Restauracja Zawrotnica Piaseczno

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Re: Restauracja Zawrotnica w Piasecznie

Postautor: trzyfx » ndz kwie 05, 2009 6:47 pm

iza pisze:Czy w Zawrotnicy są przyjmowane płatności kartami płatniczymi?

Tak, można płacić kartą.

Byliśmy tam wczoraj na obiadku, przetestowaliśmy kilka pozycji i wszystko nam smakowało.
trzyfx
 
Posty: 241
Rejestracja: pn mar 05, 2007 2:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Zawrotnica w Piasecznie

Postautor: Martin » ndz kwie 05, 2009 10:39 pm

Nie wytrzymałem do 7 kwietnia, kiedy odbędzie się w Zawrotnicy spotkanie mieszkańców i już dziś wybrałem się do Zawrotnicy na niedzielny obiad...

Zawrotnica jest wykończona w ciekawym stylu, ale jak się okazało po rozmowie z Panią Dorotą, to jeszcze nie koniec i oczywiście wystrój ma się zmieniać i będzie z czasem urozmaicony... Dookoła jest sporo drobnych dekoracji, które w całości, dają bardzo sympatyczny klimacik tej restauracji!

Od samego wejścia do Zawrotnicy, zostałem bardzo miło przywitany i przez cały pobyt w restauracji obsługiwany! Bardzo miła obsługa to klucz do sukcesu a prze tej w Zawrotnicy - sukces gwarantowany! Zresztą sami właściciele to bardzo sympatyczni i uśmiechnięci ludzie, a więc czego chcieć więcej... Pozycje w menu, wszystkie wyglądały/wyglądają apetycznie i nie mogłem się zdecydować, ale wybrałem coś co polecał tego dnia szef kuchni i nie zawiodłem się! Oczywiście otrzymałem taką porcję, że 2 osoby mogłyby się najeść, ale tak mi smakowało, że sam wszystko zjadłem... Przepysznie jedzenie! Chociaż najadłem się daniem głównym, to nie mogłem oprzeć się deserom i spróbowałem sernika na zimno... który rozpływał się w ustach a nie w dłoni...! Rewelacja!

Wszystko zależy, kto z Was jaką kuchnię preferuję (niektórzy wolą np: włoską), ale w moim przypadku - "Zawrotnica trafiła przez żołądek do ....". Na pewno, jeszcze nie raz odwiedzę Zawrotnicę i z miłą chęcią przyjadę również do nich w tygodniu na lunch time! Odpowiednie ulotki już wziąłem i przekażę komu trzeba! Trzeba promować to co dobre i godne uwagi.

W informacji, na temat restauracji: Zawrotnica w Piasecznie, znajdziecie menu, jednak Ci, którzy lubią do obiadu napić się np: wina, nie powinni zwieść się jego brakiem... Otóż, w restauracji jest również dostępna dość ciekawa karta alkoholi m.in.: koktajle, brandy, wermut, likiery, rum, gin, tequila, whiskey, wódki oraz wina... Jeżeli ktoś z Was ma "pociąg do kieliszka" (tekst z karty alkoholi Zawrotnicy), to myślę, że znajdzie u nich coś dla siebie!

Oczywiście, dzieci które przychodzą z rodzicami do Zawrotnicy, nie powinny się nudzić: począwszy od dekoracji, która może zaciekawić małych wielbicieli kolejki wąskotorowej, poprzez odpowiednie pozycje w specjalnym menu dla dzieci, a skończywszy na magicznej szafce, na której znaleźć można specjalnie przygotowane pluszaki, kredki, flamastry, kartki do malowania itp...

Serdeczne pozdrowienia dla Państwa: Doroty i Pawła! Dziękuję za przepyszny poczęstunek i mile spędzony czas!
Do zobaczenia w najbliższy wtorek podczas spotkania mieszkańców!
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Zawrotnica w Piasecznie

Postautor: Krystian Marciniak » pn kwie 06, 2009 12:59 pm

Przyłączam się do opinii Martina, że jedzenie mają w Zawrotnicy przepyszne! Bardzo mi smakowało. Jedyny minus, jaki dał mi się w znaki to odwieczny problem, czyli palacze w tej samej części co osoby nie palące. Powinna być jakaś informacja, aby palacze siadali bliżej drzwi wejściowych... Ale to tylko drobna uwaga, bo co do pozostałych rzeczy, to jestem bardzo zadowolony z jedzenia oraz obsługi.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Restauracja Zawrotnica w Piasecznie

Postautor: zemfiroczka » wt kwie 07, 2009 1:19 am

Martin pisze: Chociaż najadłem się daniem głównym, to nie mogłem oprzeć się deserom i spróbowałem sernika na zimno... który rozpływał się w ustach a nie w dłoni...! Rewelacja!


No to mnie przekonałeś ;)

No to...widzimy się jutro :) Ups...właściwie to już dzisiaj :)
Awatar użytkownika
zemfiroczka
 
Posty: 1539
Rejestracja: wt kwie 07, 2009 1:15 am

Restauracja Zawrotnica w Piasecznie

Postautor: Martin » wt kwie 07, 2009 7:22 am

zemfiroczka pisze:No to mnie przekonałeś

Ja wyszedłem od nich najedzony i zachęcony do ponownego odwiedzenia Zawrotnicy. Jednak przeglądając Twój kulinarny blog, sam jestem ciekawy, jak będzie Ci tam smakowało? Przekonamy się o tym wieczorem na spotkaniu mieszkańców.

Do zobaczenia. ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Restauracja Zawrotnica w Piasecznie

Postautor: zemfiroczka » wt kwie 07, 2009 1:04 pm

Martin pisze:
zemfiroczka pisze:No to mnie przekonałeś

Ja wyszedłem od nich najedzony i zachęcony do ponownego odwiedzenia Zawrotnicy. Jednak przeglądając Twój kulinarny blog, sam jestem ciekawy, jak będzie Ci tam smakowało?



No i proszę! Nie sądziłam, że go przeglądasz ;)


Martin pisze:Przekonamy się o tym wieczorem na spotkaniu mieszkańców.

Do zobaczenia. ;)


Racja! Przekonamy się naocznie ile z tej 30 przyjdzie :) Jak narazie liczebnie chyba wrześniowe spotkanie w Pesto przoduje?
"nie wyciągaj mi tu środkowego palca
nawet nie znasz mnie,
a może i znasz, ale nie do końca(...)
co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa
bez czy w pasach bezpieczeństwa "
Awatar użytkownika
zemfiroczka
 
Posty: 1539
Rejestracja: wt kwie 07, 2009 1:15 am

spotkanie mieszkańców w Zawrotnicy

Postautor: Martin » śr kwie 08, 2009 8:49 am

Wczoraj odbyło się spotkanie mieszkańców w Zawrotnicy. Jakie są Wasze opinie na temat restauracji Zawrotnica? Swoje ewentualne uwagi lub sugestie napiszcie na forum w tym wątku. Przesympatyczna Pani Dorota z Zawrotnicy, czeka na Wasze opinie i ewentualne sugestie a także liczy na Wasze kolejne odwiedziny... Ja, na pewno nie raz jeszcze u nich będę... ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Zawrotnica w Piasecznie

Postautor: Jankes » śr kwie 08, 2009 11:21 am

Wybieram się dziś lub jutro do Zawrotnicy na Lunch Time!
Zachwalacie, więc sam muszę ich przetestować.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kviatostan » śr kwie 08, 2009 11:27 am

Mnie co prawda nie było, ale zawsze szukam ciekawych miejsc.

I mam jedną uwagę, na którą nikt wcześniej nie zwrócił uwagi. Moim zdaniem ceny są zbyt wysokie. Ceny na restaurację rodzinną (mam wrażenie, że o taką chodzi właścicielom) powinny oscylować w granicach 20 zł i mniej a nie 20 zł i więcej na osobę dorosła i poniżej 10 zł za dziecko za drugie danie. Dlaczego?

Mam doświadczenie z restauracji na warszawskim żoliborzu na ulicy Płatniczej gdzie byłem stałym klientem. Restauracja prowadzi normalne menu, ale codziennie ma zestawy (zwykle dwa do wyboru) w cenie 14,50. Skład takiego zestawu to pełnoprawne drugie danie (kotlet na pół talerza tłuczony on-line, ziemniaczki, sałatka), zupa (żaden proszek) i kompot z owocami (jak ktoś lubi). I muszę powiedzieć, że żaden zestaw McDonaldowy się nie umywa. Można? Jak widać można.

Dlatego nie rozumiem cen, gdzie ceny są jak z centrum Warszawy. Na usprawiedliwienie może działa, że jest brak konkurencji. I nic poza tym, bo dobra obsługa, wygląd, jakość menu, to powinien być standard jeśli lokal ma się utrzymać.

Mam propozycję dla restauracji: wprowadźcie "zestaw dnia" za powiedzmy te 14 zł + 0,5 zł dla kelnera, codziennie w godzinach 13-18 i zobaczycie, że się nie opędzicie z klientelą :D Tak przynajmniej to działa na żoliborzu. no chyba, że nie lubicie tłoku w restauracji to trzymajcie dalej ceny jakie są w menu...

Pozdrawiam 8)
kviatostan
 
Posty: 4
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 10:55 am

ZAWROTNICA... dziś...

Postautor: majster » śr kwie 08, 2009 9:33 pm

Byłem dziś w sąsiedztwie ZAWROTNICA-y.
Ale miałem mało czasu i nie wszedłem.
Aczkolwiek po przeczytaniu kilku postów jestem zachęcony.

Pstryknąłem fotkę komórką.
Wyszła poprawnie więc pokażę.

Obrazek
Waldemar Podgórski
Awatar użytkownika
majster
 
Posty: 227
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 6:20 pm
Lokalizacja: Piaseczno

witryna ZAWROTNICA-y

Postautor: majster » śr kwie 08, 2009 9:36 pm

:idea:
Przyjaciele,

Ktoś napisał, że trwają prace nad witryną lokalu.
Proponuję żeby wspólnymi siłami zrobić listę życzeń
co do treści witryny.
Bo jeżeli nie zrobimy tego MY
to będzie tam zbiór przypadkowych i nieużytecznych informacji.
Znaczy masakra...

Moja subiektywna propozycja:
1. jak dojechać ?
2. galeria fotek - wewnątrz i zewnątrz
3. menu - do pobrania w pdf-ie
4. profil lokalu - czego można się spodziewać.
5. informacje o oferowanych usługach - np. rezerwacja, parking, VISA/MC, Wi-Fi
6. specjalność - np. pierogi z kapustą i grzybami, spagetti, naleśniki...
Waldemar Podgórski
Awatar użytkownika
majster
 
Posty: 227
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 6:20 pm
Lokalizacja: Piaseczno

ZAWROTNICA

Postautor: Krystian Marciniak » czw kwie 09, 2009 7:10 am

majster pisze:Byłem dziś w sąsiedztwie ZAWROTNICA-y.
Ale miałem mało czasu i nie wszedłem.
Aczkolwiek po przeczytaniu kilku postów jestem zachęcony

Musisz to nadrobić i wejść do środka! Jest SUPER i SMACZNIE!
Do tego przesympatyczna i zawsze uśmiechnięta obsługa!

:good:
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Zawrotnica Piaseczno

Postautor: Artur N. » wt kwie 14, 2009 9:09 pm

Zachęcony opiniami oraz zdjęciami z ostatniego spotkania mieszkańców, odwiedziłem Zawrotnicę. Zostałem miło przywitany i profesjonalnie obsłużony! Dania przepyszne i porcje w sporych rozmiarach! Lokal z klimatem + obsługa sprawiła, że na pewno ich odwiedzę w najbliższym czasie. Polecam!
Artur Najdeker
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Zawrotnica w Piasecznie

Postautor: Krystian Marciniak » czw kwie 16, 2009 9:12 am

Czy wiecie coś na temat strony internetowej Zawrotnicy?
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Zawrotnica w Piasecznie

Postautor: justynka » pn kwie 20, 2009 10:04 am

Ostatnio byłam w Zawrotnicy i posiedziałam trochę pod parasolkami pod lokalem.
Polecam na ciepłe dni, taki relaks przy czymś zimnym ;)
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron