Gdzie gyros kebab w Piasecznie?

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: smog » wt maja 24, 2011 9:53 pm

Ja też dzisiaj zajechałem. Specjalnie nadłożyłem drogi i odstałem w korku wracając z roboty. Czy było warto?

Co prawda nie mam tak negatywnych odczuć jak Stentonik, ale były plusy dodatnie i ujemne.

Miejsce fakt, przypomina raczej bardzo tani bar przydrożny przy szosie powiatowej. Też zastanawiałem się, czy na pewno to jest to i czy ja na pewno chcę tam zjeść. Mój żołądek jednak przemówił za i to głośno i dosłownie.

A co do jedzenia. Kebab w cienkim i taka też porcja. Odstająca od większości tego co zwykłem jadać.
Nie jestem starym kebabowym wyjadaczem, ale z kilku pieców już się jadło.

Na duży plus tortilla. Faktycznie odpowiednio chrupiąca, bardzo smaczna.
Drugi duży plus to świeże pomidory i ogórki (nie lubię jak jest napchane samej surówki)

Mięso trochę bezpłciowe i takiż też smak ogółu. Była to jednak wersja metroseksualna czyli z łagodnym sosem. Trzeba by spróbować z mieszanym.

Duży minus to porcja.

Reasumując. Dałbym szansę mieszanemu gdyby porcje były większe a mi bardziej pod drodze.
Awatar użytkownika
smog
 
Posty: 111
Rejestracja: śr mar 24, 2010 1:13 pm

Postautor: Spartacus 999 » śr maja 25, 2011 6:14 pm

Odwiedziłem KEBAB PKP

Chciałem kebab ale zmieniłem zdanie jak zobaczyłem tą pizdusiową porcję wielkości happy meal i zamówiłem zapiekankę.
Do odmówienia sobie kebaba przyczynił się też "cheff" z łapskami bez rękawiczek zwijający kebaba, mi to akurat przeszkadza...
Jest to kebab typowy przydworcowy czyli DROGO za MA£E PORCJE i bez pośpiechu.
Mają z tego co widziałem bardzo dobrze wyglądające dodatki do kebabu typu surówki których wpychają 3/4 w kebab i później to już z miną szkota trzy skrawki ścierwa z kury wyłapane szczypcami...no comment i to za 9 lub 10zł! pff

Zapiekanka za 6 zł ogromna i za 4 zł jej połowa(z piekarnika). Zapiekanka przepyszna więc amatorów zachęcam, ale uwaga na łapska bez rękawiczek.
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: looky » pt maja 27, 2011 12:56 pm

looky był odcięty od neta i dlatego nie pisał, ale żyje :D

Byłem dwa razy i dwa razy miałem mieszane uczucia.
Na plus m.in. to co napisał kolega smog, czyli fajna mieszanka warzyw i z mojej strony mięso - jeszcze nigdzie nie jadłem takiego - smaczne, w ciekawej formie długich, grubych kawałków.

Niestety na minus wielkość kebsa - jak na 12 zeta to powinien być bardziej napasiony mięchem. Za mały na zaspokojenie "ponadnormatywnego" głodu. Boję się pomyśleć jak wygląda ten za 10 zł :x

Tak więc dla mnie nadal Number 1 jest kebabiszon z drewnianej budy w Lesznowoli :good:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sanchez » pt maja 27, 2011 1:43 pm

Może ta promocja, to nie jest "Duży kebab w cenie małego", tylko "Duży kebab w ROZMIARZE małego" :) Bo jeśli tak, to zwyczajnie trzeba poczekać na zakończenie "promocji". Chyba z końcem maja ma się jakoś skończyć ... 8)
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: anuleksa » pt maja 27, 2011 7:24 pm

Witam.Przyjęłam do wiadomości uwagi Panów i natychmiast zwiększamy porcję mięsiwa:) Zapraszam ponownie.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » pt maja 27, 2011 8:16 pm

ania stefaniak pisze:natychmiast zwiększamy porcję mięsiwa

Nie w tym rzecz, żeby do pity upchać pół świniaka ;)

Jak na moje oko to w waszą pitę dużo więcej już nie wejdzie, bo się porozrywa i będzie sos leciał po jajcach a to nie o to chodzi. Większy placek by się przydał to i więcej ścierwa by weszło.
Dwa razy byłem, ciężko będzie się przemóc po raz trzeci...
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » pt maja 27, 2011 8:20 pm

No i notebooki na normalne laptopy wymienić, bo też nic się do nich nie dopcha więcej.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: anuleksa » pt maja 27, 2011 8:52 pm

Zmieniłam pitę na tortillę i Arena nie ma większego placka, ale nic nie stoi na przeszkodzie by robić w trzech rodzajach pieczywa. :good: Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » pt maja 27, 2011 9:06 pm

Anka, nie dziaduj! Wtedy jest szansa że jakoś przetrwasz. Lokalizację masz ciulową, więc nie pitol o tortilli, tylko zastosuj maksymę mistrza Yoda który zacytował Sokoła:

Pierdolić marność, tylko dbać centralnie
O jakość.


I może będzie normalnie.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Spartacus 999 » pt maja 27, 2011 10:46 pm

Ha U jot, jak dla mnie to mnóstwo mięsa wybacza (pisze po%) :
- rozrywanie się pity
-jakość
-nieuprzejmość

Kiedyś taki dowciap chodził...


-Poprosze kebsa z dużą ilością sosu ostrego i tego i tego....
- Co?!
- No dużo sosu ogólnie poproszę?
- Kucharz!!! Jedną Kurwę z gitarą podaj!
Podane, gościu przybiera pozycję a'la mMałysz i pierwszego gryza, wszystko wylewa się z drugiej strony na buty koszulę spodnie i brodę i krzyczy...
- [cenzura] , [cenzura], [cenzura], [cenzura] próbując zetrzeć sos z klaty :)


he\:)Taki kisior ot!
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: WielkiGęgacz » sob maja 28, 2011 3:22 am

a no kisior, kisior. :?:
Pozdrawiam
WG
Awatar użytkownika
WielkiGęgacz
 
Posty: 414
Rejestracja: wt lis 03, 2009 4:56 pm
Lokalizacja: ...:::z Bloków:::...

Postautor: Jacenty » pt cze 03, 2011 6:28 pm

Sponsorem dzisiejszego lunchu był kebab "Pod Ciulem" :wink:

Wszystkim (poza szefową ale jej ciężko dogodzić :mrgreen: ) smakowało.

:good:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Kucyk » pt cze 03, 2011 6:56 pm

Wszystkim, znaczy kim... że tak zapytam?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: looky » pt cze 03, 2011 8:05 pm

Taki mały off-top...
Jak ktoś będzie miał okazję gościć w żyrardowie, polecam wpaść na kebaba za 9zł koło LIDL-a. Tylko uwaga - trzeba się przygotować na mega obżarstwo i nie sugerować się wielkością chlebka, który jest na początku podgrzewany.
Gościu jak kroił kuraka ze sztycy to stałem i zastanawiałem się czy to na 2 czy 3 porcje. Po czym zaczął ładować i ładować.... zalał sosem i na wierzch jeszcze załadował mięcho. Całe ścierwo, które skroił wylądowało wraz z surówką w tym niepozornym chlebku.
Całość smaczna, dobrze doprawiona. Ledwo zmieściłem całość w siebie :mrgreen:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: amasoft » ndz cze 05, 2011 10:07 pm

Jak już zaczęto off-topic o kebabach spoza pow. Piaseczyńskiego to dodam coś od siebie.

Grójec. Miasto jak miasto, ma kilka kebabów. Jednak jeden się wyróżnia - jest w centrum i prowadzi go rodzina Turków (tak mi się wydaje). Kebaby są w cieście grubym i cienkim (pita). Do wyboru kurczak i "baranina". Kebaby są małe, średnie i XXL. Jednak co jest najważniejsze w kebabie - smak. Otóż ten kebab bardzo przypadł mi do gustu. Biorąc największy kebab XXL (15 zł bez sera) dostajemy wielką, naładowaną mięchem pitę. Mięsa jest na prawdę dużo. Jeśli ktoś jest bardzo głodny, naje się na pewno. Mięso to jest dobre, przyprawione delikatnie. Surówki nie dużo, ale w końcu to ma być kebab a nie kanapka z surówki z dodatkiem mięsiwa. Oczywiście można poprosić o dodatkowy ser. Sosy są standardowo łagodny i pikantny. Zawsze biorę mieszany, więc nie stwierdzę, jak smakuje każdy oddzielnie. Gdy są zmieszane czuć moc z pikantnej papryki a także nutkę czosnku, który jest niewątpliwie składnikiem sosu białego. Pita jest dobra, nie robi się z niej guma (jak w niektórych kebabach). Trzeba uważać tylko na sos, który lubi wyciekać dołem opakowania.

Gdyby ktoś był w Grójcu to zachęcam do spróbowania. Kebab jest przy ulicy Armii Krajowej, po prawej stronie jak się jedzie z Piaseczna, przy aptece.
Moje GG: 8932250.
Awatar użytkownika
amasoft
 
Posty: 201
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:21 am
Lokalizacja: żabieniec

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron