Restauracja Zawrotnica Piaseczno

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: stentonik » czw maja 24, 2012 5:45 pm

Jeśli chodzi o mnie osobiście, to chciałbym podziękować Dorocie za stworzenie Zawrotnicy i pokazanie swego czasu miernocie gastronomicznej tego miasta, że da się robić restaurację na dobrym poziomie z dobrym jedzeniem, z niewygórowanymi cenami, być uprzejmym, umieć przyjmować krytykę i zawsze stawać frontem do Klienta. Cokolwiek by nie mówić o tym miejscu to uważam, że długo w Piasecznie nie uświadczymy podobnej restauracji z takim podejściem do klienta jaki miała Dorota. Paru forumowiczów pamięta zapewne foremkowe imprezy integracyjne, darmowe karniaczki dla każdego na zakończenie , sms-y następnego dnia z podziękowaniami od Doroty i Pawła za super zabawę i zaproszenia na kolejne...

To se ne wrati...

Dorota i Paweł, wielkie dzięki ode mnie i wszystkiego najlepszego.


Ale Zawrotnica została, zmienili się właściciele i cóż. Miałem okazję dwukrotnie odwiedzić Zawro po zmianach i mam wrażenie (obym się mylił), że wraz z Dorotą uleciał ten specyficzny profesjonalny sposób podejścia do gościa. O pierwszej wizycie nie napiszę teraz, ale tez nie była udana. Natomiast dzisiaj miałem okazję być drugi raz i miałem wrażenie, że do pustki jaka panowała w lokalu w godzinach obiadowych dołączył chłód jego nowych właścicieli, gdzieś zniknął ten dobrze znany "Dorotowy" sposób witania klienta, kiedy czuliśmy się ważni...czasem za bardzo, ale do tego co było wtedy złe nie chcę akurat teraz wracać. Dość powiedzieć, że dzisiaj po wejściu do lokalu państwo właściciele plus kucharz tak zajęci byli przy stoliku swoimi sprawami, że nawet nie odwrócili głów do jedynego klienta jaki tam wszedł (czyli do mnie) i nie odpowiedzieli na głośne "dzień dobry". Pewnie umawiali z klientem niedzielną komunię na 50 osób, więc co ich obchodzi jakiś zagubiony w tygodniu klient, który prosi tylko o talerz pomidorówki i szklankę coli...Kelnerka się nim zajmie.
A dlaczego akurat pomidorówka? Ano dlatego, że lubię pomidorówkę z Zawrotnicy. Podczas pierwszej wizyty po zmianie właścicieli, jakieś dwa tygodnie temu, również zamówiłem pomidorówkę i dostałem taką jak zawsze, gęstą, aromatyczną i smaczną. Dziś jestem niemal pewien, że pochodziła ona jeszcze z zapasów, z czasów rządów Doroty. Dlaczego? Ano dlatego, że dzisiaj dostałem coś zupełnie innego, pomidorówkopodobnego, zupełnie nie tą samą zupę, którą tu jadłem od kilku lat i która była prawie zawsze identyczna. Dzisiaj dostałem pomidorową o dziwnym smaku, czymś doprawioną co przypominało przyprawę do kebaba, przeźroczystą z kleksem śmietany na środku. Kleks ów po połączeniu z gorącą zupą najzwyczajniej w świecie się zważył i po zmieszaniu zamienił w dziesiątki białych grudek. Porażka. Chciało mi się normalnie płakać, bo zdałem sobie sprawę, że tu już dobrze nie będzie...skoro tak spieprzyli kultową pomidorową to strach zamawiać zwykłą pierś z kurczaka...Ja osobiście poczekam na opinie innych użytkowników, może się jakieś pojawią. Póki co, siadam i opłakuję kolejny, najprawdopodobniej wkrótce likwidowany lokal. Obym się mylił.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Majkel » pt lip 27, 2012 6:58 pm

W Zawrotnicy organizowane jest karaoke w piątki. Był ktoś z Was? Warto?
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: Kacperek » czw sie 23, 2012 9:40 am

W Zawrotnicy zmienili kolorystykę i menu, a w nim głównie ceny. Poprzednia kolorystyka w lokalu była może trochę ciemniejsza, ale według mnie ciekawsza. Teraz jest zbyt pomarańczowo, ale to kwestia gustu i dopóki jest ciepło, zawsze można usiąść pod parasolami przed lokalem. Kuchnia smaczna, ale ceny za bardzo warszawskie. Obsługa sympatyczna. Po zmianie właściciela, lokal nadal trzyma poziom w kuchni i warto ich odwiedzić.
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Postautor: looky » czw sie 23, 2012 8:41 pm

W Zawrotnicy oprócz niektórych cen, spieprzyli totalnie bar, który był niejako centrum tej knajpy, nadawał jej klimat. Pomalowanie go na, jak to mój ojciec określił "oczojebny" pomarańczowy kolor to jak dla mnie niewybaczalny błąd - ale kto co lubi...
Natomiast wyjechanie do klientów w okolicy godziny 22-ej z tekstem "Mamy otwarte do ostatniego klienta, ale mam nadzieję, że nie będą siedziały Panie zbyt długo" po deklaracjach właścicielki, że knajpa otwarta jest do ostatniego gościa, jest dla mnie czymś niedopuszczalnym. Albo w jedną, albo w drugą stronę drodzy Państwo.
Aha - przyniesienie szklanki napełnionej piwem z sokiem do połowy i zarazem tłumaczenie się kelnerki, że (...)to nie moja wina że gaz się do kega skończył(...) pozostawiam każdemu do własnego komentarza.

Jeszcze trochę do poprawy Drodzy Państwo.
Co nie zmienia faktu, że na placka i tak niedługo przyjdę :)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

KOBIECE KLIMATY W ZAWROTNICY

Postautor: Magdalena » pn mar 04, 2013 8:18 am

Obrazek

Już wkrótce....DZIEń KOBIET! Miłe Fanki - to Wasze święto! 8 MARCA nasza restauracja zaprasza wszystkie Panie na..."KOBIECE KLIMATY", a w nich: wspaniałe PREZENTY od nas- od godz.11.00, przez cały dzień profesjonalna sesja zdjęciowa dla wszystkich Pań wraz z poradami wizażystki,opieka dla dzieci(dla tych Pań , które wybiorą się do nas ze swoimi pociechami:),wspaniałe babskie pogaduchy oraz na powitanie "DRINK RADOśCI" Ten dzień jest dla Was!, ale... zapraszamy również Panów, aby mogli razem z nami świętować 8 marca! http://zawrotnica.pl
Magdalena
 
Posty: 47
Rejestracja: pn gru 17, 2012 9:21 pm

wieczór autorski Agnieszki Perepeczko

Postautor: Redakcja » wt paź 01, 2013 7:52 pm

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Spotkanie z Januszem Korwin-Mikke w Piasecznie

Postautor: Filip » śr paź 09, 2013 11:53 am

17 października 2013 roku o godzinie 19:30 odbędzie się spotkanie z Januszem Korwin-Mikke w Piasecznie, które odbędzie się w restauracji "Zwrotnica".
Więcej informacji http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?t=9346
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

HALLOWEEN W ZAWROTNICY

Postautor: DominikaK » pt paź 11, 2013 7:37 pm

Obrazek

RESTAURACJA „ZAWROTNICA” ZAPRASZA WSZYSTKICH
LUBIĄCYCH DOBRĄ ZABAWę I ZAWROTNE JAD£O NA…
WIECZÓR „STRACHÓW NA LACHY”, KTÓRY BęDZIE MIA£
MIEJSCE DNIA 31 PAŹDZIERNIKA.
ZLATUJEMY SIę WSZYSCY OD GODZ.19.00
MIEJSCA PARKINGOWE DLA MIOTE£ – ZAGWARANTOWANE!
A MIEJSCA DLA WAS CZEKAJĄ POD NR TEL. 693 088 818
UWAGA! W programie KONKURS NA NAJSTRASZNIEJSZY KOSTIUM!
DominikaK
 
Posty: 128
Rejestracja: śr cze 19, 2013 7:19 am

KARNAWAŁ W ZAWROTNICY

Postautor: Filip » pn sty 20, 2014 5:25 pm

Obrazek

25 STYCZNIA 2014 ROKU BAL KARNAWAŁOWY W ZAWROTNICY
Więcej informacji oraz rezerwacje stolików- tel. 665 030 060 i 693 088 818
http://zawrotnica.pl/restauracja/archives/1723
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Walentynki i Bal Walentynkowy

Postautor: Filip » pn sty 27, 2014 10:12 pm

Obrazek

Wszystkich, którzy chcieliby spędzić romantyczny wieczór walentynkowy Zawrotnica zaprasza 14 lutego do restauracji. Szef kuchni przygotuje menu- niespodziankę - danie w oparciu o fantastyczne kulinarne afrodyzjaki. Natomiast 15 lutego zapraszają na Bal Walentynkowy. Rozpoczęcie od godz.19.00 Więcej szczegółów pod numerami telefonów:665 030 060 oraz 693 088 818
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Poprzednia

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron