Piaseczno Restauracja Esencja (zamknięta)

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Restauracja Esencja w Piasecznie

Postautor: Martin » pn sty 26, 2009 11:29 pm

iza pisze:Czy Restauracja Esencja posiada własną stronę internetową?

Na razie nie mają strony internetowej.
Krystian Marciniak pisze:podobno jest w trakcie budowy

Taką samą odpowiedź otrzymałam od nich, przed piątkowym spotkaniem mieszkańców.
:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kornelia » ndz mar 01, 2009 8:06 am

czy orientujecie sie czy w restauracji esencja sa jakies udogodnienia dla malych dzieci (foteliki, kredki itp).
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Postautor: sharmlover » ndz mar 01, 2009 8:34 am

Koleja restauracja z ciekawym menu :D No i piwko serwowane 0,5l :good:,
a czy ktos z Was zna moze godna polecenia Chinska/Wietnamska knajpke w naszej okolicy?
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Piaseczno Restauracja Esencja

Postautor: Artur N. » ndz mar 01, 2009 10:11 am

Byłem w Esencji i jest jednym z ciekawszych miejsc na mapie piaseczyńskich restauracji - szczególnie siedzenia na górze... ;)

p.s. Co do orientalnych lokali w Piasecznie, to masz o tym wątek na forum:
http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=1232
Sam również kiedyś skorzystałem z informacji w tym wątku.
Artur Najdeker
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sharmlover » ndz mar 01, 2009 10:29 am

W zwiazku z otwarciem kilku nowych miejsc mialam nadzieje na nowa kuchnie orientalna :) Moze wkrotce...
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Restauracja Esencja

Postautor: Artur N. » pn mar 02, 2009 10:45 pm

Dziś po raz kolejny zaliczyłem Esencję i raczyłem się pierogami z kapustą grzybkami. Kto jeszcze tam nie był, niech jak najszybciej to nadrobi ;)
Artur Najdeker
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Esencja w Piasecznie

Postautor: Express » ndz mar 22, 2009 10:32 pm

Witam.

Pierwszy raz jestem na forum i spotkało mnie bardzo miłe zaskoczenie Waszą opinią. Widzę że ktoś zauważa nasze starania i warto realizować swoją pasję.

Esencja jest to miejsce powstałe z pasji ludzi i dla ludzi. Miejsce powstałe nie z chęci zysku, lecz z pragnienia stworzenia ciekawego, niezapomnianego punktu na mapie Piaseczna. Esencja to miejsce, które ma służyć zarówno mieszkańcom , jak i klientom spoza Osiedla. Pragniemy by było miejscem kulturowych spotkań i niezapomnianych doznań kulinarnych. Taka jest nasza wizja Esencji.

Esencja ma być dumą i chlubą Piaseczna. Pragniemy, aby Klienci mieli wpływ na tworzenie kultury tego miejsca, gdyż tworzyliśmy Esencję głównie z myślą o Innych. Z przyjemnością przyjmiemy od Państwa każdą propozycję na zorganizowanie w naszej Restauracji ciekawego przedsięwzięcia kulturowo rozrywkowego. W kwietniu uruchomimy strone www.

Esencja w swojej ofercie ma wyśmienitą pizze którą tworzymy z prawdziwą pasja i myślą o Kliencie. Pragnać by Kazdy mógł pozwolić sobie na wyśmienity smak prawdziwej pizzy postanowiiśmy w miesiącu marcu zaproponować SPECJALNĄ cene . Zostało jeszce pare dni tej specjalnej propmoci ( chyba najtansza pizza w polsce ) dlatego zaraszamy gorąco do próbowania tej pizzy. Kto już jadł wie o czym mówimy bo trudno to opisać i porównywać z innymi ofertami.

Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa. To bardzo buduje i zachęca do dalszych starań.

Pozdrawiam
Express
Express
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:38 pm

Piaseczno Restauracja Esencja

Postautor: Martin » ndz mar 22, 2009 11:16 pm

23 stycznia odbyło się u Was, jedno z naszych spotkań mieszkańców, ale wkrótce zorganizujemy coś jeszcze raz i ponownie odwiedzimy Esencję ;)


Pozdrawiam
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kornelia » pn mar 23, 2009 9:54 am

No to ja tez napisze kilka slow o tej restauracji.

Mieszkam tuz obok wiec jej pojawienie sie bardzo mnie ucieszylo. Do tej pory bylam tam dwa razy. raz z mezem, drugi raz w wiekszyb babskim gronie.
Jedzenie rzeczywiscie bardzo dobre i tu nie moge sie do niczego przyczepic.

Niestety sa i minusy ktore bardzo zniechecily mnie do odwiedzenia tej knajpki ponownie przynajmniejw najblizszym czasie.

1. Braki dan ktore sa w menu i na dodatek kelnerzy malo sa zorientowani ktorych dan akurat niema, kazdy mowil co innego w zwiazku z czym kolezanki czekaly godzine na danie ktore jak sie pozniej okazalo bylo tego dnia niedostepne
2. Tylko dwa rodzaje deserow (lody i ciasto), na dodatek za pierwszym moim pobytem lodow nie bylo w ogole a za drugim skonczyly sie w trakcie naszej obecnosci wiec czesc kolezanek juz sie na nie nie zalapala.
3. no i palenie. podczas obu pobytow siedzialam razem z palaczmi po wyjsciu smierdzialam jak popielniczka. Podczas babskiego spotkania przy rezerwacji bylo mowione ze miejsce ma byc dla nie palacych bo kilka z nas jest w ciazy. Niestety obok nas siedzialo towarzystwo papierosowe a nam zostaly przyniesione popielniczki na stol :evil: w ramach kilmatyzacji otworzono nam okno.
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Postautor: Express » pn mar 23, 2009 12:09 pm

Kornelia

Wielkie dzieki za opinie i wskazanie slabych miejsc.
Bardzo cenimy Wasza opinie. Oczywiscie bedziemy z kazdym dniem starali sie byc lepsi bo jak mowilem robimy to z pasji dla innych. Jesli możesz proszę o PRIV ze szczegolami kiedy sytuacja miala miejsce. Jak macie ochote wspoltworzenia miejsce to piszcze co sie podoba a co przeszkadza. Zastanowmy sie wspolnie jaki wieczorek tematyczny można zorganizować. Czekamy na Panstwa propozycje. My myslelismy o czyms dla dzieci w niedzielne poludne i jakis kabaret - mini teatr w sobotni wieczor ale chcemy wiedziec czy nasi Goście tego chcą i przyjdą.

Pozdrawiam Experss
Express
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:38 pm

Postautor: kornelia » pn mar 23, 2009 3:17 pm

Cos dla dzieci byloby fajne, oprocz teatrzyku przydalyby sie np krzesla dla dzieci oraz chociaz jakies kredki i kawalek kartki by maluch mogl sie czyms zajac.
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Piaseczno Restauracja Esencja

Postautor: teresa » śr cze 03, 2009 12:47 pm

Wiecie może co też się dzieje z restauracją Esencja? Wczoraj chciałam się tam wybrać, ale widziałam że trwa remont. Odświeżają nowy lokal, czy po prostu zlikwidowali już restaurację i będzie tam coś innego?
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Esencja

Postautor: Martin » śr cze 03, 2009 2:07 pm

Ktoś coś wie na ten temat? Może Express nam coś odpowie?
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Esencja

Postautor: teresa » śr cze 03, 2009 2:17 pm

Martin pisze:Może Express nam coś odpowie?

Faktycznie teraz zauważyłam, że user Express wypowiadał się w roli właściciela.
Prosimy o jakieś informacje na temat losów Esencji. Dzięki.
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Esencja

Postautor: Krystian Marciniak » czw cze 04, 2009 10:23 am

teresa pisze:Wiecie może co też się dzieje z restauracją Esencja? Wczoraj chciałam się tam wybrać, ale widziałam że trwa remont. Odświeżają nowy lokal, czy po prostu zlikwidowali już restaurację i będzie tam coś innego?

Restauracja Esencja to HISTORIA!!!

Niestety chyba nie przetrwali walki z konkurencją, która jest silniejsza i przetrwają najsilniejsi i tacy, którzy mają coś do pokazania. Cóż, może ktoś inny przejmie lokal po Esencji i powstanie tam coś innego, bo aż się prosi, aby między blokowiskiem powstał jakiś lokal.
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości