Restauracja Zawrotnica Piaseczno

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Summer Party w Zawrotnicy

Postautor: stentonik » pn sie 01, 2011 9:59 pm

Poszłoby się. Jacyś chętni sa z foruma?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Summer Party w Zawrotnicy

Postautor: WielkiGęgacz » pn sie 01, 2011 10:08 pm

Namówiłeś mnie.
Pozdrawiam
WG
Awatar użytkownika
WielkiGęgacz
 
Posty: 414
Rejestracja: wt lis 03, 2009 4:56 pm
Lokalizacja: ...:::z Bloków:::...

Summer Party w Zawrotnicy

Postautor: pminnesota » pn sie 01, 2011 10:40 pm

stentonik pisze: Jacyś chętni sa z foruma?


My, sąsiedzi.
Awatar użytkownika
pminnesota
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 3:41 pm
Lokalizacja: Ze świata :)

Summer Party w Zawrotnicy

Postautor: ola » wt sie 02, 2011 8:35 pm

A wy idziecie ?
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Summer Party w Zawrotnicy

Postautor: AgatkaL » śr sie 03, 2011 11:34 am

Własnie, właśnie...ktoś się wybiera w sobotę do Zawro ?
Awatar użytkownika
AgatkaL
 
Posty: 148
Rejestracja: czw paź 29, 2009 11:27 am
Lokalizacja: Konstancin/Piaseczno

Summer Party w Zawrotnicy

Postautor: stentonik » śr sie 03, 2011 1:09 pm

No ja tam z kimś będę ;)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: WielkiGęgacz » śr sie 03, 2011 10:27 pm

A mnie się odwidziało.
Pozdrawiam
WG
Awatar użytkownika
WielkiGęgacz
 
Posty: 414
Rejestracja: wt lis 03, 2009 4:56 pm
Lokalizacja: ...:::z Bloków:::...

Postautor: smog » sob sie 06, 2011 4:17 pm

No i byłem w Zawrotnicy na piwku i małej przekąsce i wielkie kulinarne rozczarowanie.
Jak widzicie sporo postów i czasu temu bardzo chwaliłem tamtejsze "coś do browarka".

Zamówiłem więc ponownie drobiowe przekąski. Złapałem się za głowę jednak jak otrzymałem zamówienie.
Kiedyś drobiowe przekąski były podobne do stripsów z KFC. Czyli takie długaśne polędwiczki z piersi w fajnej chrupiącej panierce. Maczało się łapami w fajnej salsie i aż miło chrupało do browarka.

Wczoraj natomiast ląduje przede mną talerz z czterema niedużymi sflaczałymi kotletami z piersi kurczaka. Normalnie na talerzu 4 kotlety w zwykłej bułce. Nic chrupiącego, słabo przyprawione. Jakbym zamówił w tanim barze wersję zwykłego obiadu dla mięsożercy.

Nie wiem czy to nowy kucharz, czy staremu na głowę padło, ale trzeba tęgiej głowy, żeby 4 kotlety podawać jako zakąskę do piwa.

Porażka.
Awatar użytkownika
smog
 
Posty: 111
Rejestracja: śr mar 24, 2010 1:13 pm

Postautor: Jędrek1950 » ndz sie 21, 2011 9:40 am

smog pisze:No i byłem w Zawrotnicy na piwku i małej przekąsce i wielkie kulinarne rozczarowanie.
Jak widzicie sporo postów i czasu temu bardzo chwaliłem tamtejsze "coś do browarka".

Zamówiłem więc ponownie drobiowe przekąski. Złapałem się za głowę jednak jak otrzymałem zamówienie.
Kiedyś drobiowe przekąski były podobne do stripsów z KFC. Czyli takie długaśne polędwiczki z piersi w fajnej chrupiącej panierce. Maczało się łapami w fajnej salsie i aż miło chrupało do browarka.

Wczoraj natomiast ląduje przede mną talerz z czterema niedużymi sflaczałymi kotletami z piersi kurczaka. Normalnie na talerzu 4 kotlety w zwykłej bułce. Nic chrupiącego, słabo przyprawione. Jakbym zamówił w tanim barze wersję zwykłego obiadu dla mięsożercy.

Nie wiem czy to nowy kucharz, czy staremu na głowę padło, ale trzeba tęgiej głowy, żeby 4 kotlety podawać jako zakąskę do piwa.

Porażka.


Oj wiem z pewnych źródeł.. że nadeszły zmiany!!!
I właśnie dlatego kucharz już dostał od właścicieli propozycje nie do odrzucenia i niestety zmienił swoje miejsce pracy podobne jak wcześniejszy kelner. Właścicielka to twarda sztuka i nie toleruje niektórych zachowań i podejścia do jej gości.. Za dużo włozyła pracy aby restauracja miała swój poziom i go utrzymywała..

Ja z obserwacji postów dla różnych restauracji widzę że w każdej restauracji zdarzają się niedociągnięcia. Tak już chyba jest w tych klimatach. Ale uważam że i tak ZAWROTNICA na tle innych wypada dobrze :).
Jędrek1950
 
Posty: 3
Rejestracja: pt kwie 09, 2010 11:18 am

Postautor: ola » ndz sie 21, 2011 8:28 pm

Jędrek1950 pisze:Oj wiem z pewnych źródeł.. że nadeszły zmiany!!!
I właśnie dlatego kucharz już dostał od właścicieli propozycje nie do odrzucenia i niestety zmienił swoje miejsce pracy podobne jak wcześniejszy kelner. Właścicielka to twarda sztuka i nie toleruje niektórych zachowań i podejścia do jej gości.. Za dużo włozyła pracy aby restauracja miała swój poziom i go utrzymywała..


Bo tak powinno byc . Właścicielka chce aby goście czuli się u niej dobrze. Ja tak jak chce coś dobrego zjęśc to tylko do Zawrotnicy, oczywiście coś poza chinolem i pizzą :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: smog » śr sie 31, 2011 2:43 pm

Jędrek masz 3 posty na forum, wszystkie na jeden temat i wychwalające pod niebiosy Zawrotnicę.

Poczekam na inne opinie. Może i są zmiany, ale nie będę jednak ryzykował popsutego kiepskim jedzeniem wieczoru na własnej skórze.
Awatar użytkownika
smog
 
Posty: 111
Rejestracja: śr mar 24, 2010 1:13 pm

Postautor: Wiola_Tur » śr sie 31, 2011 3:50 pm

ola pisze: jak chce coś dobrego zjęśc to tylko do Zawrotnicy, oczywiście coś poza chinolem i pizzą :)

O w końcu ktoś uczciwie napisał jaki jest poziom tej jadłodajni.
Wiola_Tur
 
Posty: 15
Rejestracja: śr lis 17, 2010 8:19 pm

Postautor: ola » sob wrz 03, 2011 3:02 pm

Wiola_Tur pisze:ola napisał:

jak chce coś dobrego zjęśc to tylko do Zawrotnicy, oczywiście coś poza chinolem i pizzą

O w końcu ktoś uczciwie napisał jaki jest poziom tej jadłodajni.



To chyba z Twojej strony nadinterpretacja :) Jak chce coś dobrego zjęsc w Piasecznie to tylko tam.
Oczywiście jak mam ochote na chinola lub pizze to nie ide do Zawrtonicy, tylko szukam innych lokali.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Wiola_Tur » wt wrz 06, 2011 6:37 pm

ola pisze:To chyba z Twojej strony nadinterpretacja :) Jak chce coś dobrego zjęsc w Piasecznie to tylko tam.

Nie interpretowałam twoich słów tylko chciałam wyrazić swoją opinię o tym lokalu, który poziomem przypomina mi właśnie słabe chinole i kiepskie pizzerie.
Wiola_Tur
 
Posty: 15
Rejestracja: śr lis 17, 2010 8:19 pm

Postautor: ola » wt wrz 06, 2011 6:47 pm

Wiola_Tur - ale jak jadam chinola i pizze to tylko te dobre :)
No widzisz ja mam inne zdanie o jedzeniu w Zawrotnicy. Pewnie ani Ty ani ja swojego nie zmienimy :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron