Restauracja Zawrotnica Piaseczno

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: looky » ndz mar 07, 2010 9:13 pm

majster pisze:Za to są lokale ze sprawną wentylacją...

Nie cukruj majster, nie cukruj...
Lepiej powiedz jak wypadła impreza u sąsiadów, pewnie masz jakieś info na ten temat ;)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » ndz mar 07, 2010 10:42 pm

looky pisze:impreza u sąsiadów


Któóóra? :wink:
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: kornelia » pn mar 08, 2010 8:54 am

Nie jestem pewna ale chyba w Pizzeri Biesiadowa jest zakaz palenia.
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Re: ZAWROTNICA

Postautor: RESTAURACJA ZAWROTNICA » pn mar 08, 2010 10:28 am

Marcin z Uwielin pisze:A ja dziś miałem okazję zawitać w Zawrotnicy wraz z moją małżowinką i muszę powiedzieć, że jedzonko bardzo dobre (i naprawdę dużo), wystrój ok, ale jedna rzecz nie bardzo nam pasowała, mianowicie w całej restauracji czuć było dym papierosów.


Miło nam było Państwa gościć i cieszę się że smakowało nasze jedzenie.

Ubolewam nad brakiem osobnego pomieszczenia aby stworzyć miejsce TYLKO DLA NIEPALĄCYCH. Ale pieknie dziekuję za sugestie i opinię przy okazji montazu klimatyzacji zmienimy parametry wentylacji. aby część dla palących była mocniej wentylowana.

Pozdrawiam SERDECZNIE,

Dorota Swynynka
Awatar użytkownika
RESTAURACJA ZAWROTNICA
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 4:53 pm

Postautor: majster » pn mar 08, 2010 9:35 pm

looky pisze:
majster pisze:Za to są lokale ze sprawną wentylacją...

Nie cukruj majster, nie cukruj...
Lepiej powiedz jak wypadła impreza u sąsiadów, pewnie masz jakieś info na ten temat ;)


To jest wątek o ZAWROTNICA-y.

O imprezach w innych lokalach wypada pisać w osobnych wątkach.
I trzeba być na imperezie żeby o niej pisać.

Inny user.

A właściciele Zawrotnica-y przyjęli do wiadomości nasz wniosek/sugestię/postulat
i jest szansa że będzie jeszcze lepiej...
Awatar użytkownika
majster
 
Posty: 227
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 6:20 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zawrotnica

Postautor: RESTAURACJA ZAWROTNICA » pn mar 08, 2010 10:19 pm

majster pisze:A właściciele Zawrotnica-y przyjęli do wiadomości nasz wniosek/sugestię/postulat
i jest szansa że będzie jeszcze lepiej...



Tak będzie :)
Dzięki Majter

Pozdrawiam
Dorota
Awatar użytkownika
RESTAURACJA ZAWROTNICA
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 4:53 pm

Postautor: looky » wt mar 09, 2010 10:04 am

majster pisze:To jest wątek o ZAWROTNICA-y

że o czym :shock: ?
Chyba o ZAWROTNICY...

Wszystkie słowa odmieniasz w "angielski sposób"?
W języku polskim - Dopełniacz - kogo?, czego? - ZAWROTNICY ;)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: majster » wt mar 09, 2010 10:35 am

looky pisze:
majster pisze:To jest wątek o ZAWROTNICA-y

że o czym :shock: ?
Chyba o ZAWROTNICY...

Wszystkie słowa odmieniasz w "angielski sposób"?
W języku polskim - Dopełniacz - kogo?, czego? - ZAWROTNICY ;)


Tak.
Chyba to Cię przerosło.

Ale to jest wątek o lokalu.

Wiedzę z zakresu gramatyki języka polskiego będziesz musiał uzupełnić w innym miejscu.

powodzenia...
Awatar użytkownika
majster
 
Posty: 227
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 6:20 pm
Lokalizacja: Piaseczno

URODZINY ZAWROTNICY

Postautor: RESTAURACJA ZAWROTNICA » wt mar 09, 2010 1:27 pm

Drodzy Goście :)
Nasza ZAWROTNICA obchodzi swoje I Urodziny w marcu 2010r i dlatego postanowilismy ten czas podzielić na dwa etapy:
ETAP I - 20 marca 2010r godz.20:00 URODZINOWA DYSKOTEKA i powitanie WIOSNY
ETAP 2 - to wiosenny koncert muzyki na żywo gdy będzie już ogródek i dzięki temu zyskamy więcej miejsc siedzących dla naszych gości.
Na obydwa wydarzenia bardzo serdecznie zapraszamy. Będziemy na bieżąco informować wszystkich o zbliżających się imprezach.

Pozdrawiamy
Dorota i Paweł Swynynka
Awatar użytkownika
RESTAURACJA ZAWROTNICA
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 4:53 pm

Postautor: AsgAarD_xxx » wt mar 09, 2010 11:32 pm

majster pisze:Wiedzę z zakresu gramatyki języka polskiego będziesz musiał uzupełnić w innym miejscu.


Hehe mysle, ze to nie jemu by sie takie uzupelnienie wiedzy przydalo ;).
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

POWITANIE WIOSNY - DYSKOTEKA w ZAWROTNICY

Postautor: Martin » pt mar 19, 2010 10:09 pm

Obrazek

20 marca 2010 roku DYSKOTEKA w ZAWROTNICY
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » ndz mar 21, 2010 10:29 pm

Po sobotnim obiadku w MI przyszła niedziela i czas na odwiedzenie następnej sprawdzonej restauracji w naszym pięknym mieście Piasecznie. Oczywiście wybór był prosty: Zawro. Telefon, rezerwujemy z Kachą i Miśkiem stolik, i po 30 minutach już buszujemy w menu restauracji wybierając: 3xpomidorową, sałatkę z łososiem, spaghetti bolonese, wpieprzowinę z sosem pieczarkowym z kopytkami i bukietem sałatek oraz tatara i setę wódki (no była dopiero 14-sta). Dania smaczne, świeże i baaaaardzo duże porcje. Obsługa sami wiecie, Dorota dba o każdy szczegół, kto nie wie ten niech się przejdzie i przekona się sam. Jedyny minus, to ZA MA£O GOśCI. Why? Karta nie jest na tyle duża aby uznać, że w lokalu karmią wszystkim czyli niczym, ani na tyle mała aby nie było w czym wybrać zarówno gościom bardziej wymagającym jak i zatwardziałym kuchennym domatorom.
Polecam kopytka, są FANTASTYCZNE i własnej roboty. Polecam tatara. Ja tatara jadam tylko w domu i w restauracji Buffo, bo znam tam kucharzy i wiem, że mięso jest tylko świeże. Teraz na tatara w ciemno będę przychodził też do Zawrotnicy. Pod wódeczkę jak znalazł.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Schiza » ndz mar 21, 2010 11:00 pm

stentonik pisze:przyszła niedziela i czas na odwiedzenie następnej sprawdzonej restauracji w naszym pięknym mieście Piasecznie. Oczywiście wybór był prosty: Zawro.

My byliśmy również, ale nieco później :)
stentonik pisze:Jedyny minus, to ZA MA£O GOśCI

oj musiał byś zobaczyć poprzedniego wieczora-Zawrotnica była wypchana po brzegi. Impreza była udana!

a co do menu, to miałam możliwość spróbować sałatkę grecką i muszę powiedzieć ,że się bardzo nią najadłam-składniki takie jak w sałatkach greckich-pyszne czarne oliwki, pomidorki, ogórek, grubo krojona i bardzo smaczna feta, papryka czerwona, wszystko polane przepysznym sosem vinegret(na prawdę smaczny mmm) . Polecam bardzo bardzo!! Smaczne i syte, jadłam na dwie raty :)
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: smog » śr mar 24, 2010 1:32 pm

Jako, że to mój pierwszy post na forum - przywitam się.

W Zawrotnicy byłem już dobrych kilka razy i chętnie podzielę się opinią.

Po pierwsze obsługa była zawsze bardzo miła, zaangażowana i szybka. Duży pozytyw.
Wystrój mi osobiście bardzo odpowiada.

Jeśli chodzi o menu to będą plusy i minusy. żeby było przyjemnie zacznijmy od pozytywów:
- przystawki do piwa (drobiowe przekąski i zawrotny hamburger) - bardzo smaczne, z fantazją i ogólnie świetny pomysł na coś średniej wielkości do piwa.
- placek zbójnicki (po prostu dobry i taki jak powinien być)

No a teraz będzie trochę do przemyślenia dla właścicieli i kucharza:
- deska mięs dla dwojga (mięsa w miarę w porządku, natomiast warzywa w większości marynowane ze słoika to porażka) Zapraszam na to danie do Ojcowizny koło Magdalenki lub Kołomyi w Konstancinie - cena podobna a jakość niebo a ziemia.
- sałatka - w karcie brzmią pysznie, ale tania szynka konserwowa i zwykły żółty ser zamiast płatków parmezanu, raz na zawsze zniechęcił mnie do sałatek w Zawrotnicy. To poniżej zdecydowanie poniżej poziomu reszty.

Nie mniej dzisiaj znowu się tam wybieram na nasze cykliczne spotkanie z kumplami. Bo ogólnie to bardzo miłe i przyjazne miejsce, szkoda, że na razie doznania smakowe trochę nierówne.
Awatar użytkownika
smog
 
Posty: 111
Rejestracja: śr mar 24, 2010 1:13 pm

Postautor: RESTAURACJA ZAWROTNICA » śr mar 31, 2010 11:11 am

No a teraz będzie trochę do przemyślenia dla właścicieli i kucharza:
- deska mięs dla dwojga (mięsa w miarę w porządku, natomiast warzywa w większości marynowane ze słoika to porażka) Zapraszam na to danie do Ojcowizny koło Magdalenki lub Kołomyi w Konstancinie - cena podobna a jakość niebo a ziemia.
- sałatka - w karcie brzmią pysznie, ale tania szynka konserwowa i zwykły żółty ser zamiast płatków parmezanu, raz na zawsze zniechęcił mnie do sałatek w Zawrotnicy. To poniżej zdecydowanie poniżej poziomu reszty.
***********************************************************************

Dziękujemy za cenne uwagi i sugestie. Takie komentarze są dla nas bardzo ważne. Wiemy nad czym pracować aby było naprawdę dobrze :).
Pozdrawiamy
Dorota i Paweł
Awatar użytkownika
RESTAURACJA ZAWROTNICA
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 4:53 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron