Gdzie gyros kebab w Piasecznie?

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: rozowe okulary » pn sie 24, 2009 9:20 pm

ja polecam Kebaba w bloku Piekuta przy Kniaziewicza ( nie pamietam nazwy ale tam jest chyba tylko jeden- to ten sam blok w ktorym jest mała italia). bardzo dobry!!!!!!!! i z kurczaka i baraniny, super sosy! pierwsza klasa!!!
Prywatna świetlica Różowe Okulary
www.rozoweokulary.com
Awatar użytkownika
rozowe okulary
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 6:48 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » wt sie 25, 2009 8:58 am

podobnop kebab w Konstancinie przy rondzie jest the best, moi kumple stwierdzili ze ja k nie jadłes kebaba stamta d to znaczy że wogole nie jadłes kebaba :mrgreen: oczywiście zapewne wszystko jest kwestia gustu ale to juz ni epierwsza opinia mega pozytywna dla tego miejsca.
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: leny » wt sie 25, 2009 1:30 pm

teqilaa pisze:podobnop kebab w Konstancinie przy rondzie jest the best, moi kumple stwierdzili ze ja k nie jadłes kebaba stamta d to znaczy że wogole nie jadłes kebaba Mr. Green oczywiście zapewne wszystko jest kwestia gustu ale to juz ni epierwsza opinia mega pozytywna dla tego miejsca.


samo mięso jest dobre, pita też ok, tylko dają samą kapustę pekińską
jest tam jeszcze jeden kebab tam gdzie postój taksówek troszkę w głębi mają kebab z baraniny i tam jest dobry.
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » wt sie 25, 2009 1:48 pm

aaa to może o tym drugim mówili, nie wiedziałam że tam sa dwa, ten tuz przy rondzie jest najabrdziej widoczny. Zapodam chłopakom temat :mrgreen:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: AsgAarD_xxx » wt sie 25, 2009 2:48 pm

Kebab w Konstancinie jest, moim skromnym zdaniem, przecietny, ale to oczywiscie kwestia gustu.

A skoro juz jestesmy poza Piasecznem - ostatnio probowalem kebaba z Zalesia (zaraz za kosciolem jest chyba przyczepa przeksztalcona w kebabownie). Cena, jak na Zalesie, dosc wysoka (8 zl). Za te 8 zl dostajemy kebab maly (mniejszy od tego w Piasecznie), ale w miare smaczny. Na plus - sosy i smaczne mieso.

Mimo wszystko warto podjechac kawalek dalej i zjesc kebab np. na Kniaziewcza. Niewiele drozszy, a znacznie lepszy.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gdzie gyros kebab w Piasecznie?

Postautor: jacek » wt sie 25, 2009 3:49 pm

DONER KEBAB przy Kniaziewcza jest NAJLEPSZY!

:good:
Jacek z Piaseczna
Awatar użytkownika
jacek
 
Posty: 103
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 3:26 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sanchez » śr sie 26, 2009 12:01 pm

Całkiem niezły jest kebab w Outlecie. Ale nie ten w śródziemnomorskiej, tylko obok, po prawej. Mięsko w porządku, duży, smaczny. Aha i polecam w bułce, nie w picie ...
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: teqilaa » pt sie 28, 2009 10:44 am

ola pisze:osobiście jeśli Kebab to tylko w Warszawie, mam jedną knajpę ulubioną.

swego czasu bardzo dużo hymnów pochwalnych słyszzałam na temat kebaba na Brackiej bodajże. kiedys sie udałam tam i niestety rozczarowałam sie, tłuszcz az kapał z buły i generalniemialam wrażenie że to była zbiórka wszystkiego co wczesniej nie zostało dojedzone. Niedawno zakupiłam kebaba na Puławskiej koło skrzyżowania z Odyńca i powiem szczerze że nawet mi smakował, choc nie lubuje sie w tego typu kuchni. Podoba mi sie że maja opcje również niepikantną, a własnie to mnie odstrasza zazwyczaj w tej kuchni.
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: AsgAarD_xxx » śr wrz 02, 2009 9:15 pm

Dzisiaj wybralem sie do niedawno otwartego kebabu Merhaba (czy jakos tak - chodzi o ten przy skrzyzowaniu, niedaleko drogerii Rossmann i saloniku Orange). Ku mojemu zdziwieniu, okazalo sie, ze pracuje tam kobieta doskonale mi znana z kebabowni przy Idze (wczesniej) czy baru na Chyliczkowskiej (ostatnio).
Jezeli komus smakowal kebab przyrzadzony przez te pania w ww. miejscach, to bedzie smakowal takze tutaj, gdyz ani sposob przyrzadzania miesa, ani surowka, ani sosy W OGOLE sie nie zmienily.

EDIT: Zapomnialem o cenie :D . Piaseczynski standard, czyli 7 zl za kebab w grubej bulce.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Merhaba Kebab w Piasecznie

Postautor: Martin » śr wrz 02, 2009 9:39 pm

AsgAarD_xxx pisze:Dzisiaj wybralem sie do niedawno otwartego kebabu Merhaba

Otworzyli już Merhaba Kebab przy skrzyżowaniu Puławska / Młynarska / Szkolna?
Koniecznie muszę się do nich wybrać, bo patrzyłem kiedy otworzą, ale jak widzę przeoczyłem... :)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » czw wrz 24, 2009 7:38 pm

Tak sobie czytam i czytam o tych kebabach i postanowiłem zabrać głosik...

Po pierwsze to testuję teraz dwa kebaby przy kolejce. Pierwszy w "drewniaku" koło przystanku 727 w kierunku Gołkowa. Na razie mają promocję - buła 5 zł, ale niestety zawartość, choć smaczna, to nad wyraz oszczędna. Ponadto kolesiowi który robi te kanapki strasznie się łapy trzęsą i rozsypuje towar, co nie jest jakoś specjalnie zachęcające...
Drugi u "chińczyka" - jak przekornie nazywamy młodego Turka (?) na samym rogu Sienkiewicza i WP kole naprawy komórek i modeli zdalnie sterowanych. I tu mój krytyczny pogląd na gastronomię się nieco łamie. "Chińczyk" jest bardzo miły i uprzejmy oraz zapamiętuje klientów nie mówiąc o tym, że lubi pogadać. Buła 9zł, cienki 8, ale są wersje "doładowane" odpowiednio za 11 i 10. Mięso drobiowe poprawnie przyprawione i w słuuuusznej ilości, surówki jak na lekarstwo, ale przecież nie oto chodzi aby nawpieprzać się kapusty jak królik! Jeśli się jest miłymi i doda po "Poproszę za 11" magiczne słowa "Tylko dobrze doładować!" można się naprawdę zdziwić ilością mięsiwa jakie dostaniemy. Niestety "chińczyk" miał jedną wpadkę, bo kiedyś dał mi jakieś takie przesuszone mięso, ale to było tylko raz...

A co do kebabowni koło trolejbusów, to pracowała tam ogólnie znana dziewczyna o znudzonej twarzy mopsa, którą pieszczotliwie nazywaliśmy "Kebabą" hehehe...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Re: Gdzie gyros kebab w Piasecznie?

Postautor: Roberto » pt wrz 25, 2009 10:36 am

jacek pisze:DONER KEBAB przy Kniaziewcza jest NAJLEPSZY!

:good:


Jadłem osdtatnio w tej kebabowni, nawet mi smakowało ale sorry 12 zł za baranine i 10 za koguta to chyba przesada, 33% drożej jak w Warszawie! Lubię takie żarcie zwykle jadam w kebabowniach na Zgoda albo Przeskok czasami przy Bajce naprzeciw stacji metra świętokrzyska. ścisłe centrum Warszawy a ceny o wiele niższe!
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Doner Kebab w Piasecznie

Postautor: Martin » pt wrz 25, 2009 1:27 pm

Kucyk pisze:ak sobie czytam i czytam o tych kebabach i postanowiłem zabrać głosik...

Porozmawialiśmy sobie dziś o kebabach, przy naszym spotkaniu na stacji kolejki wąskotorowej i narobiłeś mi ochotę na domowy przepis. Z niecierpliwością czekam na Twój przepis na domowego kebaba + zdjęcia w kulinarnych szaleństwach mieszkańców.
Roberto pisze:12 zł za baranine i 10 za koguta to chyba przesada, 33% drożej jak w Warszawie!

Robert, a czy porównałeś wielkość obu kebabów? Uwielbiam kebaby i testuję je w każdym możliwym miejscu, które spotkam na swojej drodze i zgadzam się, że w Warszawie są dobre, jednak są o zdecydowanie mniejsze od tego co możemy dostać w Doner Kebab przy Kniaziewicza w Piasecznie. Jeżeli miałbym w tej chwili zapłacić 7 zł za kebaba na cienkim cieście w centrum Warszawy i 10 zł za kebaba w Dober Kebab, to wybieram DONER KEBAB. Jest większy i smaczniejszy! Podsumowanie umieszczam na moim zdjęciu!

Obrazek
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Doner Kebab w Piasecznie

Postautor: Roberto » pt wrz 25, 2009 1:42 pm

:) Oki Martin nie będę się sprzeczał, na razie przetestuję inne bary to się odezwę w tym temacie. Ale odnośnie smaku to większa ilość dodatków dla smakoszy nie była by grzechem np. marynowana cebulka :lol:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gdzie gyros kebab w Piasecznie?

Postautor: Martin » pt wrz 25, 2009 1:57 pm

Roberto pisze:na razie przetestuję inne bary to się odezwę w tym temacie.

SMACZNEGO! :mrgreen:
Roberto pisze:Ale odnośnie smaku to większa ilość dodatków dla smakoszy nie była by grzechem np. marynowana cebulka

Z tymi dodatkami do kebabów, to nie można przesadzać. Ostatnio jadłem kebaba przy Rynku w Krakowie i był podobny wizualnie do tego co oferuje Dober Kebab przy Kniaziewicza, jednak w środku było więcej dodatków, przez co zatracił się smak mięsa, czyli nie czułem tego - o co chodzi w kebabie. W Polsce, gdzie królują fast foody - zatracił się smak prawdziwych kebabów, gdzie podstawą jest mięso, w bułce z sosem (to on dodaje przede wszystkim smak kebaba) i delikatnymi dodatkami (np: sałatka). W Polsce, przyjęło się, że kebab to przede wszystkim dodatki z małą ilością kawałków mięsa + pita jak plastikowe ciasto (takie dają w większości lokali z kebabem). Doner Kebab wyróżnia się również ciastem / bułką zwane pitą, która jest całkowicie inna niż w pozostałych lokalach, które oferują taką samą pitę, tak jakby wszystkie zaopatrywały się w tej samej hurtowni. Właśnie dlatego polecam Doner Kebab, ale to oczywiście tylko moja subiektywna opinia ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości