Restauracja Zawrotnica Piaseczno

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: RESTAURACJA ZAWROTNICA » pn lut 07, 2011 6:36 pm

Drodzy Państwo,


KARNAWA£ 2011 trwa w najlepsze a razem z nim nasza Restauracja ZAWROTNICA tradycyjnie, obchodzić będzie swoje 2 URODZINY!!

Postanowiliśmy to uczcić razem z WAMI i zaprosić WAS na tańce wygibańce do naszej restauracji, przy muzyce serwowanej przez DJ'A.

Razem z muzyką przewidzieliśmy także specjalne atrakcje - ale o tym przekonacie się Państwo już na miejscu

A to wszystko już 26 lutego 2011 roku od godz. 20.30

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację stolików pod numerem tel. 665-030-060

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy !!!!

Pozdrowienia - załoga ZAWROTNICY :lokomotywa:
Awatar użytkownika
RESTAURACJA ZAWROTNICA
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 4:53 pm

Postautor: stentonik » czw lut 17, 2011 6:14 pm

Wybiera się ktoś? :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Agnieszka_G » czw lut 17, 2011 7:35 pm

kuszące 8) a będzie cam? :P :piwko:
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: stentonik » czw lut 17, 2011 7:50 pm

Ma być :D
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Agnieszka_G » czw lut 17, 2011 8:59 pm

kurde to wale drzwiami i oknami, muszę na szkło 8)

na serio Stenciu, mam smaka żeby się wyrwać w końcu - kto by na siebie wziął stolik?, a jakby jeszcze stara wiara dołączyła :D chcecie zobaczyć jak się zestarzałam? :lol:
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: stentonik » czw lut 17, 2011 9:03 pm

Ja jestem za, stolik też mogę wziąć na siebie :)

A potańczysz jeszcze cuś, czy tylko pogadać się z Tobą da? :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Agnieszka_G » czw lut 17, 2011 9:30 pm

A potańczę tylko wezmę 4FLEX :lol:

oki ja będę, bo raczej mój stary tylko posłuży za taxi i przysiądzie na chwilkę
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Restauracja Zawrotnica Piaseczno

Postautor: Martin » pn maja 30, 2011 7:24 pm

Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Zawrotnica Piaseczno

Postautor: Martin » pn cze 13, 2011 11:29 pm

Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » śr cze 22, 2011 10:46 pm

No tak nie mogłem sie wygadac przy okazji Pięknej Italii to powiem jak zostałem ugoszczony w Zawrotnicy i nie tylko 8)
W niedzielę jakies dwa tygodnie temu przyszlismy z żoną do Zawrotnicy na obiad, 6 godzin wracałem w upale z Bytowa (Kaszuby) i marzyłem o smacznym obiadku w klimatyzowanej sali. Niestety średnio miły kelner wysłał nas na dwór do ogródka bo w sali była komunia (4 osoby przy jednym stoliku :twisted: ). Na dworze było z 35 stopni i jedynyne dwa stoliki w cieniu były zajęte... Skoro ktoś mnie ma w [cenzura] to przez samą uprzejmośc nie wypada się sprzeciwiac tylko odwzajemnic uczucie! Poszlismy na paste i lazanie vis a vis Almy (nie mam pamięci do nazw tak szybko odchodzą). Niestety pech trwał dalej, szef kuchni (chyba to on) wlaśnie gościł swoją rodzinę i miał nas w... (zgadnijcie gdzie :? ), żarcie dostaliśmy w odwrotnej kolejności po prawie 40 minutach. No i tyle. :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: RESTAURACJA ZAWROTNICA » czw cze 30, 2011 3:53 pm

Roberto pisze:No tak nie mogłem sie wygadac przy okazji Pięknej Italii to powiem jak zostałem ugoszczony w Zawrotnicy i nie tylko...
W niedzielę jakies dwa tygodnie temu przyszlismy z żoną do Zawrotnicy na obiad, 6 godzin wracałem w upale z Bytowa (Kaszuby) i marzyłem o smacznym obiadku w klimatyzowanej sali. Niestety średnio miły kelner wysłał nas na dwór do ogródka bo w sali była komunia (4 osoby przy jednym stoliku). Na dworze było z 35 stopni i jedynyne dwa stoliki w cieniu były zajęte...


Dziękujemy za uwagi P. Roberto. Pragnę jedynie zauważyć że goście organizujący imprezy okolicznościowe mają prawo do rezerwacji restauracji na swoje potrzeby podczas jej trwania bez względu na liczbę gości.

Pozdrawiam
Dorota Swynynka
Awatar użytkownika
RESTAURACJA ZAWROTNICA
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 4:53 pm

Postautor: Roberto » pt lip 01, 2011 6:24 am

RESTAURACJA ZAWROTNICA pisze:Dziękujemy za uwagi P. Roberto. Pragnę jedynie zauważyć że goście organizujący imprezy okolicznościowe mają prawo do rezerwacji restauracji na swoje potrzeby podczas jej trwania bez względu na liczbę gości.

Pozdrawiam
Dorota Swynynka

Tyle, że wcześniej bywałem u was jak były jakieś imprezy i to nie przeszkadzało z korzystania z sali, to po pierwsze, a po drugie z szacunku do klienta wypadałoby okolicznościową informację umieścić na odrzwiach lokalu i sytuacja była by czytelna, czyż nie??
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » pt lip 01, 2011 6:51 am

Ale skoro się dorwałem do klawiatury... to jeszcze jedna uwaga :lol:
Ja rozumiem, że nałóg palenia jest silny, ale aby z tego powodu zapominać o klientach i ich zamówieniach :? A tak właśnie było raz czy dwa w Zawrotnicy, kelner (całkiem miły gość zresztą) miał taką przemożną potrzebę palenia, że co chwila wychodził na zewnątrz zapominając o gościach, w tym o mojej skromnej osobie.
No, ale co by nie był (że tylko marudze) Będę przychodził tu nadal bo innej takiej knajpy nie ma blisko domu i jak zwykle będę zachodził w głowę co tu tak pusto... ?
Choć przyczyny tego leżą pewnie gdzie indziej.
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: smog » pt lip 01, 2011 8:42 am

>Roberto

Dawno nie byłem w Zawrotnicy. Bywałem dobrych kilka razy w pierwszym roku działalności. Jak można było mieć pewne uwagi co do kuchni, to obsługa była zawsze super. Uprzejmie, miło, szybko. Zdarzało się nam przesiedzieć pół godziny po teoretycznym zamknięciu lokalu (tylko my) i nikt nawet okiem nie mrugnął.
Zawsze były też puchy.

Pewnie entuzjazm opadł, biznes gorzej się kręci to i ludziom się mniej chce. Równia pochyła.

Z drugiej strony może jeden niewłaściwy człowiek na niewłaściwym miejscu. Nie wyobrażam sobie śmierdzącego papierosami kelnera, który mi potem tymi tytoniowymi łapskami jedzenie przynosi.
Awatar użytkownika
smog
 
Posty: 111
Rejestracja: śr mar 24, 2010 1:13 pm

Summer Party w Zawrotnicy

Postautor: Martin » pn sie 01, 2011 5:47 pm

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości