Restauracja Zawrotnica Piaseczno

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: stentonik » pt cze 18, 2010 9:47 pm

Hhehehe, smerfetko byłaś kelnerką? A którą, bo każda fajna była :)

Ja myslę, że Zawrotnica wśród stałych klientów wyrobiła sobie markę nie do podważenia...Kiedyś Dorocie powiedziałem, że "łaska pańska na pstrym koniu jeździ" i przyszła ta chwila. Zreszta i tak ci, którzy chodzą do Zawro na obiady lub spotkania biznesowe wiedzą, że nadal moga oczekiwać serwisu na najwyższym poziomie. Czytając ostatnich kilka postów kupionych paroma gratisowymi piwami wypitymi z właściclelami konkurencji proponowałbym podchodzić do dalszych spekulacji co do obsługi i menu bardzo ostrożnie i wyrabiać sobie zdanie na własnym żołądku.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: smerfetka » sob cze 19, 2010 9:47 am

pminnesota pisze:Smerfetko, ale kim w ogóle jesteś :?:

Jestem stałym klientem zawrotnicy...
smerfetka
 
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 18, 2010 6:43 pm
Lokalizacja: piaseczno

Postautor: smerfetka » sob cze 19, 2010 10:06 am

stentonik pisze:Hhehehe, smerfetko byłaś kelnerką? A którą, bo każda fajna była :)

Ja myslę, że Zawrotnica wśród stałych klientów wyrobiła sobie markę nie do podważenia...Kiedyś Dorocie powiedziałem, że "łaska pańska na pstrym koniu jeździ" i przyszła ta chwila. Zreszta i tak ci, którzy chodzą do Zawro na obiady lub spotkania biznesowe wiedzą, że nadal moga oczekiwać serwisu na najwyższym poziomie. Czytając ostatnich kilka postów kupionych paroma gratisowymi piwami wypitymi z właściclelami konkurencji proponowałbym podchodzić do dalszych spekulacji co do obsługi i menu bardzo ostrożnie i wyrabiać sobie zdanie na własnym żołądku.


Ja jestem dosyć często w zawrotnicy i wcale nie chcę podważać ich autorytetu... Nie mam też nic do serwisu bo sama jestem zadowolona.
To była raczej uwaga do właścicieli by czasem ciszej rozmawiali !!! A i nie jestem ani nie byłam kelnerką!!!
smerfetka
 
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 18, 2010 6:43 pm
Lokalizacja: piaseczno

Nowe zdjęcia -MAJ

Postautor: RESTAURACJA ZAWROTNICA » ndz cze 20, 2010 1:08 pm

Drodzy Goście,

Uprzejmie donoszę, że nowe zdjęcia już wiszą w ZAWROTNICY.


Pozdrawiam Dorota
Awatar użytkownika
RESTAURACJA ZAWROTNICA
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 4:53 pm

Postautor: Jędrek1950 » ndz cze 20, 2010 1:45 pm

smerfetka pisze:
stentonik pisze:Hhehehe, smerfetko byłaś kelnerką? A którą, bo każda fajna była :)

Ja myslę, że Zawrotnica wśród stałych klientów wyrobiła sobie markę nie do podważenia...Kiedyś Dorocie powiedziałem, że "łaska pańska na pstrym koniu jeździ" i przyszła ta chwila. Zreszta i tak ci, którzy chodzą do Zawro na obiady lub spotkania biznesowe wiedzą, że nadal moga oczekiwać serwisu na najwyższym poziomie. Czytając ostatnich kilka postów kupionych paroma gratisowymi piwami wypitymi z właściclelami konkurencji proponowałbym podchodzić do dalszych spekulacji co do obsługi i menu bardzo ostrożnie i wyrabiać sobie zdanie na własnym żołądku.


Ja jestem dosyć często w zawrotnicy i wcale nie chcę podważać ich autorytetu... Nie mam też nic do serwisu bo sama jestem zadowolona.
To była raczej uwaga do właścicieli by czasem ciszej rozmawiali !!! A i nie jestem ani nie byłam kelnerką!!!


Zgadzam się ze STENTONIKIEM. A przy okazji także jestem stałym gościem w ZAWROTNICY. Jeśli nawet coś mi nie odpowiada w zachowaniu obsługi lub w mam uwagi do Doroty lub Pawła to mówię im bezpośrednio o co mi chodzi :). Znając Dorotę napewno weźmie sobie Twoje uwagi SMERFETKO do serca. Uważam że każdy kiedyś może nie zapanować nad emocjami i coś "palnąć" ale jesteśmy tylko ludźmi. Widzę ile serca właściciele wkładają w restauracje, w której naprawdę dobrze można zjeść.

Na tym kończę bo uważam że ten wątek poświęcony jest restauracji i serwowanej w niej kuchnii. Więc jadę na tatar i chłodnik :rowerzysta: :autobus:
Jędrek1950
 
Posty: 3
Rejestracja: pt kwie 09, 2010 11:18 am

Postautor: smerfetka » ndz cze 20, 2010 7:50 pm

Jędrek1950 pisze:Zgadzam się ze STENTONIKIEM. A przy okazji także jestem stałym gościem w ZAWROTNICY. Jeśli nawet coś mi nie odpowiada w zachowaniu obsługi lub w mam uwagi do Doroty lub Pawła to mówię im bezpośrednio o co mi chodzi :). Znając Dorotę napewno weźmie sobie Twoje uwagi SMERFETKO do serca. Uważam że każdy kiedyś może nie zapanować nad emocjami i coś "palnąć" ale jesteśmy tylko ludźmi. Widzę ile serca właściciele wkładają w restauracje, w której naprawdę dobrze można zjeść.

Na tym kończę bo uważam że ten wątek poświęcony jest restauracji i serwowanej w niej kuchnii. Więc jadę na tatar i chłodnik


Zgadzam się z Tobą że można tam dobrze zjeść...życzę smacznego !!!
smerfetka
 
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 18, 2010 6:43 pm
Lokalizacja: piaseczno

Postautor: ola » ndz cze 20, 2010 8:50 pm

Jędrek1950 pisze:Na tym kończę bo uważam że ten wątek poświęcony jest restauracji i serwowanej w niej kuchnii. Więc jadę na tatar i chłodnik


o chłodnik podają ??? to ja też wpadnę :) bo już dawno nie byłam :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wmzl » ndz cze 20, 2010 11:06 pm

Ja miałem firmową Wigilię w zeszłym już roku w restauracji która w temacie, i ostatnie co pamiętam to jak zaliczam upadek w okolicy torów,i dalej ciemno :D:D a z opowieści trochę się jeszcze działo, ale z tego co "pamiętam" to miło ten lokal wspominam
Awatar użytkownika
wmzl
 
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2009 4:10 pm
Lokalizacja: stąd

Postautor: RESTAURACJA ZAWROTNICA » wt cze 22, 2010 11:47 am

ola pisze:
Jędrek1950 pisze:Na tym kończę bo uważam że ten wątek poświęcony jest restauracji i serwowanej w niej kuchnii. Więc jadę na tatar i chłodnik


o chłodnik podają ??? to ja też wpadnę :) bo już dawno nie byłam :)


I szczawiowa z jajeczkiem też pyaszna :) :D

Truskawkowe MENU też polecam gorąco wszystkim naszym gościom.
Pierogi z truskawkami, krucha tarta, truskawki z bitą śmietaną i galaretką.. palce lizać :cooking:


Zapraszam serdecznie

Dorota :lokomotywa:
Awatar użytkownika
RESTAURACJA ZAWROTNICA
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 4:53 pm

Postautor: ola » wt cze 22, 2010 3:34 pm

o nie :) tarta :) i szczawiowa :)

mniam :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Leelooo » wt cze 22, 2010 4:21 pm

Ola zjedz też za mnie:)
Pozdrawiam Marzena


Obrazek
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

TAńCZĄCY z WAKACJAMI DYSKOTEKA w ZAWROTNICY

Postautor: Martin » wt cze 22, 2010 7:14 pm

Obrazek

25 czerwca 2010 roku dyskoteka TAńCZĄCY z WAKACJAMI
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » pn cze 28, 2010 4:40 pm

Będąc wczoraj w Zawro zauważyłem, że na ścianie obok zdjęć wisi w ramce cennik - fajny pomysł, od razu z wejścia można się zapoznać z menu.
Ale mała uwaga jeśli można - dlaczego cennik w ramce jest z nieaktualnymi cenami?
Przeoczenie czy raczej "chłyt marketindody" ;) ?
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: RESTAURACJA ZAWROTNICA » pn cze 28, 2010 5:57 pm

looky pisze:Będąc wczoraj w Zawro zauważyłem, że na ścianie obok zdjęć wisi w ramce cennik - fajny pomysł, od razu z wejścia można się zapoznać z menu.
Ale mała uwaga jeśli można - dlaczego cennik w ramce jest z nieaktualnymi cenami?
Przeoczenie czy raczej "chłyt marketindody" ;) ?


Cześć Looky :)

Już odpowiadam :

To nie przeoczenie czy raczej "chłyt marketindody" ;) !!
To na pamiątkę powiesiliśmy naszą pierwszą kartę MENU wraz z innymi pamiątkami zaistniała na ścianie :roll:

A nową kartę swoją drogę chcemy wystawić przed restauracje(na stojaku) aby każdy mógł się z nią zapoznać

Pozdrowienia

Dorota
Awatar użytkownika
RESTAURACJA ZAWROTNICA
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 4:53 pm

10 lipca godz 20:30 Koncert Over Drive

Postautor: RESTAURACJA ZAWROTNICA » pn cze 28, 2010 6:09 pm

Obrazek


Drodzy Goście :piwko:

Z przyjemnością informujemy Was, że 10 lipca 2010 roku w sobotę o godz. 20:30 odbędzie się KONCERT zespołu OVER DRIVE :peace: :pogo:

OVER DRIVE zagrają dla wszystkich covery znanych i lubianych zespołów polskich i zagranicznych.

Jak zawsze serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH do wspólnej zabawy.


Pozdrawiamy serdecznie
Dorota i Pawel :lokomotywa:
Awatar użytkownika
RESTAURACJA ZAWROTNICA
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 4:53 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron