większości sosu zdecydowanie nie wymaga spotkania :)

Musimy w takim razie zweryfikować i być może zmienić obecny schemat dołączania sosów do zamówień. Aktualnie działa on w oparciu o wartość zamówienia.

Dziękujemy za zwrócenie na to uwagi!
Sushi Zume w Piasecznie 0 725 30 30 30
Awatar użytkownika
Sushimaniac
 
Posty: 13
Rejestracja: pt cze 05, 2009 9:18 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » czw lut 18, 2010 10:47 pm

:shock: Czyżby jeden odważny restaurator gotowy na uderzenie najbardziej konstruktywnej krytyki - pochodzącej od tych dzięki którym zarabia?

Przypomniał mi się kolega od kuchni hihiszpańskiej który dał nogę z forum...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: pminnesota » pt lut 19, 2010 8:45 am

Kucyk pisze:Przypomniał mi się kolega od kuchni hihiszpańskiej który dał nogę z forum...


Bo to taka "hiszpańska restauracja", jak z mysiej piczy worek na mąkę... W nazwie to może i jest "hiszpańskie"...

Wracając do dialogu właściciela lokalu Sushi Zume z klientami, bardzo dobre posunięcie. Dawno nie zamawiałem od Was, ale chętnie spróbuję ponownie.
Awatar użytkownika
pminnesota
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 3:41 pm
Lokalizacja: Ze świata :)

Postautor: Kucyk » pt lut 19, 2010 2:32 pm

pminnesota pisze:Bo to taka "hiszpańska restauracja", jak z mysiej piczy worek na mąkę...


Ole!
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: pit72 » wt lut 23, 2010 4:30 pm

Sushimaniac pisze:Drodzy Państwo!

Jesteśmy zszokowani tymi wypowiedziami.
Od początku działania nic się nie zmieniło pod kątem jakości potraw czy osób przyrządzających. świadczy o tym coraz większa liczba zadowolonych klientów. Pojedyncze pomyłki mogą się zdarzyć, ale to co czytamy to poważny zarzut.
Mamy do Państwa ogromną prośbę o osobiste spotkanie u nas w lokalu, aby porozmawiać i sprawdzić co jest / było nie tak. Zależy nam na każdym kliencie i chcemy wiedzieć dokładnie co się stało. Spróbowalibyśmy potraw i porozmawiali.

Prosimy o kontakt pod adres mailowy piaseczno@sushizume.pl – dostosujemy się do każdego terminu.

Sushi Zume


Witam,
poważny zarzut, bo i niedzielny obiad to sprawa poważna. Poza tym nie pozostaje mi nic innego jak Panu zaufać i raz jeszcze zamówić sushi u Was.
Może to była faktycznie tak jak Pan to napisał : pojedyncza pomyłka ?
Pozdrawiam.
pit72
 
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:51 am

Postautor: Sushi Mniam » śr mar 31, 2010 2:08 pm

OSTATNIO ODWIEDZI£AM SUSHI ZUME W PIASECZNIE JEDZONKO BY£O BARDZO DOBRE ZACHęCAM WSZYSTKICH DO SPRUBOWANIA A KREWETKI W TęPURZE PRZEPYSZNE.NAPRAWDę POLECAM :lol:
Sushi Mniam
 
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 31, 2010 1:55 pm

Postautor: pminnesota » śr mar 31, 2010 2:57 pm

Sushi Mniam pisze:OSTATNIO ODWIEDZI£AM SUSHI ZUME W PIASECZNIE JEDZONKO BY£O BARDZO DOBRE ZACHęCAM WSZYSTKICH DO SPRUBOWANIA A KREWETKI W TęPURZE PRZEPYSZNE.NAPRAWDę POLECAM :lol:


A ja Tobie, tak dla zachęty, polecam słownik ortograficzny języka polskiego :) Spróbuj, czasem warto!

Dodatkowo zachęcam do przedstawienia się w dziale: http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewforum.php?f=1, gdyż Twój nick i zawrotna liczba postów przywodzą na myśl jedynie chęć zareklamowania tego miejsca.
Awatar użytkownika
pminnesota
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 3:41 pm
Lokalizacja: Ze świata :)

Postautor: Sushimaniac » pn kwie 19, 2010 9:43 pm

pminnesota pisze:
Sushi Mniam pisze:OSTATNIO ODWIEDZI£AM SUSHI ZUME W PIASECZNIE JEDZONKO BY£O BARDZO DOBRE ZACHęCAM WSZYSTKICH DO SPRUBOWANIA A KREWETKI W TęPURZE PRZEPYSZNE.NAPRAWDę POLECAM :lol:


A ja Tobie, tak dla zachęty, polecam słownik ortograficzny języka polskiego :) Spróbuj, czasem warto!

Dodatkowo zachęcam do przedstawienia się w dziale: http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewforum.php?f=1, gdyż Twój nick i zawrotna liczba postów przywodzą na myśl jedynie chęć zareklamowania tego miejsca.



Mam nadzieję,że poziom ortografii w moich poprzednich postach pokazuje,że to nie moja kryptoreklama ;)
Pozdrawiam Forumowiczów i naszych Klientów!
Sushi Zume w Piasecznie 0 725 30 30 30
Awatar użytkownika
Sushimaniac
 
Posty: 13
Rejestracja: pt cze 05, 2009 9:18 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron