Gdzie gyros kebab w Piasecznie?

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: sonik » ndz sty 22, 2012 2:39 pm

róg Puławskiej i Młynarskiej? u tych Turasów czy skąd oni tam są?
a to Ci niespodzianka ;) też tam byłem ostatnio... 2 sztuki, jedna wołownika w picie/mieszany + kura w grubym/pikantny.

W obydwu więcej mięsa niż sałaty (niespodziaka, ale tak było)!! Sosy dobre nawet baardzo...
jadłem wołowinę i ze 2 gryzy kury, MI I DRUGIEJ OSOBIE smakowało, lepiej niż u "al'a turka".
Obsługa też spoko, co chwilę się upewniali czy dobrze zrozumieli zamówienie + non stop uśmiech na twarzy co w jakimś tam stopniu świadczy o człowieku.

Ja osobiście oceniam na duuuuży plus tą kebabownie.

Co do porwanej pity... to tak samo jakby się przyczepić że pizza jest źle pokrojona albo składniki nie są równo poukładane.
Ale spoko, masz prawo być niezadowolony!


Jeden woli kolarzówke, drugi woli motorówkę.
Cześć Maciek jestem.

Fajny mam podpis?
Awatar użytkownika
sonik
 
Posty: 124
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 8:50 am
Lokalizacja: stare P-no

Postautor: kornelia » ndz sty 22, 2012 4:38 pm

No ja też jestem zdziwiona, kebeb jadam tylko tam i jeszcze nigdy nie dostałam mało mięsa. Wręcz przeciwnie, bułka aż pęka w szwach głównie od mięcha. Może mieli jakiś gorszy dzień, nie wiem.
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Postautor: Roberto » ndz sty 22, 2012 8:36 pm

kornelia pisze:No ja też jestem zdziwiona, kebeb jadam tylko tam i jeszcze nigdy nie dostałam mało mięsa. Wręcz przeciwnie, bułka aż pęka w szwach głównie od mięcha. Może mieli jakiś gorszy dzień, nie wiem.

Moja też pękała... od kapuchy, nie wiem może nie mam farta, ale dzięki, drugi raz szczęścia nie będę tam szukał!
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Spartacus 999 » śr sty 25, 2012 1:45 pm

Dzień Dobry!
Nadszedł czas na ankietę, który kebab ze wspomnianych w roku 2011 -ym, na tym forum zasługuje na tego najbardziej popularnego.
Oto Moja wstępna lista : (tych które były wymieniane w POSTACH W ROKU 2011), ankieta pojawi się niebawem po waszym zatwierdzeniu listy.


a) KEBAB - róg Puławskiej i Młynarskiej, Piaseczno

b) KABAB - u Marokańczyka przy ul. Gerbera

c) KEBAB - Kebab, Grill, Grochówka, Fast Food w Starej Iwicznie

d) KEBAB - Amo-bis (ul. 17-ego stycznia 1)

e) KEBAB - Alanya

f) KEBAB - Obok Stacji Orlen

g) KEBAB - Ala Turka

h)KEBAB - PKP Piaseczno

i) KEBAB -Fashion House (ten po prawej)

j) Kebab w Pizza Biesiadowo
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: argrabi » śr sty 25, 2012 1:50 pm

Pozycja h) już chyba pośmiertnie może tytuł zdobyć..
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Postautor: Loxia » sob lut 25, 2012 11:11 am

Ala Turka na rynku w remoncie do odwołania..
Magda
+ bąble
Awatar użytkownika
Loxia
 
Posty: 134
Rejestracja: pt mar 05, 2010 2:18 pm

Postautor: Spartacus 999 » śr mar 07, 2012 10:27 am

argrabi pisze:Pozycja h) już chyba pośmiertnie może tytuł zdobyć..

Oczywiście w ankiecie nie będzie uwzględniona. :) dzięki za uwagę


Loxia pisze:Ala Turka na rynku w remoncie do odwołania..

Ciekawe czy ruszą(wolałbym nie :P to nie mój gust kebaba), bo miejsce jest fantastycznie usytuowane. Sieciówkę KEBAB KING najchętniej bym tam widział. Albo konkurencję dla kawodawców z okolicy, ponieważ zagryzłem zęby jak za 2 małe kawy zapłaciłem 14zł(ba to w końcu Pl. Piłsudskiego!) ale nie qrwa rynek w Krakowie gdzie za 8zł 2 kawki do stoliczka podane bez czekania 20minut.

Wydaje mi się, że to nie remont i lokal zmieni charakter...ale może już ktoś coś wie?


Co do Kebabów to znowu Kebab przy Orlenie wali w duże H.... Chyba im już mięsa z solą drogową nie dostarczają i niezwykła oszczędność na umieszczaniu mięsa w kebabie ich naszła wielka. Co ze smutkiem muszę w moim mniemaniu im obniżyć rating na *skąpce pieprzone. Dłuższy czas się u nich nie pojawię i stanowczo Wam tez odradzam. Testowałem budę 2 razy w ciągu ostatnich 2tyg.


Co do ukochanej i poczciwej Kuchni Polowej - powiem, że szefowa robi dobrze...mięso wołowe w kanapce Tureckiej(czy jakoś tak :))i to już za 8zł z bardzo dobrą sałatko-surówką podobno w smaku maczał palce pewien forumowicz :P I wyszło całkiem nieźle . Przepysznie dopieszczone i przyprawione podane w przemiłej atmosferze danie.
Z pewnością jest to alternatywa dla Kebaba jak się komuś przejadł, ale zadowoli uzależnienie kebabowe pomimo, że to nie Kebab.
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: Kucyk » śr mar 07, 2012 11:33 am

Jako że wątek kebabowy ożył to i ja coś w temacie skrobnę.

Marok coś sczezł, a ja odwiedzam ostatnimi czasy cztery razy kebabownię, którą Kolega Sonik nazwał trafnie "u Turasów", mieszczącą się na rogu Puławskiej i Młynarskiej. No i muszę szczerze napisać, że to jest fastfud jaki mi pasuje.
Gość który obsługuje jest nie tylko sympatyczny i uprzejmy, ale poznaje klienta który już odwiedził jego lokal. Bardzo mi miło gdy sprzedawca wita się ze mną podaniem ręki jakbym był od lat jego funflem. Ale samą miłą obsługą się nie najemy, bo kanibalizm u nas zakazany. żarłem cienkie (9zł) i batony "rollo" (12zł). Smakowo rewelacja - żadnych zastrzeżeń: pita smaczna, kurak świeżo skrojony, surówka jak trzeba i ogór kiszony dodany, sos ostry dobry. Ale przede wszystkim Turas kręci po prostu bomby w których ilość mięsiwa jest adekwatna do ceny.
Cieniasem się najadam do oporu. Rollowi ledwo co daję radę gdy głód nie skręca mi kich ale potem strach na rower wsiąść aby ulewki nie było.
Tak trzymaj Turasie!
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: leny » śr mar 07, 2012 12:36 pm

Kucyk pisze:"u Turasów", mieszczącą się na rogu Puławskiej i Młynarskiej.

Jeszcze tam nie jadłem, ale widzę że trzeba w końcu zacząć.
Od dłuższego czasu zapychałem kichy w kebabowni przy orlenie, początkowo na cienkim za 10 zł, później w chlebie za 12. Oba smakowały tak jak trzeba, zawsze dostawałem dużo mięcha, surówki spoko, sosy też dobre. Ostatni raz byłem tam ok 2 tygodni temu. Od tego momentu by się tak zmieniła?? Pojadę, któregoś dnia opędzlować cienkiego na próbę testową.
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Krzysztof Dynowski » śr mar 07, 2012 2:08 pm

No to i ja cosik dorzuce do pity :)
Od zawsze bylem w zasadzie fanrm alanya kebab, ostatnio - jako ze mniej czasu spedzam w osemce, a wiecej w pracy, rzeczone ,turasy, sa mi zdecydowanie bardziej po drodze i jestem jak najbardziej zadowolony.
Mieska duzo jak w alanii, do tego daja cebulke - inni juz chyba tez, ale to u nich pierwszy raz sie z tym spotkalem. No i wspomniana wczesniej serdecznosc - tym tez sie kupuje klienta :) Tak trzymac!
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: Kuchnia Polowa » śr mar 07, 2012 9:20 pm

Spartacus 999 :wink:
Pozwolę sobie wtrącić info takie, że kebab przy Orlenie i ten na rogu Puławskiej i Młynarskiej
posiadają tego samego właściciela.
Anna i Ernest
Awatar użytkownika
Kuchnia Polowa
 
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 14, 2012 5:08 pm
Lokalizacja: Stara Iwiczna/Piaseczno

Postautor: argrabi » śr mar 07, 2012 9:42 pm

Kuchnia Polowa pisze:Spartacus 999 :wink:
Pozwolę sobie wtrącić info takie, że kebab przy Orlenie i ten na rogu Puławskiej i Młynarskiej
posiadają tego samego właściciela.

Na co nie wskazują wyniki ankiety :)
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Postautor: Loxia » sob mar 10, 2012 2:29 pm

kebab na rogu Puławskiej i Młynarskiej sprawdzony.
Mięsa do bólu, skóry nie czuć, dobrze doprawione w wersji średnio ostrej.
Gruba buła przyrumieniona i chrupiąca, pita smaczna i niegumowata.
mniam.
Magda
+ bąble
Awatar użytkownika
Loxia
 
Posty: 134
Rejestracja: pt mar 05, 2010 2:18 pm

Postautor: Kuchnia Polowa » sob mar 10, 2012 9:41 pm

Padnięty Marokańczyk trzy dychy chce odstępnego za "dobrze prosperujący punkt" :shock:
Anna i Ernest
Awatar użytkownika
Kuchnia Polowa
 
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 14, 2012 5:08 pm
Lokalizacja: Stara Iwiczna/Piaseczno

Postautor: argrabi » ndz mar 25, 2012 10:01 am

Loxia pisze:kebab na rogu Puławskiej i Młynarskiej sprawdzony.
Mięsa do bólu, skóry nie czuć, dobrze doprawione w wersji średnio ostrej.
Gruba buła przyrumieniona i chrupiąca, pita smaczna i niegumowata.
mniam.


To na pewno ten?? Znaczy się w tym miejscu?
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości