Gdzie gyros kebab w Piasecznie?

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

KUMPIR KEBAB

Postautor: Martin » śr lis 04, 2009 7:33 pm

Kucyk pisze:Kumpirowi daję trzy kebaby za ilość, z jednym oblizem za miłą obsługę

W skali 5 stopniowej? :)

Jeżeli tak, to ja daję remis zarówno KUMPIR KEBAB jak i DONER KEBAB - 4 kebaby

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

oraz dodatkowy + PLUS daję Kumpir Kebab, za dużo miejsca do siedzenia i jedzenia na spokojnie kebaba (widać na zdjęciu powyżej) + mała odległość względem mojego miejsca zamieszkania.


Kucyk pisze:Dziś na rogu Sienkiewicza i Gerpera pojawiły się kebabiszony zawijane w naleśnik jak na Kniaziewicza i w Kumpirze! Powodem był brak flaków chlebków pita, ale postaram się aby płachty zagościły tu na stałe

Jeżeli dają niezmiennie dużo mięsa i mają taką pitę jak w Doner i Kumpir, to i ja któregoś dnia zajrzę do kebabowni na rogu Sienkiewicza i Gerpera. :)
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

KUMPIR KEBAB

Postautor: Martin » pn lis 23, 2009 8:05 pm

W Kumpir Kebab przy Powstańców Warszawy, mają już nie tylko mięso z kurczaka, ale również można zjeść u nich kebaba z baraniną! PYCHA! Dodatkowo w okresie od 19 listopada do 19 grudnia 2009 roku, jest promocja i do kebaba w bułce, w cienkim cieście oraz do zestawu - dają colę 0,5 l. Po zjedzeniu kebaba i popiciu colą - gwarantuję, że ciężko wstać i wyjść - uczucie "zapchania". Dziś przetestowałem i ledwo wszedłem do siebie na 4 piętro... ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » pn lis 23, 2009 8:43 pm

to jest chyba ten koleś, co na kniaziewicza miał, bo tam teraz ma ktos inny
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kumpir Kebab

Postautor: Martin » pn lis 23, 2009 8:52 pm

ola pisze:to jest chyba ten koleś, co na kniaziewicza miał, bo tam teraz ma ktos inny

Na Kniaziewicza było dwóch wspólników i ich drogi rozeszły się. Jeden został na Kniaziewicza, a drugi (widoczny na zdjęciu) otworzył kebaba na Powstańców Warszawy.
Polecam oba lokale/kebabownie, chociaż ja mam bliżej do Kumpir Kebab :)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Marcin KANIA » pn lis 23, 2009 9:01 pm

Dziś byłem na Mleczarskiej koło Orlenu i byłem bardzo zadowolony z dania :good:

Martin pisze:można zjeść u nich kebaba z baraniną! PYCHA!


Skuszę się :D
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

kebabownie

Postautor: Martin » pn lis 23, 2009 9:07 pm

Marcin KANIA pisze:Dziś byłem na Mleczarskiej koło Orlenu i byłem bardzo zadowolony z dania

Musiało się coś zmienić, bo według mnie to była najgorsza kebabownia w okolicach Piaseczna, ale może poprawili się i kiedyś mnie jeszcze zaskoczą... :D
ola pisze:generalnie ten na kniaziewicza się zepsuł

Ups... może korzystają z dotychczas wyrobionej opinii i przestali się starać? Od kiedy otworzyli kebaba na Powstańców Warszawy, to jakoś nie mam po drodze do tego na Kniaziewicza, więc trudno mi ocenić i porównać teraz ich smak, ale na pewno ten w moich okolicach, cały czas trzyma wysoki poziom i cały czas pracują nad poprawianiem swojego smaku. W Kumpir Kebab, który jest obok mnie - chętnie rozmawiają i słuchają wskazówek oraz sugerują się gustem klientów, tak więc jeżeli ktoś u nich będzie a będzie chciał im coś zasugerować, to na pewno chętnie wysłuchają. Lokale, w których właściciele słuchają klientów, na pewno dużo zyskują i przyciągają kolejnych klientów (to taka uwaga do innych właścicieli lokali i kebabowni, którzy może zaglądają do tego wątka).
Ostatnio zmieniony pn lis 23, 2009 9:09 pm przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Marcin KANIA » pn lis 23, 2009 9:09 pm

Martin pisze:W Kumpir Kebab, który jest obok mnie - chętnie rozmawiają i słuchają wskazówek oraz sugerują się gustem klientów, tak więc jeżeli ktoś u nich będzie a będzie chciał im coś zasugerować, to na pewno chętnie wysłuchają.


Potwierdzam, byłem z Martinem, super jedzonko :good:
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

kebabownia

Postautor: Martin » pn lis 23, 2009 9:46 pm

ola pisze:nawet gratis dostałam herbatkę i Pan był bardzo uprzejmy

W takim razie mają dużego plusa za obsługę ;)


Marcin KANIA pisze:Jakiś czas temu koło PKiN w Warszawie (niedaleko słynnych zapiekanek), naprzeciwko Dworca Centralnego otworzyli w przyczepie kebaba z baraniną, polecam

Jeżeli chodzi o warszawskie kebabownie, to swoją opinię napisałem w wątku: najlepsze kebaby w Warszawie!
Polecam Kebab Sahara przy skrzyżowaniu Marszałkowskiej z Królewską!
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Marcin KANIA » pn lis 23, 2009 10:28 pm

Czy ktoś próbował kebaba na skrzyżowaniu Puławska/Młynarska?
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Merhaba Kebab

Postautor: Martin » pn lis 23, 2009 10:33 pm

Marcin KANIA pisze:Czy ktoś próbował kebaba na skrzyżowaniu Puławska/Młynarska?

Chodzi Ci o Merhaba Kebab? Staram się testować wszystkie kebabownie i byłem również u nich. Tak jak byłem, jadłem to podsumuję w dwóch słowach -> bez rewelacji... Niestety nie przekonali mnie do siebie. Od września, nie zajrzałem do nich ponownie.
Ostatnio zmieniony pn lis 23, 2009 10:34 pm przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: leny » wt lis 24, 2009 3:06 pm

Marcin KANIA pisze:Czy ktoś próbował kebaba na skrzyżowaniu Puławska/Młynarska?


Jadłem i nie wiele brakowało żebym obrzygał im ten bar. Dostałem prawie surowe mięso, od razu wyplułem do kosza. Jak powiedziałem że mięso jest surowe to chcieli mi pieniądze oddać ale wyrzuciłem kebaba do kosza i wyszedłem a za mną jeszcze jedna osoba. Najgorszy kebab jaki jadłem
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

kebab

Postautor: justynka » wt lis 24, 2009 3:44 pm

leny pisze:Jadłem i nie wiele brakowało żebym obrzygał im ten bar.

To tak jest fatalnie w tym punkcie?
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » wt lis 24, 2009 3:46 pm

Tam zawsze było fatalnie smakowo i ilościowo, a obsługa taka miła (m.in. słynna Kebaba o twarzy znudzonego mopsa) że jakbym miał siekierę... (Edit by Admin).

Ale trzeba przyznać, że był to pierwszy kebab w Piasecznie...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: leny » wt lis 24, 2009 4:10 pm

justynka pisze:To tak jest fatalnie w tym punkcie?


Dziwie się że jeszcze tej budy nie zamknęli i że ludzie tam kupują kebab.
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: AsgAarD_xxx » śr lis 25, 2009 10:24 pm

A mnie sie wydaje, ze odkad w Piasecznie pojawily sie inne kebaby, to i ten przy saloniku Orange znacznie sie poprawil. Miesa jest znacznie wiecej niz kiedys, a cena jest chyba najnizsza w Piasecznie (7 zl za kebab w grubym ciescie). Surowe mieso jeszcze nigdy mi sie nie trafilo (choc lekko nadpalone - jak najbardziej ;)), kebab nie ocieka tluszczem (taki trafilem przy kinie) - ogolnie da sie zjesc.

A co do wyrazu twarzy "Kebaby" (jak ja ktos okreslil) - coz, po paru latach (!!!) pracy w takim przybytku na pewno zniejsza sie entuzjazm. Robota jest bardzo odmozdzajaca (wlasciwie przez caly dzien mowisz tylko: "cienki czy gruby?", "jaki sos" i "7 zl"). Trzeba byc prawdziwym dziwakiem, zeby przy takiej pracy caly czas sie usmiechac ;).

PS: Jak ma sie wiecej szczescia, to zamiast "Kebaby" mozna tam trafic na sioste (albo kuzynke) tej pani - naprawde przesympatyczna dziewczyna, a i kebaby robi nienajgorsze ;).
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości