McDonald's w Piasecznie

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

MCDONALD'S W PIASECZNIE

Postautor: Beata » czw cze 15, 2017 11:31 am

Obrazek

Przy ul. Okulickiego obok KFC powstaje McDonald’s, który w naszym mieście zdaje się mieć tylu zwolenników ilu przeciwników. Ci pierwsi z niecierpliwością czekają na otwarcie, ci drudzy ponoć pętają bułki sznurowadłami i nakłuwają je ostrą igłą, by przegnać demony otyłości czające się za złowieszczą literką „M”, która zlokalizowana na wysokim słupie od kilku tygodni rzuca złowrogi cień na nasze miasto.

– Po co to? Kusi dzieci i młodzież a otyłość rośnie – skomentowała Krystyna na naszym facebookowym fan page’u.
– A czy ktoś ich tam na sile zaprasza? – pyta Damian. – Ludzie, kiedy wy się opanujecie z tymi cebulowymi poglądami…

Jedni uważają, że McDonald’s to czyste zło, które przemieni nasze dzieci w niepełnosprawne pulpety, inni podkreślają, że wszystko jest dla ludzi, a zamiast zakazywać lepiej edukować i informować jakie mogą być skutki nadmiernego opychania się fast foodami. Są też tacy, którzy na inwestycję amerykańskiej sieci patrzą z dumą ufając, że nada ona Piasecznu nieco wielkomiejskości.

Kiedy otwarcie piaseczyńskiego Maka? Z tym pytaniem tydzień temu zwróciliśmy się do biura prasowego firmy McDonald’s Polska Sp. z o.o. Niestety jak dotychczas nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Patrząc jednak na bardzo szybko postępujące prace można przypuszczać, że miłośnicy restauracji będą mogli zanurzyć zęby w pierwszym piaseczyńskim hamburgerze jeszcze w wakacje.

Adam Braciszewski http://piasecznonews.pl/powstaje-swiaty ... -otwarcie/
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

MCDONALD'S W PIASECZNIE

Postautor: weronika » czw lip 27, 2017 2:03 pm

Przejeżdżałam obok McDonalds i wisi banner, że OTWARTE. Niestety nie miałam czasu zatrzymać się. Na stronie nie widzę informacji o tej restauracji. Czy ktoś z Was był i potwierdza, że jest już otwarty?
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Piaseczyński McDonald’s już otwarty

Postautor: Filip » czw lip 27, 2017 4:40 pm

weronika pisze:Przejeżdżałam obok McDonalds i wisi banner, że OTWARTE. Niestety nie miałam czasu zatrzymać się. Na stronie nie widzę informacji o tej restauracji. Czy ktoś z Was był i potwierdza, że jest już otwarty?

Obrazek

Bez pompy, fajerwerków i uroczystego przecięcia wstęgi godzinę temu został otwarty pierwszy piaseczyński McDonald’s

– Wystrój restauracji jest unikalny i pierwszy taki w Polsce – mówi kierownik restauracji Adam Gajc. – Tylko u nas jest „magic table”, doskonała atrakcja dla dzieci, która pozwala na korzystanie z różnych gier. Mamy także tablety dla gości restauracji i tych młodszych i starszych.

– W tej chwili zatrudniamy ok. 40 osób, docelowo zamierzamy zwiększyć obsadę do 60 pracowników – zapowiada Adam Gajc.
Mc Drive obsługujący kierowców czynny będzie w godz. 6-24, natomiast sala restauracyjna od godz. 7 do 23. Restauracja znajduje się przy ul. Okulickiego obok KFC i stacji paliw BP. http://piasecznonews.pl/piaseczynski-mc ... z-otwarty/
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

MCDONALDS W PIASECZNIE

Postautor: Beata » pt lip 28, 2017 6:58 pm

Byłam dziś na chwilę w McDonalds w Piasecznie. Było dużo ludzi, stoliki wszystkie były zajęte, kolejki, więc wyszłam i przyjdę innym razem, jak minie pierwszy szał otwarcia McDonalds.
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron