Gdzie gyros kebab w Piasecznie?

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: Loxia » ndz mar 25, 2012 12:00 pm

no ten. moze od "robiącego" zależy? bo już jadłam dwie wersje. lepszą i gorszą.
Magda
+ bąble
Awatar użytkownika
Loxia
 
Posty: 134
Rejestracja: pt mar 05, 2010 2:18 pm

Postautor: argrabi » ndz mar 25, 2012 12:02 pm

No właśnie ja jadłem dwa razy. Jedną wersję. Tę gorszą.. Ale to może rzecz gustu i oczekiwań??
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Postautor: sonik » ndz mar 25, 2012 2:13 pm

Wiadome że kebab to nie ***** restauracja więc nie muszą trzymać non stop tego samego poziomu, dodatkowo dochodzi inna osoba robiąca szamkę... sumując parę czynników mogą mieć pewien czas słabszą formę ;)

To samo tyczy się chinoli, jeszcze 2 lata temu chodziłem tylko do drewnianej budy, a teraz za nic w świecie tam nie chce iść ;) niestety tak to już wygląda.
Trzeba być wyrozumiałym, bo nie zawsze można robić na 100-90%.

imo. dla mnie kebabownia "na rogu Młynarskiej" jedna z lepszych w Piaseczuset.
Cześć Maciek jestem.

Fajny mam podpis?
Awatar użytkownika
sonik
 
Posty: 124
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 8:50 am
Lokalizacja: stare P-no

Postautor: yo!anna » ndz mar 25, 2012 9:13 pm

Kuchnia Polowa pisze:Spartacus 999 :wink:
Pozwolę sobie wtrącić info takie, że kebab przy Orlenie i ten na rogu Puławskiej i Młynarskiej
posiadają tego samego właściciela.


no właśnie. a "Turas", który jest to tu to tam pochodzi z Tunezji.

Posty scalone.

Spartacus 999 pisze:
Loxia pisze:Ala Turka na rynku w remoncie do odwołania..

Ciekawe czy ruszą(wolałbym nie :P to nie mój gust kebaba), bo miejsce jest fantastycznie usytuowane. Sieciówkę KEBAB KING najchętniej bym tam widział.


mój mąż pracuje w Kebab Kingu. Pewnie by się ucieszył, gdyby mógł się przenieść do Piaseczna. Ale zastanawia się czy jednak byłoby opłacalne otwieranie tutaj lokalu-KK, w sensie ilości klientów i ilości konkurencyjnych kebabowni.
Ciekawostki o Araracie i Wschodniej Turcji
www.ararattrek.pl

Podróżowanie pieszo i na rowerze
www.trekandbike.pl
Awatar użytkownika
yo!anna
 
Posty: 43
Rejestracja: ndz sie 31, 2008 3:46 pm

Postautor: anuleksa » wt kwie 03, 2012 7:37 pm

Ponoć kebab przy PKP zmartwychwstał :)
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jacenty » wt kwie 03, 2012 7:51 pm

Potwierdzam.
Działa już od jakich dwóch tygodni.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: stentonik » wt kwie 03, 2012 9:03 pm

Ja po dwóch wizytach dzień po dniu (wczoraj i przedwczoraj) coraz bardziej skłaniam się ku kebabowi z Pychotki, tj z barku drewnianego na trasie do Lesznowoli przy światłach na skrzyżowaniu do Bobrowca. Do tego stopnia, że za trzecim razem pojadę tam specjalnie i wypróbuję opcję z sosem ostrym i z frytkami. Bodajże Looky kiedyś opisywał i chwalił tę budkę, stąd moje zainteresowanie.
Chrupiąca surówka zrobiła na mnie duże wrażenie i wyważony smak mięsa i sosów - delikatnie doprawione mięso w połączeniu z łagodnym sosem , tak jak chciałem w tych dniach akurat. Kebab w cienkim cieście ( w bułce chyba nie ma opcji) chrupiącym i dobrze zamkniętym, nic się nie lało po swetrze, słuszna ilość wkładu mimo zamówienia średniego kebsa za 11 zł.
I nie doświadczyłem tego co dzisiaj po orlenowskim i często po kniaziewickim - nie bekałem kebabem do wieczora. Nażarłem się jak wygłodniały pies ze schroniska i lekko strawiłem, co w moim prywatnym TOP KEB winduje Pychotkę na wysokie pierwsze miejsce w stanie Piaseczno i okolice.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: looky » wt kwie 03, 2012 10:26 pm

Dawno tam nie byłem, ale dobrze wiedzieć, że nic się nie zmieniło w jakości i smaku kebsa...
Narobiłeś mi ochoty i jutro wracając z Pruszkowa zajadę do nich :)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: amasoft » śr kwie 04, 2012 9:31 pm

Koledzy mnie dziś namówili na kebaba. Koniecznie Ala Turka. Bo niby miał być dobry. Nie jadłem jakiś rok więc się skusiłem. Wziąłem XXL baraninę za 14. Po pierwsze - kebab mały. Bardzo mały. Z Grójeckim nie na porównania. Mięso zjadliwe, choć trochę niedopieczone. Surówka... Ujdzie. Sosy: Masakra. Słone jak jasna cholera. Musiałem po tym szybko Kasztańca wypić by ten smak zamaskować.
Ocena:
Mięso: 4/6
Surówka: 2/6
Sosy: 1/6
Pita: 4/6
Wielkość: 1/6
Cena: 2/6

Ocena końcowa: 2/6.
Pewne jest to, że prędko tam nie wrócę.
Moje GG: 8932250.
Awatar użytkownika
amasoft
 
Posty: 201
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:21 am
Lokalizacja: żabieniec

Postautor: looky » śr kwie 04, 2012 11:26 pm

A ja byłem w Pychotce i załapałem się rzutem na taśmę - nieczynne mają do 14.04 z powodów świąteczno - ślubnych. Pooooolecam :)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » czw cze 21, 2012 3:06 pm

Polecam kebeb serwowany u chinola na bazarku - róg JPII i WP - w barze Saj Gon.
Za 13 zł fura mięcha z kurczaka wyśmienicie przyprawionego. Do tego fryty bądź ryż. Surówka z pekińskiej, białej, pomidora i ogóra kiszonego. Porcja solidna, smak wyśmienity i mocny. Jedyną wadą jest to że często kebabiora akurat nie ma bo jeszcze się nie nakręcił. Szczególnie rano.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: anuleksa » sob cze 23, 2012 7:25 pm

Kebab przy Orlenie to jakaś paranoja. Mięso jak dla mnie bardzo smaczne, ale te dodatki? Kiszona kapucha i takie też ogórki. Poprosiłam o pomidora i zielonego ogórka, nie było.
Kiszone warzywa pasują do wołowiny, a jadłam z kuraka.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » sob cze 23, 2012 9:53 pm

Nie rozumiem, Ja żarcia dla psa u konkurencji nie kupuję ;)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: leny » sob cze 23, 2012 10:22 pm

anuleksa pisze:Kebab przy Orlenie to jakaś paranoja


Kilka miesięcy temu kebaba jadałem tylko tam, wszystko było ok, dopóki nie zmienili pity. Teraz jest taka flakowata i ogólny smak gorszy. żarcie było dobre, ale jak zwykle coś trzeba spierdolić aby wszystko wróciło do normy. Od jakiś 2 miesięcy kebaba nie jadam bo nie wiem gdzie dobry.
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » sob cze 23, 2012 10:52 pm

stentonik pisze:Nie rozumiem, Ja żarcia dla psa u konkurencji nie kupuję


O jak sobie "Ja" z dużej napisałeś ;) Nie kupujesz u konkurencji, bo nie produkujesz, a ja tak, więc muszę sprawdzać co jakiś czas :) Zauważyłam, po lewej stronie przyorlenowej budki markerowego gryzmoła, baranina została pokryta napisem wołowina :D
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron