Restauracja GANDALF Piaseczno

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Restauracja GANDALF Piaseczno

Postautor: teresa » wt maja 19, 2009 12:38 pm

Restauracja GANDALF w Piasecznie
ul. Młynarska 15/152
05-500 Piaseczno
tel. (022) 408-20-05
strona: www.restauracjagandalf.com.pl


Obrazek
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja GANDALF w Piasecznie

Postautor: stentonik » wt maja 19, 2009 2:53 pm

Gastronomii nie próbowałem ale o właścicielach mam jak najlepsze zdanie. Zamówiłem u nich w tamtym roku komunię ale niestety po kilku miesiącach musiałem sie wycofać. Załatwiliśmy sprawę profesjonalnie i sympatycznie.

pzdr/G.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Restauracja GANDALF Piaseczno

Postautor: Martin » wt maja 19, 2009 9:16 pm

Byłem w restauracji GANDALF i jak na razie moja opinia jest bardzo dobra. W związku z tym, nie wykluczam, że jedno z kolejnych spotkań mieszkańców odbędzie się właśnie w tej restauracji. Nie ma tam za dużo miejsca i jeżeli przyszłoby na spotkanie tyle osób, jak do Zawrotnicy to raczej mielibyśmy problem, aby wszystkich zmieścić. Fajny wystrój, ciekawe pozycje w menu, oraz bardzo sympatyczna obsługa sprawa, że chce się tam raz jeszcze zajrzeć. Ceny za jedzenie są raczej wyższe niż np: w Zawrotnicy, ale jest sporo pozycji na których można zawiesić oko i chętnie bym ich przetestował. Podczas mojej wizyty, nie próbowałem jedzenia, ale z tego co widziałem na talerzach u osób, które również były w lokalu - to dość spore porcje i wyglądały apetycznie. Jeżeli ktoś z Was, będzie się wybierał w skromniejszym towarzystwie 2-4 osoby, to polecam LOżę SZYDERCÓW! Sama opinia do lokalu, jest zawsze kwestią gustu, jednak porównując piaseczyńskie lokale, to jedna z ciekawszych miejsc, jednak na bardziej kameralne spotkania. Dla osób, które wolą napić się pod parasolkami, oczywiście znajdą przed lokalem kilka stolików pod parasolkami, tak więc można rozkoszować się posiłkiem i napojem na świeżym powietrzu. Podsumowując moją krótką opinię: warto zajrzeć i przetestować osobiście!
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja GANDALF Piaseczno

Postautor: Krystian Marciniak » śr maja 20, 2009 3:59 pm

Jeszcze nie byłem w Gandalf, ale po opisie Martina chętnie zasiądę w Loży Szyderców

:twisted:
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja GANDALF Piaseczno

Postautor: looky » śr maja 20, 2009 9:39 pm

Byłem kiedyś i jak najbardziej polecam.
Jadłem sałatkę z kurczakiem i była przepyszna i bardzo obfita.
Szkoda tylko, że lokal otwarty jest do 22:00 (chyba, że przez ten czas coś się zmieniło), a to przez to, że znajduje się w bloku.
Jeżeli to już nieaktualne, to proszę o poprawienie mnie.
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja GANDALF Piaseczno

Postautor: justynka » czw maja 21, 2009 3:19 pm

Czasami odwiedzając u znajomych mieszkających przy ul. Młynarskiej, zaglądamy do Gandalf. Teraz przy fajnej pogodzie wolę siedzieć pod parasolkami przed restauracją :)
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja GANDALF w Piasecznie

Postautor: sharmlover » sob maja 23, 2009 9:11 pm

Swojego czasu, zdecydowanie więcej niż 5 lat temu byłam regularna klientka Gandalfa i zarówno jedzenie jak i obsługa - rewelacyjne.
Co w tamtym czasie było istotne - obsługa profesjonalna i dyskretna :wink:
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Restauracja GANDALF w Piasecznie

Postautor: stentonik » sob maja 23, 2009 9:22 pm

sharmlover pisze:Swojego czasu, zdecydowanie wiecej niz 5 lat temu bylam regularna klientka Gandalfa i zarowno jedzenie jak i obsluga - rewelacyjne. :


hehehe taaaa.

recenzja na czasie

aczkolwiek każda dobra jest...dobra

:wink:
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Restauracja GANDALF w Piasecznie

Postautor: lucja » ndz maja 24, 2009 8:03 am

Wszyscy zachwalają, a ja nie jestem do końca zadowolona z tej restauracji, chociażby ze względu na zbyt wygórowane ceny. Martin zresztą też o tym wspomniał w swojej wypowiedzi. Tam są chyba najwyższe ceny wśród piaseczyńskich restauracji. Jeżeli ktoś myśli o zjedzeniu czegoś dobrego, to lepiej przejść się do Zawrotnicy, która też jest opisywana na tym podforum.
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja GANDALF w Piasecznie

Postautor: Radio Flash » śr lut 03, 2010 9:26 pm

A dalej w toaletach puszczają bajki?
Radio Flash Piaseczno

gg: 21225680
antena@radioflash.pl
Awatar użytkownika
Radio Flash
 
Posty: 15
Rejestracja: pt gru 18, 2009 9:07 pm
Lokalizacja: powiat piaseczyński


Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron